Максималисти

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Максималисти

Мнениеот div » 08 Май 2018, 15:18

нямам нищо против Дани нито Вамп нито Стамен нито Вал всеки си има мнение....

колкото до максималистите мисля че има място за всички все пак различните проекти били те Биткойн или Етереум основани или който и да е друг имат различна функция аз си търгувам алтове пък нека хората ги плюят но все пак мога смело да заявя, че ги търгувам за да акумулирам повече биткойн
div
 
Мнения: 22
Регистриран на: 09 Окт 2017, 16:17

Re: Максималисти

Мнениеот danisapfirov » 09 Май 2018, 06:28

div написа:нямам нищо против Дани нито Вамп нито Стамен нито Вал всеки си има мнение....

колкото до максималистите мисля че има място за всички все пак различните проекти били те Биткойн или Етереум основани или който и да е друг имат различна функция аз си търгувам алтове пък нека хората ги плюят но все пак мога смело да заявя, че ги търгувам за да акумулирам повече биткойн


Никой не е срещу никого и никой никого не убеждава, защото в тази зона аргументи няма.
Тук здравия разум си е взел почивка :)
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Максималисти

Мнениеот val1900 » 09 Май 2018, 11:47

Коментарите тук смесват търговия и инвестиция.
Аз също съм на мнение , че за инвестиция ВТС,ЛТС,ВСН,Монеро и може би ЕТН маниаците все още се радват, но аз лично страня от него.
Не винаги инвестиции са подходящи и затова се прави портфейл от няколко, че губещите да бъдат компенсирани от другите.
В този портфейл всичко без ВТС е само за да има разнообразие и не съм сигурен , че ако ВТС залитне те ще останат прави.
Все още цената на ВТС се използва като измерител и подкрепа на всички технологии сумарно. Спре ли подкрепата на ВТС без да се е родил друг койн с тези функции .... гибълта на всички е въпрос на време.
Има алтове, от които може да се печели, но това си е по-скоро късмет и доста опит да отгатнеш намеренията и бъдещото поведение на разработчиците.

ПП. За първи път в историята това е мащабно финансиране на разработчици без да се натоварва една фирма. Очевидно света има нужда от подобна технология и е по-изгодно да я подкрепи отколкото всеки да финансира собствена с многобройните бъгове и хакове скрити в кода .
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Максималисти

Мнениеот greo » 09 Май 2018, 11:59

:P :lol:
Последна промяна greo на 10 Юни 2018, 01:38, променена общо 2 пъти
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Максималисти

Мнениеот danisapfirov » 09 Май 2018, 12:43

val1900 написа:Коментарите тук смесват търговия и инвестиция.
Аз също съм на мнение , че за инвестиция ВТС,ЛТС,ВСН,Монеро и може би ЕТН маниаците все още се радват, но аз лично страня от него.
Не винаги инвестиции са подходящи и затова се прави портфейл от няколко, че губещите да бъдат компенсирани от другите.
В този портфейл всичко без ВТС е само за да има разнообразие и не съм сигурен , че ако ВТС залитне те ще останат прави.
Все още цената на ВТС се използва като измерител и подкрепа на всички технологии сумарно. Спре ли подкрепата на ВТС без да се е родил друг койн с тези функции .... гибълта на всички е въпрос на време.
Има алтове, от които може да се печели, но това си е по-скоро късмет и доста опит да отгатнеш намеренията и бъдещото поведение на разработчиците.

ПП. За първи път в историята това е мащабно финансиране на разработчици без да се натоварва една фирма. Очевидно света има нужда от подобна технология и е по-изгодно да я подкрепи отколкото всеки да финансира собствена с многобройните бъгове и хакове скрити в кода .


Това мнение е полуманяшко и може да мине и за умерено. :) Тук се търси нещо екстремно.
Вижте първите постинги за пример: Вярвам в биткойна щото е биткойн, а другото не е и не вярвам.

Може да припомня и изказването на BTC маняка John MacFee, че щял да си
изяде онази работа ако BTC-то не стане 1 000 000 USD.

Това е маняшка логика.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Максималисти

Мнениеот div » 09 Май 2018, 14:17

да, прав си маняци са и са малко крайни...
div
 
Мнения: 22
Регистриран на: 09 Окт 2017, 16:17

Re: Максималисти

Мнениеот val1900 » 09 Май 2018, 14:41

Единия маниак ще го сложа на мястото му в края на годината. Вие може да пробвате с другите двама
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Максималисти

Мнениеот div » 09 Май 2018, 16:48

val1900 написа:Единия маниак ще го сложа на мястото му в края на годината. Вие може да пробвате с другите двама


за кой говорим?
div
 
Мнения: 22
Регистриран на: 09 Окт 2017, 16:17

Re: Максималисти

Мнениеот val1900 » 09 Май 2018, 18:19

div написа:
за кой говорим?


Погледни темата с басовете и две мнения няма да има.
https://bitcoinbg.eu/forum/viewtopic.php?f=24&t=3066&start=80#p54532
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Максималисти

Мнениеот div » 09 Май 2018, 20:45

Прочетох и разбрах, че не трябва да се ловя на бас ссъс теб :) и все пак не ми стана ясно с кой си се хващал на бас от другия форум и там не намерих никаква подобна тема
а и не знам вамп1 и стамен как се пишат тук или не става дума за тях?
div
 
Мнения: 22
Регистриран на: 09 Окт 2017, 16:17

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Sando_83, veznata, viniamin

cron