Одобрявате ли новия локдаун ?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Одобрявате ли новия локдаун ?

Да, това е единственият начин да се контролира заразата
9
16%
Да, това е единственият начин да се контролира заразата, но трябва да бъде поне няколко месеца
2
4%
Да, това е единственият начин да се контролира заразата, но трябва да бъде поне няколко месеца и с по-строги мерки
13
23%
Не, това е пълна глупост
19
34%
Не, това е пълна глупост, искат да ни ограничат правата и да ни накарат да мълчим
11
20%
Не, аз съм Гробаря (Алибегов) и не ми пука за здравната система, важното е кръчмите и дискотеките да работят
2
4%
 
Общо гласове : 56

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 03 Яну 2021, 21:36

niki написа:Някак си като чуя Русия и "цитираме научни източници" в едно изречение, ми става едно такова много нАучно :lol:

Е вярно ти не си запознат с таблицата на Менделеев :mrgreen:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0 ... 0%A1%D0%A0
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 03 Яну 2021, 22:03

filchef написа:
niki написа:Някак си като чуя Русия и "цитираме научни източници" в едно изречение, ми става едно такова много нАучно :lol:

Е вярно ти не си запознат с таблицата на Менделеев :mrgreen:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0 ... 0%A1%D0%A0


Ооо запознат съм и още как... ама нещо не съм запознат с "цитираните научни източници" за западните ваксини от страна на Руската федерация... Също нищо и за тяхната ваксина... голямо криене, голямо нещо... типично... все пак са царете на дезинформацията...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 03 Яну 2021, 22:21

niki написа:Ооо запознат съм и още как... ама нещо не съм запознат с "цитираните научни източници" за западните ваксини от страна на Руската федерация... Също нищо и за тяхната ваксина... голямо криене, голямо нещо... типично... все пак са царете на дезинформацията...

Този цитат за "цитираните научни източници" за западните ваксини от страна на Руската федерация...
можеш ли да дадеш оригиналния източник или да се "доверим на обективността на investor.bg" и собствениците на групировката които я контролират.
Руснаците и да искат не могат да дадат научни данни защото тестовете са върху медиците и армията им така, че като я тестват върху сърбите дано проговорят на български :mrgreen:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 04 Яну 2021, 00:53

filchef написа:
niki написа:Ооо запознат съм и още как... ама нещо не съм запознат с "цитираните научни източници" за западните ваксини от страна на Руската федерация... Също нищо и за тяхната ваксина... голямо криене, голямо нещо... типично... все пак са царете на дезинформацията...

Този цитат за "цитираните научни източници" за западните ваксини от страна на Руската федерация...
можеш ли да дадеш оригиналния източник или да се "доверим на обективността на investor.bg" и собствениците на групировката които я контролират.
Руснаците и да искат не могат да дадат научни данни защото тестовете са върху медиците и армията им така, че като я тестват върху сърбите дано проговорят на български :mrgreen:


Не разбрах нищо - това не е цитат а мое мнение - какъв оригинален източник к'ви 5 лева. А иначе мога да ти изкарам купища руска помия, публикувана ПРЕДИ излизането на каквато и да е официална информация, за която и да е ваксина за ковид (освен тяхната разбира се...)
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 04 Яну 2021, 20:24

niki написа:Не разбрах нищо - това не е цитат а мое мнение - какъв оригинален източник к'ви 5 лева. А иначе мога да ти изкарам купища руска помия, публикувана ПРЕДИ излизането на каквато и да е официална информация, за която и да е ваксина за ковид (освен тяхната разбира се...)

Тук не говорим за "помията" която я има в медиите и социалните мрежи както на изток така и на запад а за официален правителствен източник публикувал дезинформация "ПРЕДИ излизането на информация, за която и да е ваксина за ковид".
Не вярвам да откриеш "купища руска помия" от такъв източник за разлика от изказванията на Тръмп примерно по отношение на СЗО.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 04 Яну 2021, 20:58

filchef написа:
niki написа:Не разбрах нищо - това не е цитат а мое мнение - какъв оригинален източник к'ви 5 лева. А иначе мога да ти изкарам купища руска помия, публикувана ПРЕДИ излизането на каквато и да е официална информация, за която и да е ваксина за ковид (освен тяхната разбира се...)

Тук не говорим за "помията" която я има в медиите и социалните мрежи както на изток така и на запад а за официален правителствен източник публикувал дезинформация "ПРЕДИ излизането на информация, за която и да е ваксина за ковид".
Не вярвам да откриеш "купища руска помия" от такъв източник за разлика от изказванията на Тръмп примерно по отношение на СЗО.



:lol: "официален правителствен източник публикувал дезинформация " Като русофил, би трябвало да знаеш по-добре от мен как работи руската пропагандна машина, няма какво да те уча...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 04 Яну 2021, 21:52

niki написа: :lol: "официален правителствен източник публикувал дезинформация " Като русофил, би трябвало да знаеш по-добре от мен как работи руската пропагандна машина, няма какво да те уча...


Не съм русофил а българофил и по скоро ме е страх от руснаците, като знам, че сме им цели при една трета световна война.
Това, че НАТО ще ни опази ме избива на смях щото за нас никой няма да си мръдне пръста - колкото си мръднаха пръста при нахлуването на Турция в Кипър и създаване на турски анклав там, не признат от никого освен от самата Турция.
Колкото до руската пропагандна машина - там където е стъпил руски ботуш в съответната страна се строят заводи и пътища и руския мужик се чуди защо живее по зле отколкото жителите на колониите , а там където стъпи чичо Сам се поставят марионетни крадливи правителства, на които се отпускат заробващи заеми и се сключват неизгодни за страната сделки и народът се чуди защо живее по зле откак са дошли американците.Та така за пропагандните машини и "американската мечта"
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 04 Яну 2021, 22:12

filchef написа:
niki написа: :lol: "официален правителствен източник публикувал дезинформация " Като русофил, би трябвало да знаеш по-добре от мен как работи руската пропагандна машина, няма какво да те уча...


Не съм русофил а българофил и по скоро ме е страх от руснаците, като знам, че сме им цели при една трета световна война.
Това, че НАТО ще ни опази ме избива на смях щото за нас никой няма да си мръдне пръста - колкото си мръднаха пръста при нахлуването на Турция в Кипър и създаване на турски анклав там, не признат от никого освен от самата Турция.
Колкото до руската пропагандна машина - там където е стъпил руски ботуш в съответната страна се строят заводи и пътища и руския мужик се чуди защо живее по зле отколкото жителите на колониите , а там където стъпи чичо Сам се поставят марионетни крадливи правителства, на които се отпускат заробващи заеми и се сключват неизгодни за страната сделки и народът се чуди защо живее по зле откак са дошли американците.Та така за пропагандните машини и "американската мечта"



"Марионетни крадливи правителства" има и от двете страни по равно - и щом са такива, очевидно потърпевшите няма да са в добра позиция никога - винаги ще са под влиянието или на едните или на другите и това едва ли някога ще спре...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 04 Яну 2021, 22:30

niki написа:"Марионетни крадливи правителства" има и от двете страни по равно - и щом са такива, очевидно потърпевшите няма да са в добра позиция никога - винаги ще са под влиянието или на едните или на другите и това едва ли някога ще спре...

Защо Полша,Чехия,Унгария пък Сърбия можаха да опазят промишлеността си и не си нарязаха заводите Сърбите ги бомбандираха дори и пак са по добре от нас.
Те и американците не са цъфнали и вързали с тяхното трудово и медицинско законодателство - за справка тоя банан
https://zamunda.net/banan?id=477376&hit ... =1&t=movie
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот jkminkov » 04 Яну 2021, 22:56

дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, filchef, ionicle, scorpy, UserX1XO, viniamin

cron