Как да си изтегля парите от PayPal?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот chohav » 13 Окт 2016, 08:52

Не можеш да теглиш директно към сметка ако тя не е в американска банка. В нашия случай се тегли директно към карта. Пейпал са изключителни "филмари" и държат всички данни въведени в акаунта ти (име, адрес тн.) да съвпадата с данните от картата. Също така в момента парите са ти в Пейпал затвора, което означава, че ще ги освободят до 21 дни от датата на трансакцията или ако въведеш тракинг номер на изпратената стока до 7 дни. Ако не ти приемат картата или ти кажат да изчакаш, обади им се, по този начин нещата се оправят в рамките на часове.

Поздрави
Аватар
chohav
 
Мнения: 54
Регистриран на: 04 Юли 2016, 14:48

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот gorotomov » 03 Апр 2017, 14:46

Към Българска сметка може да се тегли директно от Пейпал. При условие, че на човека му трябват веднага парите да ги използва без да чака 3 дена банката аз мога да му ги разкеширам моментално за определен процент разбира се.
gorotomov
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:40

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот cnerd » 03 Апр 2017, 15:49

купи си койни през
https://www.bitcoinbooker.net/index.php?a=
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот jkminkov » 04 Апр 2017, 21:11

cnerd написа:купи си койни през
https://www.bitcoinbooker.net/index.php?a=


не било купува ами било продава...
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот cnerd » 05 Апр 2017, 10:36

jkminkov написа:
cnerd написа:купи си койни през
https://www.bitcoinbooker.net/index.php?a=


не било купува ами било продава...

еее... вярно, с пейпал не можеш да купиш, можеш само да продадеш... бати тъпото!
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот MañanaMoney » 21 Дек 2017, 01:56

Внимавайте с Пейпал, много са остри понякога, аз им звнях 11 пъти за един ден и само ме лъжат, че ще откл. профила, независимо, че съм им постнал всичко, което искаха преди 48 часа.

Казано накратко - затварят си сметки, когато си пожелаят, за колкото си време пожелаят.
Купувам/продавам биткойн и малка част от другите видове криптовалути.
MañanaMoney
 
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Дек 2017, 01:21

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот andonov_60 » 02 Фев 2018, 17:12

chohav написа:Не можеш да теглиш директно към сметка ако тя не е в американска банка. В нашия случай се тегли директно към карта. Пейпал са изключителни "филмари" и държат всички данни въведени в акаунта ти (име, адрес тн.) да съвпадата с данните от картата. Също така в момента парите са ти в Пейпал затвора, което означава, че ще ги освободят до 21 дни от датата на трансакцията или ако въведеш тракинг номер на изпратената стока до 7 дни. Ако не ти приемат картата или ти кажат да изчакаш, обади им се, по този начин нещата се оправят в рамките на часове.

Поздрави


Може, ако сметката е в Германска банка. Имам линкната сметка в Sparkasse към която изпращам суми в EUR от PayPal баланса директно към сметката. Не се начислява никаква такса за транзакцията за разлика от случаите когато изпращаш суми към карта, издадена от Бг банка.
andonov_60
 
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Фев 2018, 17:04

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот andonov_60 » 02 Фев 2018, 17:48

Здравейте! Ще помоля за съвет по следния казус. Когато прехвърлям суми от PayPal баланса към картата със US доларова сметка в ДСК сумата се конверира първо в BG лева и след това във валутата на сметката - USD. Дори USD-те които прехвърлям от PayPal USD баланса се конвертира първо в лева след което постъпва отново в USD в Доларова сметка в ДСК. Таксата за транзакцията също се изчислява в лева, независимо каква валута прехвърлям. При ползването на друг PayPal account преди не съм имал този проблем. Таксата си беше в конкретната валута, която се тегли - GBP 1.50, EUR 2.00 и USD 2.50 за всяка транзакция а валутата от PayPal баланса си отиваше без конвертиране във съответната валута в картата. За тази цел си направих различни сметки в USD, EUR и GBP. Промених настройките в PayPal - Manage Funding Sources -> Conversion Options -> Bill me in the currency listed on the seller's invoice, но няма никаква промяна.

Моля за помощ, ако някой знае как да разреша този проблем!
Последна промяна andonov_60 на 04 Фев 2018, 11:42, променена общо 2 пъти
andonov_60
 
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Фев 2018, 17:04

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот jamiemirror » 02 Фев 2018, 18:44

А в Пейпал настройката банковата сметка как си я задал? Левова ли?
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот andonov_60 » 03 Фев 2018, 23:42

jamiemirror написа:А в Пейпал настройката банковата сметка как си я задал? Левова ли?


В PayPal съм линкнал карта към USD сметка в ДСК, но никъде в ПейПал не съм отбелязвал в каква валута е. Само номера на картата. Освен ако не конвертират превода в лева по презумция, понеже е Българска банка. В PayPal имам баланси в USD, GBP и EUR като съм задал като основен този в паунди, защото акаунта ми е в eBay.co.uk и месечните такси, които плащам автоматично са в GBP. Мисля, че при покупка може да се избира дали да се ползва конвертора на PayPal или таксуването да стане във валутата в която е листинга или фактурата на продавача, но в ПейПал настройките не мога да стигна до тази опция :(
andonov_60
 
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Фев 2018, 17:04

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, qbadabaduuu, Spenchoni, svetlim, viniamin