За егото и Биткойн

дъра-бъра

Модератор: Moderators

За егото и Биткойн

Мнениеот 2GOOD » 01 Фев 2017, 02:50

От известно време във форума се наблюдават лични конфликти между различни потребители, които в някои случаи завършват просто с Наздраве. Това е добре, но има и случаи, в които активни потребители на форума остават обидени на "всички", нещо което не разбирам! В крайна сметка събрали сме се тук да обменим информация, да изкараме някой друг биткойн пък и да разпуснем, не смятам за редно да взимаме нещата толкова навътре, като се замисля биткойн днес е 950 долара утре може да е 9500 :mrgreen:

Въпросът ми е какво да направим, за да намалим подобни конфликти? Както знаете форума има система Friend и Foe, като Foe е Ignore лист и ако някой ви е толкова неприятен можете просто да го добавите в този списък, друг е проблема че той (май) не се отнася до чата, а повечето проблеми се случват именно там. Ако смятате, че това ще помогне, ще направя всичко възможно "крещялката" да взима под внимание личния Foe лист на потребител и да крие съответните постове.

Разбира се много по-добре би било въобще да не се стига до това :mrgreen:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: За егото и Биткойн

Мнениеот val1900 » 01 Фев 2017, 11:35

Разбрах , че не съм Професор, а Чукче.
"Чукче вече не писател, а читател!"
Последна промяна val1900 на 20 Юни 2017, 22:08, променена общо 2 пъти
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: За егото и Биткойн

Мнениеот greo » 01 Фев 2017, 12:41

И аз наблюдавам все повече такива изцепки...
самия аз съм се изразявал неведнъж грубо, преувеличено и съм отпускал моето напрежение за сметка на други колеги...
разбира се тези неща не се случват само тук във форума но и в ежедневието ни...

конкуренцията е брутално нещо, а живота стана крайно труден за повечето...
дори понякога само да си купите хляб от магазина - може да е доста натоварващо преживяване или да ви фрустрира...

естествено - игнорирането е решение до някаква степен, но и както казва Ник - все пак сме колеги и най-вече хора..
всеки си има моментите и т.н. събрали сме да се учим и ако може да си помагаме ... и да не си пречим най-вече...

всичко е в баланса и вярвам, че Вал не ме е намразил, че се изразявам неразбираемо и съм го нападал ... примерно ;)

простете за многоточията, но смятам за излишно да спазвам пунктуацията и граматиката - понеже сме си близки вече...
ако нямаше правилото за кирилицата сигурно щях и taka da pisha :D

вярвам, че всичко е за добро ВИНАГИ!
останалото - ЗДРАВЕ да е!

8.5к форевър!!! :)
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: За егото и Биткойн

Мнениеот guBaHe » 02 Фев 2017, 09:20

Наблюдавал съм такива спорове и изцепки и ми прави впечатление, че хората, за които (според мен) се отнася това просто не зачитат чуждото мнение и смятат тяхното за единствено и меродавно.. и според мен проблема идва оттам. Невъзможност да се приеме нечие чуждо мнение, като се стига на моменти до самохвалство, което бие на очи.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: За егото и Биткойн

Мнениеот promojo » 03 Фев 2017, 19:10

Айде бе,единствено в тоя чат мога да прочета някоя смислена прогноза на български!
Аватар
promojo
 
Мнения: 119
Регистриран на: 12 Юли 2014, 11:47


Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin