Одобрявате ли новия локдаун ?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Одобрявате ли новия локдаун ?

Да, това е единственият начин да се контролира заразата
9
16%
Да, това е единственият начин да се контролира заразата, но трябва да бъде поне няколко месеца
2
4%
Да, това е единственият начин да се контролира заразата, но трябва да бъде поне няколко месеца и с по-строги мерки
13
23%
Не, това е пълна глупост
19
34%
Не, това е пълна глупост, искат да ни ограничат правата и да ни накарат да мълчим
11
20%
Не, аз съм Гробаря (Алибегов) и не ми пука за здравната система, важното е кръчмите и дискотеките да работят
2
4%
 
Общо гласове : 56

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот farmdve » 29 Ное 2020, 05:23

niki написа:
За безотговорните - ок ,но защо трябва да изгарят отговорните не стана ясно ... :eusa-think:

niki, точно в твоя въпрос се крие и отговорът. Замисли се защо съществуват ключалките, защо съществува BTC и защо крием личния ключ? Ключът пази теб от недобросъвестните, в това число и добросъвестните. Няма метод с който да ги разграничиш.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот greo » 29 Ное 2020, 08:55

вирус на съзнанието :shock:
модерна работа 8)
локдаун, блокчейн...все хубави неща :mrgreen:
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот mortix » 30 Ное 2020, 18:51

2GOOD написа:Проблема е, че е пълно с идиоти не вярващи във вируса, казващи, че е просто грип и т.н. - не спазват мерките или ги неглижират. Локдауна е за тези хора!!!
И пак да отбележа, че това са едни изключително леки мерки, при това доста закъснели!

Одобрявам написаното от теб, трябваше ПЪЛЕН локдаун и не трябваше децата да ходят на училище!
Да уточня - имам 16 годишен син и 2-месечна дъщеричка.
Както и в края на месец октомври загубих двамата си родители, които няма как да заключиш в дома им. Имаха нужда от ежемесечни прегледи, рецепти по книжки (т.е. висене пред кабинетите на личните им лекари) и прочие.
Минавайки преди няколко дни покрай аптека по времето само за възрстни хора, един циганин без маска се опитваше да пререди цялата опашка от пенсионери и ги псуваше. Никой не смееше да му каже нищо, дори и тязи от аптеката - е, изпратих го в локдаун и карантина едновременно, но не това е решението, защото повечето младежи не осъзнават какво правят, ходейки насам натам...
Сори, ако пиша нерзбрано, но съм под пара, когато някой каже - няма вируд, няма нужда от маски и прочие глупости!!!
Gigabyte GA-7ZM (S7), AMD Duron 650, 128 Mb PC133 SDRAM, 22 Gb Deskstar 22GXP (IBM), Creative 3DBlaster Annihilator Pro 32 Mb, Creative SoundBlaster Live!, Win 98 (Second Edition)
mortix
 
Мнения: 34
Регистриран на: 03 Май 2017, 09:53

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот jamesdavidso » 30 Ное 2020, 20:06

mortix написа:Сори, ако пиша нерзбрано, но съм под пара, когато някой каже - няма вируд, няма нужда от маски и прочие глупости!!!


Тази сутрин една колежка каза как уикенда на площада и градинката до мавзолея имало коледен базар и било лудница - страшно много народ, насядали по трима на пейки, плюскащи и сърбащи, отделно тия по опашките...
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 369
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот greo » 01 Дек 2020, 01:11

Изображение
Последна промяна greo на 01 Дек 2020, 03:17, променена общо 1 път
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 01 Дек 2020, 02:48

За радост, страха НЕ убива - напротив прави те по-приспособим към околната среда и от еволюционна гледна точка води до съхранение на индивида. От чисто човешка гледна точка, води до това да не се прецакваш излишно и да не прецакваш другите и най-вече да не се мислиш за безсмъртен, а да слушаш какво казва науката по въпроси засягащи оцеляването ти, по които си абсолютно невеж...
За още по-голяма радост "специалните" хора с "особени" методи на лечение, не попадат в сферата на науката, докато методите им не бъдат доказани клинично. Това разбира се не се случва, повечето пъти заради отказ на самия "лечител" да съдейства по какъвто и да е повод (защо ли ?)
Лечението (смолечението) от знахари, лечители, гледачки, магове, гномове и т.н. е особено опасно, когато става дума за ковид - тогава надеждата е наистина последния изход...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот greo » 01 Дек 2020, 03:02

niki написа:За радост, страха НЕ убива - напротив прави те по-приспособим към околната среда и от еволюционна гледна точка води до съхранение на индивида. От чисто човешка гледна точка, води до това да не се прецакваш излишно и да не прецакваш другите и най-вече да не се мислиш за безсмъртен, а да слушаш какво казва науката по въпроси засягащи оцеляването ти, по които си абсолютно невеж...
За още по-голяма радост "специалните" хора с "особени" методи на лечение, не попадат в сферата на науката, докато методите им не бъдат доказани клинично. Това разбира се не се случва, повечето пъти заради отказ на самия "лечител" да съдейства по какъвто и да е повод (защо ли ?)
Лечението (смолечението) от знахари, лечители, гледачки, магове, гномове и т.н. е особено опасно, когато става дума за ковид - тогава надеждата е наистина последния изход...


пращам ти малко BTC на 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот George » 01 Дек 2020, 14:20

mortix написа:
2GOOD написа:Проблема е, че е пълно с идиоти не вярващи във вируса, казващи, че е просто грип и т.н. - не спазват мерките или ги неглижират. Локдауна е за тези хора!!!
И пак да отбележа, че това са едни изключително леки мерки, при това доста закъснели!

Одобрявам написаното от теб, трябваше ПЪЛЕН локдаун и не трябваше децата да ходят на училище!
Да уточня - имам 16 годишен син и 2-месечна дъщеричка.
Както и в края на месец октомври загубих двамата си родители, които няма как да заключиш в дома им. Имаха нужда от ежемесечни прегледи, рецепти по книжки (т.е. висене пред кабинетите на личните им лекари) и прочие.
Минавайки преди няколко дни покрай аптека по времето само за възрстни хора, един циганин без маска се опитваше да пререди цялата опашка от пенсионери и ги псуваше. Никой не смееше да му каже нищо, дори и тязи от аптеката - е, изпратих го в локдаун и карантина едновременно, но не това е решението, защото повечето младежи не осъзнават какво правят, ходейки насам натам...
Сори, ако пиша нерзбрано, но съм под пара, когато някой каже - няма вируд, няма нужда от маски и прочие глупости!!!



Много точно казано! Проблема наистина е, че е пълно с идиоти които не вярват, че има вирус!
George
 
Мнения: 12
Регистриран на: 25 Апр 2020, 15:58

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 01 Дек 2020, 17:08

George написа:Много точно казано! Проблема наистина е, че е пълно с идиоти които не вярват, че има вирус!

Идиотите не вярват, че има вирус или по точно, че се пръкна от господа тая пандемия - аз съм един от тия идиоти и вярвам че вирусът е създаден именно от тия фармацевтични компании, които сега си предлагат ваксините и доволно потриват ръце в очакване на предстоящите печалби и покачването на акциите им на борсата.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 01 Дек 2020, 17:45

filchef написа:
George написа:Много точно казано! Проблема наистина е, че е пълно с идиоти които не вярват, че има вирус!

Идиотите не вярват, че има вирус или по точно, че се пръкна от господа тая пандемия - аз съм един от тия идиоти и вярвам че вирусът е създаден именно от тия фармацевтични компании, които сега си предлагат ваксините и доволно потриват ръце в очакване на предстоящите печалби и покачването на акциите им на борсата.


Не забравяй, чипирането и внасянето на трети щам ДНК (каквото и да означава това) :lol:
Ако искаш мога да ти изкарам доказателствата, че вируса е с естествен произход, а не е лабораторно създаден. Това даже вече не се коментира...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin