Одобрявате ли новия локдаун ?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Одобрявате ли новия локдаун ?

Да, това е единственият начин да се контролира заразата
9
16%
Да, това е единственият начин да се контролира заразата, но трябва да бъде поне няколко месеца
2
4%
Да, това е единственият начин да се контролира заразата, но трябва да бъде поне няколко месеца и с по-строги мерки
13
23%
Не, това е пълна глупост
19
34%
Не, това е пълна глупост, искат да ни ограничат правата и да ни накарат да мълчим
11
20%
Не, аз съм Гробаря (Алибегов) и не ми пука за здравната система, важното е кръчмите и дискотеките да работят
2
4%
 
Общо гласове : 56

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 11 Яну 2021, 22:39

filchef написа: https://www.historyofvaccines.org/conte ... regulation

Exploratory Stage
This stage involves basic laboratory research and often lasts 2-4 years.

Pre-Clinical Stage

The pre-clinical stages often lasts 1-2 years and usually involves researchers in private industry.

Phase Trials - 4 stages

Как така стана за 14 месеца не знам, при това с ударно ваксиниране на милиони хора ?



Ето следващият, който не обича да чете това което съм качил... тц-тц-тц ...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 11 Яну 2021, 23:59

niki написа:
filchef написа: https://www.historyofvaccines.org/conte ... regulation

Exploratory Stage
This stage involves basic laboratory research and often lasts 2-4 years.

Pre-Clinical Stage

The pre-clinical stages often lasts 1-2 years and usually involves researchers in private industry.

Phase Trials - 4 stages

Как така стана за 14 месеца не знам, при това с ударно ваксиниране на милиони хора ?



Ето следващият, който не обича да чете това което съм качил... тц-тц-тц ...


Ми уж четох но първо не съм специалист и второ не видях никъде статия в която да се описват всичките 6 етапа през които е минала някоя от одобрените ваксини - ако обичащ пусни линка отново ако има такъв и трето не съм толкова добър с Фотошопа :wink: .
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 12 Яну 2021, 01:46

Простено ти е :mrgreen: - много страници и теми станаха - скоро ще обединя всички линкове в една нова тема ...
Старая се да качвам неща на достъпен език за да бъдат разбрани правилно.
https://medguide.bg/vaksinata-covid-19-chast-2-bezopasna-li-e-vaksinata/?fbclid=IwAR0dNSfRDQ7Z0LmwdNLuXcwX7rTQCLaaVAi4Q0b4u3BzbXaBTT2POItuv8k
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 18 Яну 2021, 00:25

Това е цитат от един друг форум
Начи, опасенията и интуицията ми за американската, да американската ваксина на Файзер, която е демократична ваксина, не е като руската - руски боклук /всичко руско е боклук/, агресивна и кумунистическа ваксина, се оказаха не напразни. Чувствах, че нещо не е наред с тази ваксина. Не е нормално да се изисква температура -80 гр., фризери с течен азот, камиони за кремвирши и пр.

Писмото е подписано от Швеция, Дания, Финландия, Литва, Латвия и Естония.
Global Times: Китайски експерти настояват да се спре ваксината Pfizer!

Експертите смятат, че след инцидента в Норвегия, други страни също трябва да преустановят използването на ваксини, създадени с помощта на експериментална технология на иРНК

Китайски здравни експерти призовават за спиране на коронавирусната ваксина Pfizer поради 23 смъртни случая в Норвегия след ваксинация. Експертите смятат, че след инцидента в Норвегия, други страни също трябва да преустановят използването на ваксини срещу COVID-19, като Pfizer, които са създадени с помощта на експериментална технология на иРНК, пише pogled.info., позовавайки се на китайския вестник Global Times. Според един експерт новата иРНК ваксина е разработена бързо и не е доказана като безопасна за широко приложение при хората. По-рано беше съобщено, че в Норвегия са регистрирани 23 смъртни случая след ваксинация с ваксината Pfizer. Всички смъртни случаи са регистрирани сред хора на възраст над 80 години, те са имали лошо здраве. Освен това Германия започна тестване след смъртта на 10 души, ваксинирани срещу коронавирусна инфекция с ваксината Pfizer/BioNTech. Покойниците са били между 79 и 93 години и всички са имали сериозни заболявания.

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/global-times-kit ... 93695.html

Злите езици разказват, че руските учени са предупреждавали, че тази ваксина използва RNK технология, която дава много силен имунен отговор и това ще има всичките последици, като от ваксината против полиомелит, която уби хиляди деца в САЩ преди да я спрат. Не може руската ваксина да е по добра. Това са милиарди долари загуба за Pfizer/BioNTech. По добре да мрат, като мухи. В тази ваксина има молекули на демокрацията, а руската е диктаторска. Израелците, като по прости закупиха 4,5 милиона дози от Sputnik-V за израелската армия и населението и сега ще правят втора заявка. Самата ваксина от 3 дни вече се произвежда в Бразилия и Аржентина. Заявки за Sputnik-V идват от Саудитска Арабия, Катар и ОАЕ. Като се замисли човек: "Богатите държави купуват "евтината "руска ваксина".
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот futureworld » 18 Яну 2021, 01:03

filchef написа:Това е цитат от един друг форум
Начи, опасенията и интуицията ми за американската, да американската ваксина на Файзер, която е демократична ваксина, не е като руската - руски боклук /всичко руско е боклук/, агресивна и кумунистическа ваксина, се оказаха не напразни. Чувствах, че нещо не е наред с тази ваксина. Не е нормално да се изисква температура -80 гр., фризери с течен азот, камиони за кремвирши и пр.

Писмото е подписано от Швеция, Дания, Финландия, Литва, Латвия и Естония.
Global Times: Китайски експерти настояват да се спре ваксината Pfizer!

Експертите смятат, че след инцидента в Норвегия, други страни също трябва да преустановят използването на ваксини, създадени с помощта на експериментална технология на иРНК

Китайски здравни експерти призовават за спиране на коронавирусната ваксина Pfizer поради 23 смъртни случая в Норвегия след ваксинация. Експертите смятат, че след инцидента в Норвегия, други страни също трябва да преустановят използването на ваксини срещу COVID-19, като Pfizer, които са създадени с помощта на експериментална технология на иРНК, пише pogled.info., позовавайки се на китайския вестник Global Times. Според един експерт новата иРНК ваксина е разработена бързо и не е доказана като безопасна за широко приложение при хората. По-рано беше съобщено, че в Норвегия са регистрирани 23 смъртни случая след ваксинация с ваксината Pfizer. Всички смъртни случаи са регистрирани сред хора на възраст над 80 години, те са имали лошо здраве. Освен това Германия започна тестване след смъртта на 10 души, ваксинирани срещу коронавирусна инфекция с ваксината Pfizer/BioNTech. Покойниците са били между 79 и 93 години и всички са имали сериозни заболявания.

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/global-times-kit ... 93695.html

Злите езици разказват, че руските учени са предупреждавали, че тази ваксина използва RNK технология, която дава много силен имунен отговор и това ще има всичките последици, като от ваксината против полиомелит, която уби хиляди деца в САЩ преди да я спрат. Не може руската ваксина да е по добра. Това са милиарди долари загуба за Pfizer/BioNTech. По добре да мрат, като мухи. В тази ваксина има молекули на демокрацията, а руската е диктаторска. Израелците, като по прости закупиха 4,5 милиона дози от Sputnik-V за израелската армия и населението и сега ще правят втора заявка. Самата ваксина от 3 дни вече се произвежда в Бразилия и Аржентина. Заявки за Sputnik-V идват от Саудитска Арабия, Катар и ОАЕ. Като се замисли човек: "Богатите държави купуват "евтината "руска ваксина".



Мисля си, че не трябва да спираме глупавите да мрат. Пречи се на еволюцията някакси.
futureworld
 
Мнения: 681
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот jkminkov » 18 Яну 2021, 01:21

дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 18 Яну 2021, 14:29

futureworld написа:Мисля си, че не трябва да спираме глупавите да мрат. Пречи се на еволюцията някакси.


Мдаа.. и от Пфайзер мислят така
Pfizer and BioNTech are working with the Norwegian regulator to investigate the deaths in Norway, Pfizer said in an e-mailed statement. The agency found that “the number of incidents so far is not alarming, and in line with expectations,” Pfizer said.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 18 Яну 2021, 14:39

jkminkov написа:мани тоя блиц - https://www.blacklistednews.com/article ... se-to.html

@niki и неговата "наука" нещо мълчат по въпроса - важно е бизнеса да върви, а ние ще се молим на дядо боже да не ни среща мечка - ами който няма на кого да се моли какво ли ще прави :mrgreen:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 18 Яну 2021, 17:38

jkminkov написа:мани тоя блиц - https://www.blacklistednews.com/article ... se-to.html


От трън та на глог https://mediabiasfactcheck.com/blacklisted-news/ :lol:

Колкото до помията независимо на БлиЗ ли е или не - остава си помия :
"Според един експерт новата иРНК ваксина е разработена бързо и не е доказана като безопасна за широко приложение при хората." - мисля че това го разчепкахме достатъчно но ако не ви стига - ето още :
https://medguide.bg/vaksinata-covid-19-kakvi-sa-stranichnite-efekti/?highlight=%D0%92%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0%20Covid-19

А конкретната помия :
https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-18/norway-finds-no-direct-link-between-elderly-deaths-and-vaccine

+ "мнението на ЕДИН експерт" ми звучи като "мнението на Мангъра" - трябва ли да ви вадя пак пирамидата за йерархията на информацията в науката и къде точно стоят мненията на единични свободни електрони :lol:

@filchef "@niki и неговата "наука" нещо мълчат по въпроса" - нИ пузна... отново :mrgreen:
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 18 Яну 2021, 20:28

niki написа:А конкретната помия :
https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-18/norway-finds-no-direct-link-between-elderly-deaths-and-vaccine

+ "мнението на ЕДИН експерт" ми звучи като "мнението на Мангъра" - трябва ли да ви вадя пак пирамидата за йерархията на информацията в науката и къде точно стоят мненията на единични свободни електрони :lol:

@filchef "@niki и неговата "наука" нещо мълчат по въпроса" - нИ пузна... отново :mrgreen:


The reported fatalities are well under 1 out of 1,000 nursing-home patients to be vaccinated, he said. The side effects of immunization can, in some cases, “tip the patients into a more serious course of the underlying disease,” Madsen said. “We can’t rule that out.”

Ммм... да 1:1000 не е зле за "бизнеса" - какво друго да кажат след като ги натиска Биг Брадър и ЕС.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, dakata, filchef, Google [Bot], Hristo, ionicle, Kartoff, scorpy, UserX1XO, viniamin