ZAX

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: ZAX

Мнениеот ZAX » 12 Дек 2013, 16:46

Спазил съм.

Не съм спазил само "Влизай с толкова колкото можеш да си позволиш Марто да ти открадне".

От къде можех да знам че като му дам 4 коина, той ще реши да открадне 2 от тях. А още по-малко имаше как да знам че като не ми ги върне на време, ще се завъртят така нещата, че да загубя още 100 000 лева. И все пак аз от него все още си търся само двата коина...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: ZAX

Мнениеот ZAX » 12 Дек 2013, 16:53

Местя тук, за да не спамим повече темата на човека:

cnerd написа:
ZAX написа:Или ако ти е възможно да мислиш абстрактно:

0) Най добра карта според производителност/цена (цена на производителя)

Толкова ли е трудно да се отговори на този въпрос еднозначно?!

Всичко, което се опитвах да направя е да помогна, a ти ми се дървиш.
ми, на ти еднозначен отговор, перко такъв:
https://litecoin.info/Mining_Hardware_Comparison
а ето ти и многозначен отговор:
http://www.google.com

Отговори като твоя ме докараха до закупуването на карта която трябваше да копае с 550 на теория, но на практика копаеше с 350... Абсурдното е че и до ден днешен колеги реват от подобни проблеми, заради отговори като твоя...

Така че извинявай ако изглежда че ти се дървя, но започнах въпросът си с "моля без теоретици". Ако искаш да помогнеш отговори на въпросът ми от личен опит (ако нямаш такъв с новите карти, по-добре въобще не ми отговаряй), като се абстрахираш от нещата които не ме касаят. КАЗАХ ЧЕ РАЗХОДА НА ТОК НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА, ИМАМ КЪДЕ ДА КОПАЯ БЕЗ ДА ПЛАЩАМ ТОК.

Интересува ме възможно най високата стойност на KH/лев. ТОВА Е ВСИЧКО.

Мисля че се изразих достатъчно ясно!

Благодаря ти за усилията, но до сега просто не ми помагаш с нищо. Защото в отговорите ти няма нищо свързано с това което аз съм попитал.

П.П. Разбира се преди да си я купя проверих във всички такива таблици и във всичките имаше само грешни данни! До скоро и в тази имаше грешни такива, които в момента са изтрити, а не поправени... И съм сигурен че това не е единствената грешка, а дори да има само още една аз съм такъв уникален късметлия, че ще попадна точно на нея... Попитах и всички разбирачи (теоретици)... Даже следващия път като си купувам видеокарта, ще ги накарам в магазина да ми я пуснат да копае иначе няма да си я купя, ако преди това не я видя да копае с колкото пише :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Мултипуул?

Мнениеот ZAX » 15 Дек 2013, 21:14

Мултипул знам само един, но той напоследък доста прекъсва...

Да, CoinEX като идея е чудесен. Само дето винаги се получава така че най-изгодната монетка в момента, все не и работи пула там... А специално любимия ми ZET коин не може да се копа от 2-3 седмици :evil:

Взех си една сървърна машинка и си пуснах пул сам, копая си там и проблемът е решен. Вярно че ми струваше само 100 000 лева, а реалната стойност не е над 1000, а човека получи само 260, макар да похарчих BTC за 480... ама така е като не искаше да му платя направо с коини. В BTC щеше да получи почти двойно, в ZET щеше да се пенсионира. Сами си направете сметкйата дали да копате алтернативки :mrgreen:

За съжаление нямам диск за мултипул, а и мултипула няма кой да направи.

Тъйкато 100 000 според сегашния курс на ZET или 500 лева по тогавашния беше моят бюджет. Се налага да попрося малко, за довършване на проекта!

1. Ако някой има излишен диск, подходящ за системен диск на сървърна машина и се чуди как да се отърве от него, може да го дари за бгмултипул. За момента разполагам сам ос 16GB SSD.

2. Поради малкия диск, а и защото предполагам така е по-добре и сигурно за пула, той е на линукс. Аз имам нулев опит, така че... Търси се готов софтуер, ако има въобще.

3. Каквото го няма готово, търси се някой да го напише и да го интегрира.

Целта на този пул не е печалба, а удобство за всички нас.

Очаквам Марто да е основен спонсор, защото най-вече неговите продукти налагат съществуването му, дори ще съм му безкрайно благодарен ако осигури безплатен хостинг, например. Пък и ще сме квит след около 80 години : ]
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Мултипуул?

Мнениеот Flex » 16 Дек 2013, 00:49

Хаха горкия марто, през тема закса изстрелва нещо в негова посока :))
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: Мултипуул?

Мнениеот 2GOOD » 16 Дек 2013, 02:36

Не знам вече, да се смея ли да плача ли... този пост за тук ли е или не, или пък за триене или за бан, Закс спри се бе.. всички ни ще побъркаш ...
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мултипуул?

Мнениеот Странник » 16 Дек 2013, 10:57

Отдавна съм блокирал спама от въпросния потребител ZAX и не го чета.
На твое място 2GOОD по скоро е за плакане поради простия факт че форума го направи ти
и заради теб все още търпим подобни изцепки които нищо не казват,спами темите навсякъде,плюе по адрес
на всеки който не му харесва - и то от човек за който вече твърде сериозно мога да твърдя че има и психически отклонения.

Прави впечатление че това се толерира от теб което най-много налива вода в неговата мелница и всички останали просто
търпим и се примиряваме.
Добре че някой е измислил това игнориране че да не чета простотии.
Топката е в твоята градина админ -съжалявам но това е истината.
Лично аз почти престанах да пиша вече във форума предвид че нямам намерение да се надприказвам с един подчертано неуравновесен човек.
Ако ти/ви харесва -гледайте си му сеира и форума все повече ще заприличва на една махленска сбирка където всеки се бъзика с един неуравновесен човек
вместо да се чете сериозна и важна информация засягаща криптовалути.

Надявам се 2GOOD няма да изтриеш мнението ми както и не триеш открoвените глупости и брътвежи на ZAX!
ZAX - не се хаби да пишеш ако си мислиш че нещо ще чета - просто съм те игнорирал тотално и въобще не ти чета мненията.
Пък ако си решиш все пак да пишеш - чувствай се свободен на всякакви словоизлияния в свободен стил - така или иначе никой не те спира в това тук.
Намерил си аудитория в която да ти търпят изцепките -това не може да се отрече... и превръщащ все повече този форум в свой блог.
Поздрави !
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: ZAX

Мнениеот ZAX » 16 Дек 2013, 21:28

Аз съм казал, като не иска да ми връща парите, регва се под мен в http://bitcoini.com?r=253 и https://www.cryptsy.com/users/register?refid=7148

Абе bitpay нямаха ли афилиейт програма и те, може и там също, ако имат ще му дам линк по-късно, че в момента не мога да намеря...

И разбира се безплатния хостинг на пула.

Също знам че има много добри програмисти, които с радост ще ми помогнат за софта, ртазбира се безплатно :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: ZAX

Мнениеот ZAX » 18 Дек 2013, 10:55

renter84 написа:Приех за последно в петък 100-ното ти извинение и обещание в събота да сте готови или не с БФЛ платките. Обеща ако не станат платките още в понеделник да ми изпратиш други платки (HEX16B) + подарък заради закъснението. До момента от 15.12 не си се вясвал във форума и нямам нищо изпратено. Тая игра от 2 месеца така я играеш и винаги едно и също накрая. Нищо. Нямаш никакво извинение да лъжеш така хората. Платил съм ти почти 30 БТК и 1200 евро, а вече 6-ти месец единственото, което имам са тъпите ти отговори във форума и на ЛС и нови напразни обещания. Тези БТК и пари ги инвестирах в теб, защото много умело говореше как всичко в ще е наред. Нали се сещаш това колко много пари са. Няколко месеца нищо нямам само по твоя вина (от 2 месеца всички чипове на БФЛ са при теб, а даже от 4 месеца - пробните). А да не говорим последния месец как ни въртиш като обещаваш по някаква флашка към всяка платка. Какви флашки, бе пич - имам 160 гх мощност поръчана дето след 2 месеца ще е за боклука, а ти с флашки ще ти лъжеш. Ако ще правиш компенсация сега минимум двойно поръчаната мощност искам. И то тая седмица. Търпението ми свърши.


Я как се множат последователите!

Минимум двойна компенсация, още тази седмица!

Заемам се с организацията, за съдебен процес срещу въпросния измамник (ако нещата прерастнат в саморазправа, да знаете че аз нямам нищо общо, но все пак е добре да се моли да бъде осъден така като гледам настроенията на хората) :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: ZAX

Мнениеот ZAX » 19 Дек 2013, 14:02

renter84 написа:Мартин все пак се оказа разбран. Поради голямата ми инвестиция и поръчки взе нещата присърце и си стиснахме ръцете за някои неща. Извинявам му се - оказа се точен човек.

Какво му се извиняваш като п*тка бе братче... Понеже не ти го е набил целия, а само до половина ли?!

Той така все се оказва разбран при големите инвестиции, ама само ако опре ножа до кокала, дребните рибки да го духаме?

Всички сте доволни от Марто, така ли?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Предишна

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, svetlim, UserX1XO, viniamin