Бъдещето на криптото... и не само!

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Бъдещето на криптото... и не само!

Мнениеот plamar » 25 Юли 2021, 15:31

Преди доста време бях споменал, че криптото няма дългосрочно бъдеще и веднага бях нападнат (и сега го очаквам :) )- сега става все по-масово, много хора го приемат и т.н.
Но за да има крипто - трябва да има ток и хора - а тука вече е проблем. Всеки загледан в собственото си съществуване не вижда, че всички сме в една потъваща лодка (не говоря за пландемията). Има нещо в науката което всеки който я цитира забравя да спомене - който плаща той поръчва музиката. Хубаво е, че са останали все още честни учени които разбират сериозността на положението и безизходицата в която се намираме. Тази конференция е най-мащабното събитие провеждано онлайн, с превод на 72 езика и изцяло от доброволци на всички възможни платформи. На нея се изнасят факти за който масовите медии мълчат а Задкулисието тихомълком подготвя своето спасение, но не за всички а само за себе си. Сравнително ниската заинтересованост за нещо с такова епохално значение, показва колко хората сме зомбирани от всичко и не виждаме по далече от носа си и задоволяване на първичните инстинкти, и своята алфа значимост....
Надявам се поне един човек да разбере за какво става въпрос... защото цената на криптото до 5 години няма да има никакво значение.... бих го постнал в чата, но темата е твърде важна и поне да остави следа...



П.п. Първата част е за навлизането на ИИ и заплахата свързана с него в едно потребителско общество - та много любопитен факт е, че за разлика от другите индустриални революции сега замяната на хората ще е почти пълна. И IT сектора ще е един от първите в които ще се усети до няколко години, а в общество в което главното са парите какво ще стане ако всички са безработни? (И все пак това не е най-голямата заплаха)
plamar
 
Мнения: 158
Регистриран на: 15 Юли 2013, 18:21

Re: Бъдещето на криптото... и не само!

Мнениеот niki » 25 Юли 2021, 20:12

Офф добре, края на света идва и "сИ4кИ шА ОмрЕм" - само им вижте канала в тубата https://www.youtube.com/channel/UCFbaQf8sR8Edh6obxfnw0EA/videos Трябва да се отвори специална тема за научна фантастика :lol:
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Бъдещето на криптото... и не само!

Мнениеот niki » 25 Юли 2021, 20:37

... и тяхното т.н "съзидателно общество" - може да се окаже поредната секта, кой знае...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Бъдещето на криптото... и не само!

Мнениеот niki » 25 Юли 2021, 20:40

https://www.youtube.com/watch?v=SDMds_hOcR0 - стягам багажа за Марс :mrgreen:
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Бъдещето на криптото... и не само!

Мнениеот plamar » 26 Юли 2021, 08:27

Браво, има стремеж към изучаване, макар да е като дявола четящ Евангелието. Препоръчвам ти ако разбираш руски да обхванеш оригиналния канал, в българския няма много съдържание - https://www.youtube.com/c/allatratv/videos
Жалко, че не си гледал конференцията, можеше и да ти е интересно и да имаш повече материал за "коментиране"....
малко за дестинацията ти на пътуване -
виждам и интерес към научната фантастика, може да ти препоръчам някой друг клип



и още много други, но друго си е сам да ги намери човек ако има желание :)
А за Съзидателното общество - това е ЕДИНСТВЕНИЯ изход на човечеството да оцелее ако реши да се развива в тази посока
повече тук - https://allatraunites.com/bg/8-osnovi-na-suzidatelnoto-obshtestvo
plamar
 
Мнения: 158
Регистриран на: 15 Юли 2013, 18:21

Re: Бъдещето на криптото... и не само!

Мнениеот filchef » 26 Юли 2021, 13:01

Аз за тая секта чух преди 2-3 години изгледах няколко видеа в тубата на руски и ми станаха ясни нещата :violin:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Бъдещето на криптото... и не само!

Мнениеот plamar » 26 Юли 2021, 13:15

filchef написа:Аз за тая секта чух преди 2-3 години изгледах няколко видеа в тубата на руски и ми станаха ясни нещата :violin:


Ако може по-подробно да кажеш, за какви неща по-точно става въпрос?
plamar
 
Мнения: 158
Регистриран на: 15 Юли 2013, 18:21

Re: Бъдещето на криптото... и не само!

Мнениеот filchef » 26 Юли 2021, 14:00

plamar написа:
filchef написа:Аз за тая секта чух преди 2-3 години изгледах няколко видеа в тубата на руски и ми станаха ясни нещата :violin:


Ако може по-подробно да кажеш, за какви неща по-точно става въпрос?

По него време бяха актуални чудодейните лечения от разстояние през интернет с някаква пирамида :mrgreen:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Бъдещето на криптото... и не само!

Мнениеот futureworld » 26 Юли 2021, 14:54

filchef написа:
plamar написа:
filchef написа:Аз за тая секта чух преди 2-3 години изгледах няколко видеа в тубата на руски и ми станаха ясни нещата :violin:


Ако може по-подробно да кажеш, за какви неща по-точно става въпрос?

По него време бяха актуални чудодейните лечения от разстояние през интернет с някаква пирамида :mrgreen:


Напомня на една тема с Ковид - наука срещу Господ :)
futureworld
 
Мнения: 670
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Бъдещето на криптото... и не само!

Мнениеот plamar » 26 Юли 2021, 15:37

filchef написа:
plamar написа:
filchef написа:Аз за тая секта чух преди 2-3 години изгледах няколко видеа в тубата на руски и ми станаха ясни нещата :violin:


Ако може по-подробно да кажеш, за какви неща по-точно става въпрос?

По него време бяха актуални чудодейните лечения от разстояние през интернет с някаква пирамида :mrgreen:


Може ли да бъдеш по-специфичен - ако може да подкрепиш твърдението си с пример (всички клипове са в руския канал), знам експериментите с пирамидата (а те са няколко) - и съм бил вътре в нея - но така и никъде не помня за чудодейни лечения или някой да се е излекувал след като е бил вътре или е гледал!?!?! Целта е съвсем различна. И ако има нещо друго ще ми бъде интересно да кажеш кое е то?!?! В Аллатра (тя се дели на 2 едното за Изконни знания (нещата за нашия свят които са били известни преди хилядолетия и "учените" тепърва ще откриват), а другото направление е социалното към което е и проекта СО) има представители от ВСИЧКИ религии и учения.
plamar
 
Мнения: 158
Регистриран на: 15 Юли 2013, 18:21

Следваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Pavel, Spenchoni, svetlim, viniamin

cron