jamiemirror vs. Mateev - временна тема

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: jamiemirror vs. Mateev - временна тема

Мнениеот Herzog » 19 Май 2018, 00:07

Mateev написа:Историята за мене приключи.


Ту млекото му горещо, ту пък друго нещо........
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: jamiemirror vs. Mateev - временна тема

Мнениеот nikolayr680 » 19 Май 2018, 01:41

Господин администратор @2GOOD и колеги : Ще е хубаво ако имате възможност да уточните кои са критериите, за т.н. "стари кучета", на база брой постове, процентно разпределение на постове в дадена тема/и, съдържателност на постове или нещо друго?

Ако наистина това, което изтъкнахте като "притеснително" и прозвуча в подкрепа на мнението на колегата @cnerd (визирайки броя мнения на колегата @Mateev и процентното разпределение), то ще помоля да сте малко по-обективен, тъй като изглежда точно в случая не сте. Визирам това, че колегата не е единствения с подобна статистика (която лично според мен не е от голямо значение, но не съм професионалист да го твърдя).
Ето и моят пример :

1) Преглеждане на профил - papi92
Регистриран на: 26 Сеп 2013, 19:20
Общо мнения: 148 | Търси в потребителските мнения
(0.30% от всички мнения / 0.09 мнения на ден)
Най-активен във форум: GPU Mining /Копане с Видео карти/
(50 Мнения / 33.78% от всички потребителски мнения)

2) Преглеждане на профил - danisapfirov
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24
Общо мнения: 732 | Търси в потребителските мнения
(1.48% от всички мнения / 1.15 мнения на ден)
Най-активен във форум:Други Криптовалути
(297 Мнения / 40.57% от всички потребителски мнения)

3) Преглеждане на профил - Herzog
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Общо мнения: 189 | Търси в потребителските мнения
(0.38% от всички мнения / 0.12 мнения на ден)
Най-активен във форум: GPU Mining /Копане с Видео карти/
(39 Мнения / 20.63% от всички потребителски мнения)

Следвайки логиката на "притеснително", според показания пример от мен, то наистина е притеснително. Особено след като мненията на за примера @danisapfirov са в доста по обща тема от тези на останалите колеги. Това означава ли обаче, че трябва да нападнем и там и да кажем, че не разбира от темата?
Не мисля, че именно това е фактор за съдържателността на даден форум и темите в него.
Може би посочените за пример от мен колеги са от въпросните "стари кучета" и може би това е причината за не толкова реалистичното представяне на твърдението "притеснително". Не се опитвам да се заяждам, а просто съм реалист.

Личното ми мнение, е че толерансът трябва да е еднакъв за всеки.
Прост пример за това от моя страна е именно мнение на колегата @Herzog, в тема която поставих наскоро (за която смятах, че няма да получа желания ефект, но все пак успях да добия лека представа за това, от което имах нужда), в която колегата да някой ще каже нападна ме, друг ще каже реалист е. Може би и двете са верни, но въпросът е че, в едно от мненията си той даде по-конкретен отговор, което аз приветствах с благодарност, а в другото просто изказа нещо, което мисли и остави може да се каже съмнението в останалите без да се обоснове, но аз и това приветствах без да се заяждам и да обиждам, защото е ненужно.
nikolayr680
 
Мнения: 47
Регистриран на: 11 Окт 2014, 16:13

Re: jamiemirror vs. Mateev - временна тема

Мнениеот danisapfirov » 19 Май 2018, 06:45

В знак на солидарност с г-н Матеев обещавам да огранича постовете си само да теми за валути, които смятам за перспективни и интересни.
Няма да се обаждам в крещялката, няма да вземам негативно отношение към валути и проекти, в които не виждам потенциал.
Спирам да възхвалявам глупостта в темите Максималисти, Бисери от чата, Бисери от други чатове.
Няма да поствам в Снимка от деня която ви е впечатлила.
Запазвам си правото да правя обяви за покупко-продажби, да споделям за технически проблеми и търся мнения по тях.
Ако някой реши, че това, което пиша е интересно, само в темите или на лични.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: jamiemirror vs. Mateev - временна тема

Мнениеот zigzag » 19 Май 2018, 08:47

Момчета и момичета, времето е най-ценният ресурс. Защо си пропилявате своето за глупости?
Не може да се купи даже една секунда. Толкова ли е важно, на кой охлюва му има най-голяма черупка?
:mrgreen:
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

Re: jamiemirror vs. Mateev - временна тема

Мнениеот shulio » 19 Май 2018, 11:19

zigzag написа: Толкова ли е важно, на кой охлюва му има най-голяма черупка?
:mrgreen:


Колкото и да е странно повечето хора за това живеят.
shulio
 
Мнения: 235
Регистриран на: 12 Фев 2014, 14:41

Re: jamiemirror vs. Mateev - временна тема

Мнениеот Mateev » 19 Май 2018, 11:44

Трийте я темата. Аз вече не съм същия Матеев. Онзи стария Матеев вече умря. Лека му пръст ....
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: jamiemirror vs. Mateev - временна тема

Мнениеот jamesdavidso » 19 Май 2018, 21:27

Mateev написа:Онзи стария Матеев вече умря. Лека му пръст ....


Въпреки, че и мен ме нападна лично в темата за данъците, аз и още 90% от съфорумците те ценим!
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 373
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: jamiemirror vs. Mateev - временна тема

Мнениеот greo » 19 Май 2018, 22:03

cnerd написа:
Mateev написа:Та тържествено обещавам, че повече няма да отварям никакви теми във форума, освен за някоя друга продажба, ако някога реша нещо да продавам.

Не това е търсения ефект. Никой не иска да те гони от форума. Колкото и да не понасям логореята ти, съм на мнение, че всеки глас трябва да бъде чут... До момента в който този глас започне да вика и заглушава всички други.
Моят съвет към теб е - опитай се да бъдеш по-лаконичен и спри да спориш с хората за щяло и нещяло... най-вече за неща, за които не си готов да промениш мнението си. Всеки спор, в който едната или дори двете страни не влизат с идеята да разширят познанията си и да променят гледната си точка е чиста загуба на време и граничи с идиотизма.


брао, чуек ;)
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: jamiemirror vs. Mateev - временна тема

Мнениеот greo » 19 Май 2018, 22:06

zigzag написа:Момчета и момичета, времето е най-ценният ресурс. Защо си пропилявате своето за глупости?
Не може да се купи даже една секунда. Толкова ли е важно, на кой охлюва му има най-голяма черупка?
:mrgreen:



много правилно им го каза...
изобщо не ми се намесва в простотиите... но тук все пак има качествени хора....
дръжте се разумно!
:whistle: :btc: :violin: :pray:
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: jamiemirror vs. Mateev - временна тема

Мнениеот jamiemirror » 20 Май 2018, 23:47

Гледам, позабавлявали сте се :clap: Самото отделяне на цяла тема ме учуди, после ме разсмя - като я прочетох вече нерегистриран.
Само да вметна, от 10 Май Матеев ми беше в листата "Врагове" по изричното желание на 2ГУУД - с което се съобразих. От което следва че нито съм го чел, нито съм го репликирал. Е, след бана всичко си се виждаше ... просто защото не можех да се логна.

Изводите - за който може да мисли. А сега имам малко работа :lol:
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, UserX1XO, viniamin