Одобрявате ли новия локдаун ?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Одобрявате ли новия локдаун ?

Да, това е единственият начин да се контролира заразата
9
16%
Да, това е единственият начин да се контролира заразата, но трябва да бъде поне няколко месеца
2
4%
Да, това е единственият начин да се контролира заразата, но трябва да бъде поне няколко месеца и с по-строги мерки
13
23%
Не, това е пълна глупост
19
34%
Не, това е пълна глупост, искат да ни ограничат правата и да ни накарат да мълчим
11
20%
Не, аз съм Гробаря (Алибегов) и не ми пука за здравната система, важното е кръчмите и дискотеките да работят
2
4%
 
Общо гласове : 56

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 22 Яну 2021, 00:16

Съжалявам, не ми е чак толкова интересна, че да и отделям повече време - дори това и беше прекалено много... Ако трябва на всеки луд и алчен за пари, който дрънка глупости за ковида, да се спирам и да му обръщам специално внимание - мм не - не мисля че ще стане... Информация в нета бол - търси (нали в това си се специализирал)... няма да ти я смилам постоянно и давам наготово...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 22 Яну 2021, 00:53

niki написа:Съжалявам, не ми е чак толкова интересна, че да и отделям повече време - дори това и беше прекалено много... Ако трябва на всеки луд и алчен за пари, който дрънка глупости за ковида, да се спирам и да му обръщам специално внимание - мм не - не мисля че ще стане... Информация в нета бол - търси (нали в това си се специализирал)... няма да ти я смилам постоянно и давам наготово...

Ясно - можеш само да плюеш по несъгласните с твоето мнение :evil:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 26 Яну 2021, 12:22

След месеци труд, проекта най-накрая е завършен !
Представям ви всичко което трябва да знаете за коронавируса и ваксините на лесен, достъпен и разбираем език. :D
https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR2CzwRzvavCaCQEnxoO1p_-2F53VfRpePE4Cube8bkKlFXUyVZFd3c3B00&v=7kz9WK1eDFg&feature=youtu.be

"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот MadDog » 26 Яну 2021, 19:06

:text-goodpost:

Поздравления за така нагледно представената популярна информация :)
Ако ти си автора, ще трябва да си признаеш, че не си лекар :wink:
“In the new world, you have to accept total transparency. It will become part of your personality”
“Everything will be transparent. If you have nothing to hide you have no reason to be afraid.”

ВТС bc1q8mr7s0k9qga5fuwrhst2n84d0f2gdhtvd38fcp
Аватар
MadDog
 
Мнения: 243
Регистриран на: 31 Яну 2014, 18:08
Местоположение: София -град

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 26 Яну 2021, 20:04

MadDog написа::text-goodpost:

Поздравления за така нагледно представената популярна информация :)
Ако ти си автора, ще трябва да си признаеш, че не си лекар :wink:


Май не прочете как се казва момчето - сега се върни и прочети, че даже може да изгледаш клипа, защото знам че и него не си гледал, а бързаш да се правиш на "Дева Мария"... мразя лицемери ...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот MadDog » 26 Яну 2021, 20:13

niki написа:След месеци труд, проекта най-накрая е завършен !
Представям ви всичко което трябва да знаете за коронавируса и ваксините на лесен, достъпен и разбираем език. :D
https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR2CzwRzvavCaCQEnxoO1p_-2F53VfRpePE4Cube8bkKlFXUyVZFd3c3B00&v=7kz9WK1eDFg&feature=youtu.be


Ясно. Благодарностите за труда отиват за момчето!
За теб нищо за секундите труд copy-paste
Плагиат :mrgreen:
“In the new world, you have to accept total transparency. It will become part of your personality”
“Everything will be transparent. If you have nothing to hide you have no reason to be afraid.”

ВТС bc1q8mr7s0k9qga5fuwrhst2n84d0f2gdhtvd38fcp
Аватар
MadDog
 
Мнения: 243
Регистриран на: 31 Яну 2014, 18:08
Местоположение: София -град

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот niki » 27 Яну 2021, 18:18

"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот jkminkov » 27 Яну 2021, 22:12

Учени "откриха" нова мутация на ковид 501Y.V2 южноафриканска, за да има оправдание за некадърната ефективност на наличните ваксини.
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 27 Яну 2021, 22:26


Не бях го гледал интервюто и даже не знаех, че генерала е в немилост - той тоя сайт не е ли под шапката на Бивол.
Те с тия тестове, лекарства и ваксини се правят най големите далавери особено в извънредно положение, когато няма конкурси, които така или иначе се печелят от "наши хора" но се губи повече време. :wink:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Одобрявате ли новия локдаун ?

Мнениеот filchef » 27 Яну 2021, 22:29

jkminkov написа:Учени "откриха" нова мутация на ковид 501Y.V2 южноафриканска, за да има оправдание за некадърната ефективност на наличните ваксини.

http://www.bta.bg/bg/c/OF/id/2347434
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin