Избор на кола.

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Избор на кола.

Мнениеот marcoin » 19 Яну 2018, 19:28

Mateev написа:Аз съм върл почитател на всякакви AUDI-та, стига обаче да са QUATRО и с бензинов двигател. Живея в Габрово и почти всяка зима вали по 1 метър сняг. При това положение Quatro-то си е направи задължително.

Колкото до конските сили - колкото по-много, толкова по-добре. При това положение модела на колата вече се изясни - A8, S8 и/или Q7. В най-лошия случай A6 и/или S6. Само за жената може А4, но за останалите членове на семейството - от А6 нагорре. :clap:

Пробвал съм ги всичките, и трябва да ви кажа, че няма по-готини модели леки коли от AUDI QUATRO. Надеждни са, бързи са, луксозни са и не се повреждат - само наливай бензин и карай (пардон - състезавай се, ако можеш да си позволиш глобите за превишена скорост).

Има само един дребен проблем - разход на гориво от 13 до 16 L/100 км, но това важи само за мощните двигатели (300-500 к.с.) и за нервните шофьори ...... :doh: Иначе когато карам с втора кола зад жена ми (и това се е случвало), разхода пада до 8-9 L/100 км.

На абсолютно същото мнение съм само дето при мен марката е БМВ.
marcoin
 
Мнения: 174
Регистриран на: 08 Май 2015, 21:50

Предишна

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, mincho, Spenchoni, svetlim, viniamin