Крещялка 2

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Крещялка 2

Мнениеот niki » 12 Фев 2024, 19:53

Oх котьооо - 50К... не съм се и надявал на такава хубава цена... паля скарата :music-deathmetal:
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Крещялка 2

Мнениеот jority » 20 Фев 2024, 10:58

Niki, какво става, защо не пишеш вече … нито в чата, нито тук ? :/
jority
 
Мнения: 10
Регистриран на: 06 Ное 2021, 13:18

Re: Крещялка 2

Мнениеот niki » 20 Фев 2024, 11:52

Шефа не ми е пуснал чата, а аз нямам намерение да пиша във форума... вече влизам рядко, отдал съм се главно на развитието на другия форум... тук нещата не вървят и като цяло перспектива няма ... основната част от интересните и интелигентни потребители, отдавна ги няма .. не виждам за какво и аз да оставам в тази меко казано неприятна среда ... Който иска нека си губи времето, за останалите има по-добра алтернатива ...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Крещялка 2

Мнениеот futureworld » 20 Фев 2024, 16:43

niki написа:Шефа не ми е пуснал чата, а аз нямам намерение да пиша във форума... вече влизам рядко, отдал съм се главно на развитието на другия форум... тук нещата не вървят и като цяло перспектива няма ... основната част от интересните и интелигентни потребители, отдавна ги няма .. не виждам за какво и аз да оставам в тази меко казано неприятна среда ... Който иска нека си губи времето, за останалите има по-добра алтернатива ...



А на тебе някой изходна виза да ти е дал? :lol:
futureworld
 
Мнения: 681
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Крещялка 2

Мнениеот 2GOOD » 20 Фев 2024, 16:48

Как бе Шенген е положението по въздушно/капков път се действа :mrgreen:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Крещялка 2

Мнениеот knj » 20 Фев 2024, 17:50

niki написа:Шефа не ми е пуснал чата, а аз нямам намерение да пиша във форума... вече влизам рядко, отдал съм се главно на развитието на другия форум... тук нещата не вървят и като цяло перспектива няма ... основната част от интересните и интелигентни потребители, отдавна ги няма .. не виждам за какво и аз да оставам в тази меко казано неприятна среда ... Който иска нека си губи времето, за останалите има по-добра алтернатива ...


Рядко влизаш ама почти мигновенно отговаряш.В форума ти ще кандидатствам за зелен.За интересния и интелигентен за не визираш теб и бъдещия :lol: .Много бързо се отказа,слаба ракийца излезе от теб,направо пърцуца :violin:
knj
 
Мнения: 118
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 09:35

Re: Крещялка 2

Мнениеот niki » 21 Фев 2024, 18:24

Да Футуре, шефа очевидно не иска да съм във форума, следователно виза не ми е нужна ... тук процъфтява простотията и се лансира ежедневната пропаганда на лагера, в който аз няма да съм, след като се пренесе войната в страната ни ... хибридната война порази и форума и създаде условия за репресия и ограничения ... за мен и моите последователи няма място тук ... ние сме НАТО !
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Крещялка 2

Мнениеот jority » 21 Фев 2024, 21:58

Прав си, форума не е това, което беше и главната активност идва от Филчев с неговите линкове, несвързани с крипто .
Кажи нещо за цената, още ли мислиш че ще пада, това покачване последно време, на ЕТФте ли се дължи ?
jority
 
Мнения: 10
Регистриран на: 06 Ное 2021, 13:18

Re: Крещялка 2

Мнениеот niki » 22 Фев 2024, 19:52

Посоката е надолу, това което се случи е очаквано, макар да не очаквах да прескочи 50К.. ноо.. все пак винаги има вълнения около новите възможности да влезеш в капана и да гризнеш сиренцето ... Мечките са в готовност, дропа ще е изтощаващ и нулиращ, теглете кредити - скоро ще купувате на добри цени !
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Крещялка 2

Мнениеот knj » 22 Фев 2024, 22:25

niki написа:Посоката е надолу, това което се случи е очаквано, макар да не очаквах да прескочи 50К.. ноо.. все пак винаги има вълнения около новите възможности да влезеш в капана и да гризнеш сиренцето ... Мечките са в готовност, дропа ще е изтощаващ и нулиращ, теглете кредити - скоро ще купувате на добри цени !


След твоите прогнози все изненади идват :mrgreen: Защо да теглим кредити,не е ли по-добре да продаваме и после да купим на 8к? :clap:
knj
 
Мнения: 118
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 09:35

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin