Максималисти

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Максималисти

Мнениеот danisapfirov » 13 Юни 2018, 17:12

Отрезвяване за замъглените глави.
Антидот за BTC максималисти.

Bitcoin Farm: An Allegory
https://medium.com/@johnblocke/bitcoin- ... b7120b792b
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Максималисти

Мнениеот div » 15 Юни 2018, 15:46

val1900 написа:И двамата имат достатъчно от жълтите монети и са хора идеалисти. Биха даже загубили за да промотират по-добрата технология. Мисля и двамата даже позагубиха, но това не е причина да се откажат.
Това , че Росен се изказва негативно поради пропуски в технологията в началото, му пречи на самия него да прогледне , а и вас повежда. Не казвам , че ВСН ще се наложи , но има потенциал доста глави над ВТС.


искаш да кажеш че bch е по-добра технология от btc?
div
 
Мнения: 22
Регистриран на: 09 Окт 2017, 16:17

Re: Максималисти

Мнениеот 2GOOD » 15 Юни 2018, 15:50

div написа:
val1900 написа:И двамата имат достатъчно от жълтите монети и са хора идеалисти. Биха даже загубили за да промотират по-добрата технология. Мисля и двамата даже позагубиха, но това не е причина да се откажат.
Това , че Росен се изказва негативно поради пропуски в технологията в началото, му пречи на самия него да прогледне , а и вас повежда. Не казвам , че ВСН ще се наложи , но има потенциал доста глави над ВТС.


искаш да кажеш че bch е по-добра технология от btc?


BCH е ритане на канчето надолу по пътя - не е решение
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Максималисти

Мнениеот jamesdavidso » 07 Юли 2018, 13:47

rossibg написа:
2GOOD написа:BCH е ритане на канчето надолу по пътя - не е решение

Шефе това заявление за клуб "Максималист" ли е?
Ако искаш мога да ти съдействам :wink:


Като говорим за максимализъм, случайно открих какво написа един уважаван член на форума преди 5 години в един друг форум:
“Абсолютно, процеса е лавинообразен. Разбира се ще има корекции, но последния месец те не издържаха повече от няколко дни. Предвид 8-те знака след . спокойно можем да достигнем стойности $10к през това десетилетие."
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 369
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: Максималисти

Мнениеот jamesdavidso » 09 Юли 2018, 20:25

rossibg написа:Статията най-вероятно е писана от някой член на клуб "Максималист". Бързо да си признава кой е...
https://news.bitcoin.com/stop-looking-f ... t-bitcoin/


Знам го аз максималиста, дето се опита да направи сума ти Bitcoin-нещо-си, и покрай хайпа успя с Bcash.
Bitcoin.com е негов домейн и всичко вътре си е чиста манипулация.
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 369
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: Максималисти

Мнениеот lubokkanev » 31 Юли 2018, 10:10

Аз, като Bitcoin максималист, виждам бъдеще само за BCH.
lubokkanev
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Юли 2018, 14:24

Re: Максималисти

Мнениеот lubokkanev » 31 Юли 2018, 10:20

div написа:искаш да кажеш че bch е по-добра технология от btc?


BCH технологията е технологията която се ползва от 2008 година насам, която Сатоши е създал. BTC технологията сега е някакъв нов проект, който никой не знае дали ще сработи, но използва network effect-а на Bitcon, за това се купува.
lubokkanev
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Юли 2018, 14:24

Re: Максималисти

Мнениеот danisapfirov » 31 Юли 2018, 11:17

Оказа, се че vamp111 от форума на Стамен не е оригинален Максималист, а има интерес от това.
Стамен го е хванал и му плаща със стикери - специална валута за псевдо максималисти.
За това свалям статута му на биткойн максималист и го обявявам за фалшив поръчкописец, продажник без свободна воля, муле за чужди поръчки, бушон за нечие прикритие.

Ми тъй де. Стикери значи! Ами биткойна къде отиде? Да му плаща в биткойни като на максималист поне.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Максималисти

Мнениеот 2GOOD » 31 Юли 2018, 13:02

rossibg написа:
lubokkanev написа:
div написа:искаш да кажеш че bch е по-добра технология от btc?


BCH технологията е технологията която се ползва от 2008 година насам, която Сатоши е създал. BTC технологията сега е някакъв нов проект, който никой не знае дали ще сработи, но използва network effect-а на Bitcon, за това се купува.

Отдавна не се бях смял толкова много.... :lol: :lol: :lol: Ясно е, че на новите потребители им трябват мнения, за да могат да пуснат поредната куца оферта, но това уби мрака. Бива, бива невежество, но това вече е върха на сладоледа.


Всъщност чисто фундаментално, това до някъде е така - особено ако BCH 1МБ блок, но не е.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Максималисти

Мнениеот div » 12 Авг 2018, 09:43

lubokkanev написа:
div написа:искаш да кажеш че bch е по-добра технология от btc?


BCH технологията е технологията която се ползва от 2008 година насам, която Сатоши е създал. BTC технологията сега е някакъв нов проект, който никой не знае дали ще сработи, но използва network effect-а на Bitcon, за това се купува.


звучи ми сякаш вярваш, че и рипъл и стелар са по-добри технологии от биткойн ? това с BCH наистина, съжалявам ако си се подвел в някакъв момент и си обърнал биткойните си в този шиткойн
div
 
Мнения: 22
Регистриран на: 09 Окт 2017, 16:17

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, mincho, Spenchoni, svetlim, viniamin