Как да си изтегля парите от PayPal?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот Bathory » 11 Окт 2016, 19:37

Здравейте! Продадох нещо в Ebay и сега не мога да си изтегля парите от PayPal акаунта. Имам MasterCard обвързана с него, но не става, иска американски банков акаунт. Четох, че става с Visa, опитах, не я приема. Знам, че тук сте запознати с такива неща и ще се радвам да ми помогнете.
Bathory
 
Мнения: 55
Регистриран на: 25 Мар 2014, 18:03

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот Monero » 11 Окт 2016, 19:46

тук не обичаме централизирани разплащателни системи като ПайПул дул.
Monero
 
Мнения: 19
Регистриран на: 11 Яну 2016, 07:30

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот Bathory » 11 Окт 2016, 20:00

Аз много се надявам един ден да изчезнат, но ако може да ми кажете как да продам нещо с гаранция, както за клиента, така и за продавача ще съм признателен. Изобщо не харесвам 10-те% на Ebay и 4-те% на PayPal.
Bathory
 
Мнения: 55
Регистриран на: 25 Мар 2014, 18:03

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот Monero » 11 Окт 2016, 21:08

ако си се регистрирал с БГ акаунт ти е нужна Visa карта от някой определени банки, като правиш withdrawal избираш Виза картата към банков акаунт можеш само, ако живееш в Америка.Имай предвид че всички банки в БГ взимат 1% за получаване на пари по карта(card refund).Или като теглиш чертата 10% + 4% + 1% + такса за превалутиране евро или долар към български лев и разбираш че си загубил супер много пари за такси... Затова биткойна е алтернативата, за съжаление на много малко места се използва.
Monero
 
Мнения: 19
Регистриран на: 11 Яну 2016, 07:30

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот jkminkov » 11 Окт 2016, 22:13

купи си нещо
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот rossen » 11 Окт 2016, 22:37

Идеята да си купиш нещо е добра. Но побързай! Ако човека, който е купил нещотото до 90 дни може да откаже транзакзията и язък за зора. Пейпал ще те ощетят винаги
http://www.cointech.net
ах колко е топло в моя дом с майнърите за биткойн :)
Аватар
rossen
 
Мнения: 267
Регистриран на: 13 Ное 2014, 07:50

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот greo » 12 Окт 2016, 10:28

мдам наистина най-добре да платиш някъде директно!

да добавя и аз към ръсенето на (дори няма да им споменавам името)
преди повече от година някак мистериозно изгубих достъпа си до тях, като това включва неспособността ми да се свържа със съпорта им за да ми оправят/ променят данните... освен това излиза и че съм си забравил тайния отговор (за авариен достъп), което не е вярно защото все пак аз съм писал въпроса :)
Това естествено ме отказва нацяло да ползвам "услугите им", след като съм извъртял няколко хил. евро/$ през тях и са намазали доволно от таксите...
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот Bathory » 12 Окт 2016, 16:13

Да уточня, че Visa картата дето се опитвам да я намъкна в PayPal-a е на жената. Дали затова не я приемат? Ебати шибаната работа, ако трябва да си вадя специално нова. Всички финансови институции се опитват да те шибат през гащите докато си жив и да ти свалят и последната кожа. Няма ли да се появи някаква алтернатива? Чайна койн стана пълна фъшкия, спекулативен инструмент, а обещаваше нещо....
Bathory
 
Мнения: 55
Регистриран на: 25 Мар 2014, 18:03

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот Monero » 12 Окт 2016, 16:30

жена ти да си направи акаунт и да добави картата, а ти ще и преведеш парите в нейният акаунт в PP.
Monero
 
Мнения: 19
Регистриран на: 11 Яну 2016, 07:30

Re: Как да си изтегля парите от PayPal?

Мнениеот dido » 12 Окт 2016, 20:38

При положение, че картата така или иначе е вързана към банкова сметка, то не е нужно да "намъкваш" картата, а самата сметка. Доколкото разбирам е на жена ти и, както те посъветва Монеро, тя трябва да си напрви акаунт в Pay pal и си да свърже сметката. После ти да й изпратиш сумата която искаш да изтеглиш и тя може да изтегли парите в банковата си сметка. Доколкото си спомням, тегленето директно към сметката е без такса, освен ако няма някаква промяна, разбира се. Но отнема и повече време , 2-3 дни беше, ако не се лъжа.
dido
 
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Апр 2016, 19:49

Следваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin