Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот kopacha » 18 Ное 2013, 13:27

Здравейте, Днес около 13:15 ми се обади една дама която искаше обстойна информация, за Биткойн! Телефона ми се изключти по средата на разгова, след това тя отново ми се обади и отново се изключи телефона и немога да и видя номера. Искам да съобщя на госпожата, че може да ми се обади отново да си продължим разговора ако желае !
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот renter84 » 18 Ное 2013, 13:39

Толкова разговор и не си и разбрал дори имената? Аз от 2 год. живот на запад разбрах, че там телефонен разговор без двете страни напълно да се представят просто не започва. Даже някой път представянето е по-дълго от разговора. А тук единия се представя само с ало, а другия директно продължава разгова все едно е набрал брат си. Манталитет.
renter84
 
Мнения: 90
Регистриран на: 16 Юни 2013, 11:51

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот kopacha » 18 Ное 2013, 13:43

Представи се момичето като човек от форума :)
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот Foxtail » 18 Ное 2013, 13:46

момичето от форума ... още е от тука нещо куцат нещата... :) 100 % е данъчна... вади ментак паспорт и заминавай за южна америка :)
Foxtail
 
Мнения: 143
Регистриран на: 27 Авг 2013, 11:12

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот crab » 18 Ное 2013, 13:48

Foxtail написа:момичето от форума ... още е от тука нещо куцат нещата... :) 100 % е данъчна... вади ментак паспорт и заминавай за южна америка :)


Опасно е да излизаш с техника, можеш да я оставиш при мен да ти я пазя :))))
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот Mr.Mighty » 18 Ное 2013, 16:02

Стана ми интересно и мен, коя е!
Пиши, ако има развитие по темата.

Иначе, изказването на рентиер84 е абсолютно правилно! На запад хората имат друг манталитет
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот ekrem » 18 Ное 2013, 17:40

момата която на 3,тия ден искаше да става модератор за да черпи информация сигурно не можа да си напълни статията както трябва пък ти имаш оставен телефонен номер и на теб звъни (журналяги)
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот crab » 18 Ное 2013, 17:54

ekrem, с такива подхвърляния гониш каката от форума, той странник достатъчно писа против нея и вероятно тя затова не влиза. Или ще извадиш доказателство, някакво, каквото и да е но да е читаво, не недомлъвки и предположения или ще спреш да говориш неща за които не си сигурен.
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот ekrem » 18 Ное 2013, 18:21

crab написа:ekrem, с такива подхвърляния гониш каката от форума, той странник достатъчно писа против нея и вероятно тя затова не влиза. Или ще извадиш доказателство, някакво, каквото и да е но да е читаво, не недомлъвки и предположения или ще спреш да говориш неща за които не си сигурен.


колега
1) мадамата от форума за която знаем за сега е една
2) работилa e или може би все още работи за Елит Медиа България
и аз предполагам че е тя

пп: да не забравяме че преди имаше 1-2 опита да искат интервю и статии от нас за биткойн
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Някой ми се обади да поиска информация за биткойн

Мнениеот crab » 18 Ное 2013, 18:43

По всичкото което е писала като статии тук ти става ясно колко разбира и тръгва да разпитва Копача за борси? не звучи ли малко само отричащо се? :)

Всеки може да се представи с "от форума съм", инъче от първоизточника (Ив) мога да ти кажа че не е тя, и си се уговорихме с нея довечера пак да играем LOL, който иска е поканен ;).
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Следваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], ionicle, scorpy, tedik, UserX1XO, viniamin

cron