Максималисти

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Максималисти

Мнениеот danisapfirov » 07 Май 2018, 20:17

Нещо като радикални ислямисти, но в криптосферата.
Eкстремни изказвания от твърдото ядро - Hard Core, Die Hard, Hold for your dear life фенове.

Това е колекция от изказвания, а не дискусия. Може да добавяте и подкрепяте.
Моля не търсете логика, не търсете факти, не правете опит за независим коментар,
не противоречете, не дискутирайте по изказаните мнения колкото и да ви се виждат крайни.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Администратора vamp111 на Hash.bg
Прикачени файлове
BTCMax1.png
BTCMax1.png (58.24 KiB) Прегледано 4065 пъти
Последна промяна danisapfirov на 08 Май 2018, 07:57, променена общо 13 пъти
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Максималисти

Мнениеот danisapfirov » 07 Май 2018, 20:24

Crypto.bg - Stamen
Прикачени файлове
Stamen_One_Blockchain_Prediction1.PNG
Stamen_One_Blockchain_Prediction1.PNG (74.62 KiB) Прегледано 4059 пъти
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Което

Мнениеот jamiemirror » 08 Май 2018, 00:01

не значи че и тримата сте прави.
Аз пък не залагам на единственият блокчейн в ролята на дръжка за швейцарско ножче.
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Максималисти

Мнениеот danisapfirov » 08 Май 2018, 07:01

Партията на максималистите се заформя. Даже може да има и борба за лидерство. :)
Но защо само BTC максималисти? Къде са другите?
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Максималисти

Мнениеот zaYo » 08 Май 2018, 08:28

Какви са тези хора?
Защо заслужават внимание?
zaYo
 
Мнения: 20
Регистриран на: 02 Яну 2018, 10:44

Re: Максималисти

Мнениеот div » 08 Май 2018, 09:20

Здравейте, аз също подкрепям мнението на Дани, че тези хора са биткойн максималисти и за тях няма нищо друго свято, особено Вамп111, даже това прикаченото му изказване е нищо в сравнение с нещата, които може да се извадят от другия форум, но все пак всеки има право на собствено мнение. Между другото Вамп111 познава доста сериозно някой движения и ги предрича със седмици напред, следя всичко което пише, явно човека си търси нещата и си ги отсява и все пак понякога шилва някой алт, на мен например ми помогна с LUX и БКЕШ много точно и много навреме, честно казано това ми даде сериозна рампа и набрах сериозен капитал и в биткойн, а до тогава нямах никакви и все пак не споделям мнението му, че биткойн е всичко и всичко останало е шит. Дани ти също беше в другия форум, защо се махна така и не разбрах и още едно момче имаше с теб и той спря да пише?
div
 
Мнения: 22
Регистриран на: 09 Окт 2017, 16:17

Re: Максималисти

Мнениеот danisapfirov » 08 Май 2018, 09:39

div написа:Здравейте, аз също подкрепям мнението на Дани, че тези хора са биткойн максималисти и за тях няма нищо друго свято, особено Вамп111, даже това прикаченото му изказване е нищо в сравнение с нещата, които може да се извадят от другия форум, но все пак всеки има право на собствено мнение. Между другото Вамп111 познава доста сериозно някой движения и ги предрича със седмици напред, следя всичко което пише, явно човека си търси нещата и си ги отсява и все пак понякога шилва някой алт, на мен например ми помогна с LUX и БКЕШ много точно и много навреме, честно казано това ми даде сериозна рампа и набрах сериозен капитал и в биткойн, а до тогава нямах никакви и все пак не споделям мнението му, че биткойн е всичко и всичко останало е шит. Дани ти също беше в другия форум, защо се махна така и не разбрах и още едно момче имаше с теб и той спря да пише?


Момчета моля ви, ясно е казано:
Моля не търсете логика, не търсете факти, не правете опит за независим коментар,
не противоречете, не дискутирайте по изказаните мнения колкото и да ви се виждат крайни.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Максималисти

Мнениеот div » 08 Май 2018, 12:11

е това тук, защо е форум/дискусия ? защо си направил тази тема?
div
 
Мнения: 22
Регистриран на: 09 Окт 2017, 16:17

Re: Максималисти

Мнениеот shulio » 08 Май 2018, 12:23

div написа:е това тук, защо е форум/дискусия ? защо си направил тази тема?


Мислиш, че му е нужна причина ли? :)

А защо изобщо мислите, че е лошо някой да е максималист? Независимо за кой койн става въпрос. Все пак доста от значимите световни открития са направени от максималисти, който за защитавали идеите си до дупка.
shulio
 
Мнения: 235
Регистриран на: 12 Фев 2014, 14:41

Re: Максималисти

Мнениеот danisapfirov » 08 Май 2018, 15:03

shulio написа:
div написа:е това тук, защо е форум/дискусия ? защо си направил тази тема?


Мислиш, че му е нужна причина ли? :)

А защо изобщо мислите, че е лошо някой да е максималист? Независимо за кой койн става въпрос. Все пак доста от значимите световни открития са направени от максималисти, който за защитавали идеите си до дупка.


Тишина моля.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Следваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin