Максималисти

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Максималисти

Мнениеот danisapfirov » 09 Юни 2018, 15:52

rossibg написа:
danisapfirov написа:
BtcWorld написа:Благодаря ти за изчерпателните отговори. Доста съм зелен още и продъл авам да чета.


Пропусни всичко, което е базирано на блокверига и всичко, което обещава втори слой, за да оправи положението и така ще филтрираш информацията. :)


Когато някои, признава (защитава) биткойна, бил максималист и сектант. Когато обаче някои пише и признава само неговия си "нероден Петко" (от 4 години), без да споменава за "празния офис" и отрича всичко друго не е максималист и сектант, а извънзенен гении. :lol: :lol: :lol:

P.S. Да раздвижим малко форума. Шефа каза, че затишието е сериозно :wink:


Еееее забравих да кажа само, че биткойн максималистите не трябва да четат подобни работи.
Тайно се надявах, че темата Radix не се чете, но съм се излъгал.
Съжалявам много за казаното, ако цензурите кажат да трия, ще трия. Само не ми заключвайте темата моля.
Прощавайте много ако съм обидил нечии убеждения и вяра. Давам си сметка, че биткойна и блокчейна е религия и такива работи не трябва
да се пишат.
Още веднъж поднасям извиненията си, че не лягам и ставам с идеята, че биткойн мрежата е най-великата.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Максималисти

Мнениеот danisapfirov » 09 Юни 2018, 21:13

Съгласен съм с всичко което е написал rossibg за danisapfirov.
Подкрепям rossibg в басове, залози и всякакви инициативи.
danisapfirov e сектант и е добре, че има кой да посочи кое е правилното и кое е грешното.
Надявам се danisapfirov да се откажа от написаното в темите за Radix, ETC, Callisto малисто и всякакви шитни.
Мисля също че този тип, danisapfirov копае Callisto, а това си е шитня от всякъде.
Даже виждам, че празнува изкопаването на 50000 Callisto. Срам и позор за миньорите.
Заключете му глупавите теми, че обърква не само себе си, но и други хора.

Има един Крал и това е BTC, това са фактите както казва rossibg.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Максималисти

Мнениеот Mateev » 09 Юни 2018, 21:52

Кралете също умират, в повечето случаи от подло забит нож в гърба. Подобна ще е и съдбата на биткойна, само където не знаем кой ще е новия крал, за да започнем още от сега да му се кланяме.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Максималисти

Мнениеот danisapfirov » 09 Юни 2018, 22:16

Матеев съгласен ли си максималистите да поемат форума и да забранят всички теми които не са за Краля.
В края на краищата това си е отклонение на вниманието.
Много се разводниха нещата и заради това Краля не
може да дръпне нагоре. Има басове и не е добре да се губят.
Нека да забраним темите които не са за биткойна и дадем своя принас към биткойн мрежата и нейното популяризиране.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Максималисти

Мнениеот 2GOOD » 10 Юни 2018, 02:06

Всъщност моето скромно мнение, е че всяка една друга криптовалута (както ги наричахме в началото - алтернативни) допринася за развитието на "Краля", без значение кой е той ;)

@Mateev Много ми е интересно, дали имаш мнение/предположение кой ще е новия крал... Нали да подготвим носиите за поклонение ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Максималисти

Мнениеот danisapfirov » 10 Юни 2018, 08:55

Аз спирам да пиша в тази тема щото ще получа биполярно разстройство.
Не мога да защитавам две противоположни тези едновременно с един акаунт и да запълвам липсващи ниши. :)

Оттеглям се в бърлогата Radix където е интересното.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Максималисти

Мнениеот Mateev » 10 Юни 2018, 14:24

2GOOD написа:......@Mateev Много ми е интересно, дали имаш мнение/предположение кой ще е новия крал... Нали да подготвим носиите за поклонение ;)

Има само 3 възможни начина да се стане крал:
1. Ако убиеш стария крал и си присвоиш лоялноста на неговите почитатели.
2. Ако обещаеш на масите нещо, което те много го желаят, без да има значение дали никога ще го изпълниш или не.
3. Ако силните на деня те назначат за крал и след това поддържат този статут със страх от наказания.

Прехвърлено към крипто-бъдещето можем да очакваме, че новият крал ще се възкачи на трона по един от горните 3 възможни начина:
1. Форк на биткойна, в който обаче да са отстранени всички вече известни недостатъци. Списъкът на недостатъците е дълъг, така че няма да го изреждам.
2. Нова криптовалута, предлагаща илюзията за бързо забогатяване на всеки един нейн почитател. Не е задължително тази илюзия да се реализира. Важното е само да се поддържа жива достатъчно дълго време.
3. Наложена със закон световна криптовалута, като този закон обяви всички останали криптовалути за противозаконни. Тоест кралят ще дойде на власт посредством СТРАХ от наказание.

Независимо по кой от трите начина ще дойде новият крал, въпрос на време е той също да бъде свален власт, дори и ако за тази цел трябва да се направи революция. Да, ама това ще отнеме много време (може би 1-2 поколения) и ние няма да сме живи да го видим.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Максималисти

Мнениеот div » 12 Юни 2018, 14:37

Аз пък мисля че ако Джихан реши да затрие биткойна и под затрие в смисъл да си изпомпят бкеш-а могат да го направят
div
 
Мнения: 22
Регистриран на: 09 Окт 2017, 16:17

Re: Максималисти

Мнениеот NAKATA » 12 Юни 2018, 15:50

div те с Вер го помпиха, но целта им беше да си увеличат БТЦ-тата не да ги унищожат.Крайната цел на повечето койни е създателите им да си купят без пари БТЦ-та
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора

Re: Максималисти

Мнениеот val1900 » 12 Юни 2018, 18:41

И двамата имат достатъчно от жълтите монети и са хора идеалисти. Биха даже загубили за да промотират по-добрата технология. Мисля и двамата даже позагубиха, но това не е причина да се откажат.
Това , че Росен се изказва негативно поради пропуски в технологията в началото, му пречи на самия него да прогледне , а и вас повежда. Не казвам , че ВСН ще се наложи , но има потенциал доста глави над ВТС.
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin