Одобрявате ли новия локдаун ?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Одобрявате ли новия локдаун ?

Да, това е единственият начин да се контролира заразата
9
16%
Да, това е единственият начин да се контролира заразата, но трябва да бъде поне няколко месеца
2
4%
Да, това е единственият начин да се контролира заразата, но трябва да бъде поне няколко месеца и с по-строги мерки
13
23%
Не, това е пълна глупост
19
34%
Не, това е пълна глупост, искат да ни ограничат правата и да ни накарат да мълчим
11
20%
Не, аз съм Гробаря (Алибегов) и не ми пука за здравната система, важното е кръчмите и дискотеките да работят
2
4%
 
Общо гласове : 56

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 19 Яну 2021, 01:05

filchef написа:
niki написа:А конкретната помия :
https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-18/norway-finds-no-direct-link-between-elderly-deaths-and-vaccine

+ "мнението на ЕДИН експерт" ми звучи като "мнението на Мангъра" - трябва ли да ви вадя пак пирамидата за йерархията на информацията в науката и къде точно стоят мненията на единични свободни електрони :lol:

@filchef "@niki и неговата "наука" нещо мълчат по въпроса" - нИ пузна... отново :mrgreen:


The reported fatalities are well under 1 out of 1,000 nursing-home patients to be vaccinated, he said. The side effects of immunization can, in some cases, “tip the patients into a more serious course of the underlying disease,” Madsen said. “We can’t rule that out.”

Ммм... да 1:1000 не е зле за "бизнеса" - какво друго да кажат след като ги натиска Биг Брадър и ЕС.



https://www.dailymail.co.uk/health/article-9157893/Covid-UK-One-eight-recovered-Covid-patients-DIE-140-days.html
Абе важното е "бизнеса" да върви. Нали така, Филчев ? :|
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот 2GOOD » 19 Яну 2021, 01:08

Тия глупендери верно ли ще пускат кръчмите :doh:


А тези данни, дето ги пуска адаша горе са много много притеснителни :shock:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 19 Яну 2021, 01:18

Не знам за кръчмите, но ако е вярно ще стане отново мазало само след месец...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот jkminkov » 19 Яну 2021, 14:08

дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 20 Яну 2021, 16:44

"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот Sevo » 20 Яну 2021, 17:46

https://youtu.be/AECTahv9VTY
Шервам го докато го блокнат.
Sevo
ПроФесор
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Юни 2014, 11:34

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 20 Яну 2021, 17:50

Да, аз го репортвам постоянно където го видя :lol:
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 21 Яну 2021, 21:49

niki написа:Да, аз го репортвам постоянно където го видя :lol:


Така е най лесно - отнемаш лиценза на автора и слагаш цензура вместо да отговориш на зададените въпроси :twisted: - така е в "бизнеса" нали @niki.
И понеже скоро ще изчезне отново си го записах да си го имам пък може и да го кача на някоя платформа без цензура.

И трябва да се знае, че тя не е случаен доктор а на предната линия на лечение на пациенти с К19 с лекарството хидроксихидрохлорин.

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 21 Яну 2021, 23:04

Тази е толкова на първа линия колкото аз съм летял в космоса :lol:
Запази си го и си го гледай всяка вечер преди лягане - ако се разболееш даже и два пъти дневно (ставаш с нея, лягаш с нея) - стига да не казваш на истинските лекари в болницата (ако стигнеш до нея) за тези свои фетиши...
А колкото до "бизнеса", тая "неслучайна докторка" си купува 4-ти или 5-ти имот вече само с парите които изкарва от помията която създава - нещо което и нашия Мангър се опитва да направи, ама нещо не му се получава... но пък за сметка на това домашните посещения за по 200 кинта/прегледа(без транспорта), са му скочили в пъти. Та такива работи за "бизнеса" - докато някой правят наука други се занимават с трупане на богатство и слава, за сметка на много човешки животи ...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 21 Яну 2021, 23:26

niki написа:Тази е толкова на първа линия колкото аз съм летял в космоса :lol:
Запази си го и си го гледай всяка вечер преди лягане - ако се разболееш даже и два пъти дневно (ставаш с нея, лягаш с нея) - стига да не казваш на истинските лекари в болницата (ако стигнеш до нея) за тези свои фетиши...
А колкото до "бизнеса", тая "неслучайна докторка" си купува 4-ти или 5-ти имот вече само с парите които изкарва от помията която създава - нещо което и нашия Мангър се опитва да направи, ама нещо не му се получава... но пък за сметка на това домашните посещения за по 200 кинта/прегледа(без транспорта), са му скочили в пъти. Та такива работи за "бизнеса" - докато някой правят наука други се занимават с трупане на богатство и слава, за сметка на много човешки животи ...

Какво стана с информираното съгласие - защо се налага цензура - дай някакъв източник за 4-5 имот на въпросната докторка изкарани от "помията" - все пак щатите са правова държава и съдът ще се произнесе относно отнемането на лиценза и а и тя не е сама - много американски доктори мислят като нея и ако тук е само Мангъров за цвят там не е така.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin