Одобрявате ли новия локдаун ?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Одобрявате ли новия локдаун ?

Да, това е единственият начин да се контролира заразата
9
16%
Да, това е единственият начин да се контролира заразата, но трябва да бъде поне няколко месеца
2
4%
Да, това е единственият начин да се контролира заразата, но трябва да бъде поне няколко месеца и с по-строги мерки
13
23%
Не, това е пълна глупост
19
34%
Не, това е пълна глупост, искат да ни ограничат правата и да ни накарат да мълчим
11
20%
Не, аз съм Гробаря (Алибегов) и не ми пука за здравната система, важното е кръчмите и дискотеките да работят
2
4%
 
Общо гласове : 56

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот bruter » 01 Дек 2020, 18:08

Че има вирус има, но при проведения на 08.05.2020 webinar, организиран от Европейската асоциация по патология, последната инстанция в медицината - патолозите, стигат до извод че коронавируса не убива:

https://www.youtube.com/watch?v=QmnapGB4CBY

Накрая на интервюто има още едно стъписващо твърдение: ваксина срещу РНК-вирус няма да се направи - това е 100% сигурно!

Вируса се появи във възможно най-удобния момент за повечето правителства по света и всички техни сегашни и бъдещи провали ще му бъдат приписани. То затова е и това истерично раздухване по медиите, намериха виновник и ще се измъкнат чисти от всякаква отговорност. А пък някои прослойки яхнаха вълната и се възползваха за да си увеличат сериозно доходите.
На прос човек мое да му набиеш само един .Ур, акъл нема как да му набиеш
bruter
Bitcoin Fanatic
 
Мнения: 202
Регистриран на: 05 Авг 2013, 13:31

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот farmdve » 01 Дек 2020, 18:30

Ние сме в карантинка. Аз не съм проявил още симптоми. Ще пиша как е ако се появят.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот greo » 01 Дек 2020, 18:32

filchef написа:
George написа:Много точно казано! Проблема наистина е, че е пълно с идиоти които не вярват, че има вирус!

Идиотите не вярват, че има вирус или по точно, че се пръкна от господа тая пандемия - аз съм един от тия идиоти и вярвам че вирусът е създаден именно от тия фармацевтични компании, които сега си предлагат ваксините и доволно потриват ръце в очакване на предстоящите печалби и покачването на акциите им на борсата.


браво, filchef!
поне това се отразява на коините!

АЗ няма да си вкарам нанотехнология в организма
нито ще дам ДНК проба и да си платя за това...
не исках да бъда краен, но обстоятелствата го предизвикват :naughty:
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 01 Дек 2020, 19:03

bruter написа:Че има вирус има, но при проведения на 08.05.2020 webinar, организиран от Европейската асоциация по патология, последната инстанция в медицината - патолозите, стигат до извод че коронавируса не убива:

https://www.youtube.com/watch?v=QmnapGB4CBY

Накрая на интервюто има още едно стъписващо твърдение: ваксина срещу РНК-вирус няма да се направи - това е 100% сигурно!

Вируса се появи във възможно най-удобния момент за повечето правителства по света и всички техни сегашни и бъдещи провали ще му бъдат приписани. То затова е и това истерично раздухване по медиите, намериха виновник и ще се измъкнат чисти от всякаква отговорност. А пък някои прослойки яхнаха вълната и се възползваха за да си увеличат сериозно доходите.



Ето повече яснота по въпросния уебинар :lol:
https://www.esp-pathology.org/_Resources/Persistent/b07be4f749002e88487250cf70144a283577448c/ESP%20Position%20Statement%20-%20COVID-19.pdf
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот bruter » 01 Дек 2020, 20:22

[quote="niki"]Ето повече яснота по въпросния уебинар :lol:
[url]https://www.esp-pathology.org/_Resources/Persistent/b07be4f749002e88487250cf70144a283577448c/ESP%20Position%20Statement%20-%20COVID-19.pdf[/url][/quote]

Последното изречение казва, че това е официалната позиция на организацията с която изглежда доста редови патолози не са съвсем съгласни.
На прос човек мое да му набиеш само един .Ур, акъл нема как да му набиеш
bruter
Bitcoin Fanatic
 
Мнения: 202
Регистриран на: 05 Авг 2013, 13:31

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 01 Дек 2020, 21:41

bruter написа:


Последното изречение казва, че това е официалната позиция на организацията с която изглежда доста редови патолози не са съвсем съгласни.


Наука брат, какво да я правиш... В темата за короната съм постнал пирамидата, която показва точно къде стоят мненията на отделните специалисти. Ако някой от тези експерти вземе че докаже и защити своите възгледи, тогава вече отиваме на по-горни нива в пирамидата...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 01 Дек 2020, 22:51

niki написа:
filchef написа:
George написа:Много точно казано! Проблема наистина е, че е пълно с идиоти които не вярват, че има вирус!

Идиотите не вярват, че има вирус или по точно, че се пръкна от господа тая пандемия - аз съм един от тия идиоти и вярвам че вирусът е създаден именно от тия фармацевтични компании, които сега си предлагат ваксините и доволно потриват ръце в очакване на предстоящите печалби и покачването на акциите им на борсата.


Не забравяй, чипирането и внасянето на трети щам ДНК (каквото и да означава това) :lol:
Ако искаш мога да ти изкарам доказателствата, че вируса е с естествен произход, а не е лабораторно създаден. Това даже вече не се коментира...



По темата за Биг Фарма https://www.youtube.com/watch?v=2LelUHLl-xM&fbclid=IwAR1LD_kEJ4VBSdgSCD16ZEvGLrgQQ5O_gvtfJUMSqcaKViZ4yIcFj885aiQ
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 02 Дек 2020, 13:18

Lost my job.jpg
Lost my job.jpg (28.2 KiB) Прегледано 946 пъти
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 02 Дек 2020, 16:47

Изображение
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот Sevo » 03 Дек 2020, 00:16

Никога до сега в историята на света няма случай в който са карантинирани здрави хора. НИКОГА!!!
Дори когато е имали холера, тиф, проказа, испански грип, бубонна чума, малария и дори ебола, са изолирани (карантинирани) само доказано БОЛНИ!!! Наблягам на БОЛНИ, защото дори и преди 100г, по времето на най-тежката пандемия в историята на света, са взимали мерки за изолация, само срещу тежко болните, за които са се грижили заразени санитари с по-леки симптоми.
Не искам да омаловажавам труда и усилията на лекари, мнед. сестри и всички докоснали се по един или друг начин до тази нова болест, те отнасят най-тежко рестрикциите. Но фактите са други и не одобрявам мерките да са толкова драстични, за тези които не са заразени.
Sevo
ПроФесор
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Юни 2014, 11:34

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin