Обмислям самоубийство....

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Обмислям самоубийство....

Мнениеот cnerd » 02 Дек 2013, 14:31

аз продължавам да не разбирам защо първият въпрос на всеки е:
"ми, че то тоя shitcoin за кво се ползва?"
В момента е абсолютно нормално да се изкупуват монети без потребление. Те първа започва да се развива индустрията около криптовалутите, това значи, че до няколко години повечето от тях ще имат приложение на не едно и две места.
Времето, в което пазара бе ориентиран главно към продукция и директно потребление за продукция, свърши. (2GOOD, ти самия посъветва толкова много хора да си купят валута вместо да се захващат с копане... и с право) Сега дойде момента на купуването и продаването. Все пак не можете да очаквате брокерите и играчите на борсата да чакат докато ebay почне да приема bitcoins, нали? Щото тогава вече няма да могат да правят х10 печалба за 3 дена.
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Обмислям самоубийство....

Мнениеот ZAX » 02 Дек 2013, 21:07

Даже и х100...

И въпреки това, аз отново ще попитам, кому са нужни монетки без приложение?

Не може да сравняваш биткоинс с шиткоин... Сульо и пульо може да си направи нова монетка...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Обмислям самоубийство....

Мнениеот cnerd » 03 Дек 2013, 13:26

Приложението на този етап няма значение. Ония ден ти писах това. Та, пак за същото говоря.
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Обмислям самоубийство....

Мнениеот Foxtail » 03 Дек 2013, 13:48

аааа флудите ми в темата, но така и така сте тука... ще пиша по вашата тема :)
та: единствения смисъл да се копуват шиткоин е търсенето, ако има кой да го купи има и кой да го продаде.. неминуемо след като има кой да плаща за биткоин и той вече офицялно се ползва за разплащане, има надежда и за други валути. Идеята за прескачане на банковата система е доста любопитна, това според мен е в голяма полза за хора имащо желание да зоупотребяват с парични средства (да кажем пране на пари или трансграничен пренос) убеден съм че коините вече се ползват за такова нещо... само факта, че може да си примерно Германец и решиш да вкараш чисто физически едни пари тук в БГ, само копуваш биткоин, минаваш през БГаньо :) и парите вече са тук :) да не говорим как може да вкараш едни коини в гокса и да наредиш изплащане по банкова сметка .. и опаааа парите изпрани .. ми от къде ги имаш бе.. ми изкопах ги :)


плана е следния : 1. Отиваме!
2. Убиваме ги!
3. Връщаме се тука :)
Foxtail
 
Мнения: 143
Регистриран на: 27 Авг 2013, 11:12

Re: Обмислям самоубийство....

Мнениеот ZAX » 03 Дек 2013, 15:47

Съгласен съм с този план !!!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Предишна

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, UserX1XO, viniamin