Как се пазите от коронавируса ?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Как се пазите от коронавируса ?

Стоя си у дома, излизам в краен случай само с маска.
8
11%
Излизам, но използвам маска и ръкавици.
2
3%
Излизам, но използвам маска и дезинфектант.
17
24%
Не се събирам с много хора и спазвам дистанция.
20
29%
Без маска, но се дистанцирам.
2
3%
Слагам маска, само защото е задъжлителна.
8
11%
Не взимам специални мерки.
8
11%
Няма вирус, конспирация е.
5
7%
 
Общо гласове : 70

Re: Как се пазите от коронавируса ?

Мнениеот niki » 21 Окт 2021, 23:32

Осъзнаваш ли, че ваксините са вече приложени на над 1 милиард души, което ги прави най-изследвания медицински продукт в света ? Още колко данни искаш ? Само след 5 години,буквално, няма да има на кого да ги тестваш тия ваксини, какво да говорим за след 10...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Как се пазите от коронавируса ?

Мнениеот filchef » 22 Окт 2021, 00:20

niki написа:Осъзнаваш ли, че ваксините са вече приложени на над 1 милиард души, което ги прави най-изследвания медицински продукт в света ? Още колко данни искаш ? Само след 5 години,буквално, няма да има на кого да ги тестваш тия ваксини, какво да говорим за след 10...

Последиците ще дойдат следващите между 5 и 10 години - може част от ваксинираните да се гътнат като следствие на прилагането им - да прав си, че няма да има на кого да ги тестват щото популацията приела ги може да умре без време я от рак я от инсулти я от нещо друго - щом тестови животни умират в този период защо това да не се случи и с хората.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Как се пазите от коронавируса ?

Мнениеот futureworld » 22 Окт 2021, 01:44

filchef написа:
niki написа:Осъзнаваш ли, че ваксините са вече приложени на над 1 милиард души, което ги прави най-изследвания медицински продукт в света ? Още колко данни искаш ? Само след 5 години,буквално, няма да има на кого да ги тестваш тия ваксини, какво да говорим за след 10...

Последиците ще дойдат следващите между 5 и 10 години - може част от ваксинираните да се гътнат като следствие на прилагането им - да прав си, че няма да има на кого да ги тестват щото популацията приела ги може да умре без време я от рак я от инсулти я от нещо друго - щом тестови животни умират в този период защо това да не се случи и с хората.


Е ти какво очакваш, ваксините да правят хората безсмъртни ли хахахаха :)
futureworld
 
Мнения: 674
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Как се пазите от коронавируса ?

Мнениеот niki » 22 Окт 2021, 01:57

filchef написа:
niki написа:Осъзнаваш ли, че ваксините са вече приложени на над 1 милиард души, което ги прави най-изследвания медицински продукт в света ? Още колко данни искаш ? Само след 5 години,буквално, няма да има на кого да ги тестваш тия ваксини, какво да говорим за след 10...

Последиците ще дойдат следващите между 5 и 10 години - може част от ваксинираните да се гътнат като следствие на прилагането им - да прав си, че няма да има на кого да ги тестват щото популацията приела ги може да умре без време я от рак я от инсулти я от нещо друго - щом тестови животни умират в този период защо това да не се случи и с хората.


Ще умрат от всичко друго, но не и от ваксината - приеми го - няма никакви научни доказателства свързващи ваксините с някое от тези заболявания и няма такъв филм в който сте се вкарали всички... Това са заблуди използвани умело от антиваксърите, с цел набиране на популярност, власт и естество пари - ако си мислиш че са заинтересувани от твоето здраве или от здравето на когото и да било - лъжеш се.
Няма доказателства за връзката на ваксините, но пък има железни доказателства за връзката на околната среда, храненето и стила на живот, с тези и редица други гадни заболявания. Така че да - някаква част от ваксинираните ще умрат след 1, 5 или 10г - я от ПТП, я от рак, я от диабет... и това е 100% сигурно...
Както е сигурно че 100% от хората приемали някога H2O, също ще умрат...
Наука, какво да я правиш...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Как се пазите от коронавируса ?

Мнениеот niki » 22 Окт 2021, 02:57

Какво щяхме да четем, ако пеницилинът беше открит сега:
- Искат да ни убият с мухъл, за да наложат Нов световен ред!
- Аз няма да си инжектирам мухъл в кръвта!
- Какво пречат неинжектираните с мухъл на ижектираните?
- Бил Гейтс има фабрика за мухъл!
- Можем да се лекуваме и с куркума, но Биг Мухъл го крие от нас!
- Защото производителите на мухъл трябва да спечелят от нас!
- И какво ще стане с организма ни след няколко години?!
- Всички ще мухлясаме и така ще се изпълни пъкленият им план!
- Много бързо се сдобиха с този мухъл, на истинския му трябва време, за да мухляса качествено!

:mrgreen:
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Как се пазите от коронавируса ?

Мнениеот futureworld » 22 Окт 2021, 12:07

Абе ти се смееш, ама в миналото бирата е спасила много човешки животи :)
Щото непреварената вода е била доста опасна в градовете...
futureworld
 
Мнения: 674
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Как се пазите от коронавируса ?

Мнениеот jkminkov » 22 Окт 2021, 20:11

filchef написа:
niki написа:Филчев, стига ми толкова смях за днес :lol:

Смях ама са цитирани официални източници така, че който не го е страх от мечки да си слага РНК ваксина аз мечките не ги обичам за разлика от теб.Майка ми ме напъва да си сложим ваксина та по тоя случай реших да проуча въпроса и стигнах до извода, че ако си сложим такава ще е Янсен.
А ябадабаду сайта може и да е менте но официалния доклад на английското правителство и видеото от заседанието от тексаския сенат не са.


спутник5 е крадена астра зенека, янсен е еднодозова астра зенека, толкова е калпав, че не би покрил и един критерий за курсова работа по вирусология, ако това искаш, ми бий си го :lol: най-малкото не си пиеща жена на контрацептиви, и рискът е по-малък, ама спри алкохола две седмици преди и месец след това.
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Как се пазите от коронавируса ?

Мнениеот filchef » 22 Окт 2021, 21:07

jkminkov написа:спутник5 е крадена астра зенека, янсен е еднодозова астра зенека, толкова е калпав, че не би покрил и един критерий за курсова работа по вирусология, ако това искаш, ми бий си го :lol: най-малкото не си пиеща жена на контрацептиви, и рискът е по-малък, ама спри алкохола две седмици преди и месец след това.

Ето едно конструктивно мнение, което хвърля светлина върху някой от въпросите на векторните ваксини, с които аз поради липса на медицинско образование съм решил да се ваксинирам.Та въпроса ми е Астра Зенека спряна ли е като ваксина в България и ЕС или все още се прилага.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Как се пазите от коронавируса ?

Мнениеот niki » 22 Окт 2021, 22:07

Трябва да питаш в регионалната ти здравна инспекция, дали имат останали налични дози

И преди съм ти обяснявал че разликата между астрата и спутник не е голяма, но защо точно сега реши да избереш астра и защо нея ?
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Как се пазите от коронавируса ?

Мнениеот filchef » 22 Окт 2021, 22:40

niki написа:Трябва да питаш в регионалната ти здравна инспекция, дали имат останали налични дози

И преди съм ти обяснявал че разликата между астрата и спутник не е голяма, но защо точно сега реши да избереш астра и защо нея ?


Ми ще избера или Янсен или Астра Зенека в зависимост от това какво има, а се чу че Янсен са свършили поради това, че са еднократни във връзка с новите мерки, защото са векторни ваксини - нямам доверие, че РНК ваксините са безвредни.

Не забравяй, че съм религиозен и църквата все още отрича оплождането инвитро така, че съм си консервативен и самия метод на троянски коне в клетките ми, които да ги принудят да синтезират вирусни протеини не ми се нрави - какво правим при зле съхранена и компрометирана РНК ваксина при минусовите градуси, които трябва да се поддържат, а знаем и на какво ниво е хигиената в пунктовете, които са в молове и на палатки и по градинки.

Ще замоля някой от докторите да напише линка на единния портал за да го сложим в началото на темата.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, eliteware, filchef, gorgar, ionicle, Kartoff, svetlim, viniamin