Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот ZAX » 18 Ное 2013, 18:55

На мен пък работата ми прилича малко на ей тоя виц: viewtopic.php?p=6927#p6927
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот kopacha » 19 Ное 2013, 00:06

Момичето ми се обади още няколко пъти струва ми се сериозна :) но неще да купува койни от хората от форума иска си борса и това е :))))) :whistle:
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот Странник » 19 Ное 2013, 00:27

Бих искал да изясня нещо съвсем просто относно споменаването на името ми по отношение на въпросната дама Ив.
Още с появяването си съвсем нормално се представи на ниво до момента в който ни нарече че едва ли не сме били
животни че така се нахвърляме на ZAX недосегаемия...Стана ми твърде интересно на какво отгоре твърди нещо такова
след като не познава никой от нас,нито може да коментира защо точно аджеба ZAX си остава един безполезен в много теми
трол и нищо повече.И така от свое име и от името на всички нас тук - животните както бяхме наречени,просто казах ясно и точно
че ако иска да защитава ZAX от нас животните нека го прави и после обаче ще търся сметка от нея за неговото поведение особено
ако беше станала и модератор.Много се изумих на този опит от нейна страна - или трябва да си много нагъл или да познаваш някого
като админа например.А админа отрече да има идея коя е въпросната Ив.
В завършек за да не бъда многословен - това че поставих нещата на точните им места без недомлъвки в прав текст беше възприето
като заяждане и лично отношение...съжалявам - такъв съм си- директен.
Първо не смятам себе си за животно нито пък някой от вас тук.
Второ -въпросната дама няма идея кой съм за да ме категоризира по какъвто и да е начин,както и аз нея.
Трето въпросната дама също така не беше наясно с много специфични неща на които е посветен този форум,
което автоматично я вкарва в графата несведущ защитник на един откровен трол - нашия ZAX чудото.
Четвърто - явното и безочие да се самопредлага за модератор без някой да я познава тук на мен доста ми говори.
Пето - през цялото време не съм влагал никакви епитети,намеци или определения по нейн адрес,а само
се придържах съвсем строго към тезата че щом някой защитава ZAX носи и отговорност за действията на
довереника си- тоест оприличава се с него в голяма степен.Ако някой трябваше да търси извинения или да се
обижда то това бях само аз защото бях наречен какъв ли не ... и за капак арогантното обръщение което запомних от
чата беше че съм бил старче...само се надявам някой ден да се срещнем с нея очи в очи и тогава да разберем кой е старчето...
Дотук мисля че бях достатъчно ясен в представянето на своята позиция,мотиви и обяснения за поведението си към въпросната
дама NO NAME -Ив.
Ако някой има забележки,въпроси или други подобни чуденки и неясноти да заповяда и да пита тук или на лични ако желае.
На моя милост женски чар и номера не му минават...съжалявам за което ако съм ви развалил купона.
Ако мнозинството тук не е съгласно с моето поведение ще се подчиня и повече няма да ме чуете ,само ще си чета като повечето
потребители които идват тук.
Не бих искал да преча или да съм в тежест на никого от вас тук.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот ZAX » 19 Ное 2013, 01:21

544185_652481178108504_1465984170_n.jpg
544185_652481178108504_1465984170_n.jpg (32.25 KiB) Прегледано 1707 пъти


Всякаква прилика с действителни лица и събития е напълно случайна :mrgreen:

П.П. Д*ба тва старче как пак успя така да извърти нещата че с мен да се оправдае... Иначе уж първо и се бил обидил за друго, после беше за второ, трето и пето, там нещо с правописа, правоговора и т.н.

Съжалявам само че не мога да отговарям като нея дипломатично и да те навирам на кучето в г*за когато не си прав, пък то е често. Мисля че тя искаше да ти покаже как се държиш с мен и на теб не ти хареса. А не е като да не си го търсиш. Не е и като да не обиждаш.

А аз не мисля че тя е обидила някого, с каквото и да било. Ти май само за "животно" успя да се хванеш. Е че не си ли такова? Нали щеше да ме биеш? Аз с радост приемам поканата ти, ама ти май само на приказки си силен, а? Е като не искаш да те наричат животно, няма да заплашваш хората къде с бой, къде с друг вид саморазправа. Още повече пък без причина. Пък и размерите ми не те плашели разправяше... Обаче вярно, ако пък си твърде дърт, на мен възпитанието няма да ми позволи да се гавря с труп...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот kopacha » 19 Ное 2013, 01:30

Вее недейте така грубо да спамите темата ми :))) Аз търся готиното момиченце от телефона :) вие тука ММА искате да правите :) Не е хубаво така!
ПЕАЦЕ :)
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот 2GOOD » 19 Ное 2013, 03:07

kopacha написа:Вее недейте така грубо да спамите темата ми :))) Аз търся готиното момиченце от телефона :) вие тука ММА искате да правите :) Не е хубаво така!
ПЕАЦЕ :)


Искам и аз да поспамя малко... все пак лаф да става :)
Та въпроса ми е, как така разбираме че някоемомиченце е готино само по телефона. И на мен ми се е случвало и винаги съм се чудил :mrgreen:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот ZAX » 19 Ное 2013, 03:29

А де... Има някои с едни такива гласчета дето си представаш едно, а то от другата страна друго : ]

Но в повечето случаи се оказваме прави, явно еволюцията си знае работата. А вече и учените доказват 6-тото чуство и други весели неща :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот ggeorgiev » 19 Ное 2013, 10:05

Offtopic
Аз отдавна не вярвам на хубави гласчета по телефона - чуваш хубав глас, а реално се окаже хубав вампир. Както и не вярвам на табелки - пише "Жени", влизаш вътре, а то - кенеф.
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот kopacha » 19 Ное 2013, 11:06

хахахахахахха
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Предишна

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], filchef, ionicle, Kartoff, UserX1XO, viniamin