Битак - предложение !

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Битак - предложение !

Мнениеот iana_crs » 20 Сеп 2013, 11:46

Здравейте , колеги !
Въпреки че съм може би най- новия тук и освен следене на форума и проучване на този бизнес с друго на този етап не се занимавам , мисля не е нагло от моя страна да се обръщам към Вас с , колеги !
Не се регнах тук за да се правя на интересен или на някой който не съм , просто съм силно заинтересуван от криптовалутите и се опитвам да направя нещо по въпроса да се захвана професионално , па макар и от нулата .
Старта на бизнеса струва пари , и желанието и хъса сами по себе си не могат да стартират такъв проект при наличието на финансови затруднения подпиращи закупуването на техника.
Имам идея , която от вчера се чудя дали ще е удачно да представя пред вас , и реших да го направя днес , пък Вие да дадете мнение по въпроса.
Идеята за Битак ми дойде на ум заради факта че в момента имам за продан няколко автомобилни чарка които спадат към екзотик кар партс , на продажбата на които се надявам за да награбя от тук няколко флашки и всичко за което стигнат парите. Трудно се продава днес каквото и да било , отнема време , стига се до пазарлъци , падат цени .
Идеята на битака е в него да се пускат обяви за чист бартер или продажба на неща нямащи нищо общо с криптовалути и бизнеса като цяло. Предполагам че тук има колеги които не се занимават само с копане , и се интересуват от неща които са от друг характер.
Примерно :
Заменям 40 компота от дюли с индрише за флашка !
Или :
Давам 2 чувала царевица и 3 буркана свинска мас за 5 чипа ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
хахахахахаха , улях се май !

Аз например , тва сериозно вече , имам джанти - алуминиеви от Файърбърд , 15 цола , с 5 болта и зимни гуми каквито видях в гумаджийница за по 40 лв/ бр - гумата , за състоянието на гумите става въпрос . Четири зимни гуми по около 40 лева монтирани на въпросните джанти , и продавалнишка цена 250 - 300 за джантите , като махнем процент измекярлък като за наши хора и приспаднем де де се , те ке зе се , се де се , ( в момента май лигавя се :lol: ) -
се получава цена по моему , 300 лева като за приятели !
Ето първата обява в битака , на цена като за наши хора надявам се , която в случая е предложение за бартер .
Трябват ли му на някой такива ? За цената която не е надута хич , 300 кинта за 4 джанти със зимни гуми + патеричката която е с нова гума , искам флашки ! Ако някой иска джантите и няма флашки може да ми ги плати , а аз да пратя кинтите на колега за флашките . Голям локум разтегнах тука май ?
Вярно че продажбите могат да се осъществяват на други сайтове , а парите да идват тук , но джантите например ги няма обявени никъде , пускам ги първо тук , и ако ги пусна на друг сайт като обява , ще им пиша 400 примерно .
А и друго си е предложения от колеги- съфорумци за бартер или продан да се виждат първо тук , според мен .
Що колега с който се знаем примерно, да продаде някъде нещо което ме кефи а не съм видял обявата щото е някъде другаде , па било то и зелена кожена табуретка ?
Дано съм обяснил добре какво всъщност мисля , щото ми е малко претрупана тиквата . Виждал съм теми битак в други форуми , не е моя творба , просто предлагам да има такава и тук за която мисля ще е от полза за някои колеги , за мен със сигурност към момента.
Ако бъде одобрен проекта битак , ще пусна още дрънкуляци за продан , един вид ще дам тон :lol: . - и ще се надявам на интерес от колегите тук , както надявам се ще направят и други колеги имащи време и интерес към разни неща.
Ако подобна тема има място на този форум , и се нуждае от някаква поддръжка или следене на поддържане на добия тон примерно , и няма желаещи да се ангажират с това , аз като предложил това мога да се заема срещу :
НИЩО в замяна !
Всъщност искам нещо в замяна , и то е съдействие от всички за спазване на добър тон на общуване , коректни отношения между колеги , липса на военни отношения при шега между колеги свързана с обява , и изобщо съдействие за поддържане на едно добро и приятно място за продажба и бартер на всичко, нямащо нищо общо с криптовалути и всичко свързано с тях , тъй като за тях има раздел купувам - продавам.
Е ? - очаквам тежката дума на началството и мненията на колкото може повече колеги , па макар и отрицателни .
Дано не съм ви отнел времето за да ви занимавам с глупости .
Поздрави !
iana_crs
 
Мнения: 47
Регистриран на: 18 Сеп 2013, 10:09

Re: Битак - предложение !

Мнениеот skrubalov » 20 Сеп 2013, 11:51

А погледна ли тук

Между другото ми хареса идеята за смяна на компоти(много обичам компот от дюли) за флашка. Скоро ще пусна такава обява - сериозна.
skrubalov
 
Мнения: 263
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:22
Местоположение: Варна

Re: Битак - предложение !

Мнениеот iana_crs » 20 Сеп 2013, 12:02

Благодаря за скоростната реакция , колега , но не виждам в купувам- продавам обяви за кво ли не , по - скоро всичко в раздела е до някъде специализирано и свързано с този бизнес. Не съм спал добре няколко дни , не изключвам варианта да съм недовидял нещо , но удачно ли е да пиша в купувам - продавам обява за скоростна кутия примерно. Виждам сайта няма нищо общо с продавалник , а идеята беше именно за кво ли не. Извинявам се ако не съм се огледал или съм пропуснал такъв раздел тука.
iana_crs
 
Мнения: 47
Регистриран на: 18 Сеп 2013, 10:09

Re: Битак - предложение !

Мнениеот skrubalov » 20 Сеп 2013, 12:12

Пиши спокойно в темата. Ако продаваш буркани с компот от дюли, пиши първо на мен едно ЛС.
skrubalov
 
Мнения: 263
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:22
Местоположение: Варна

Re: Битак - предложение !

Мнениеот iana_crs » 20 Сеп 2013, 12:20

OK , колега !
Не знаех че няма проблем с пускане на такива обяви . Компотите са малко кът тази година и дечурлигата бързо ша им видят сметката , та едва ли ще останат за продан . Даже може да се наложи да купя и аз някой друг , дано съм платежоспособен скоро и в БТЦ , та да не става , копаме койни а купуваме компот в евро :lol: .
iana_crs
 
Мнения: 47
Регистриран на: 18 Сеп 2013, 10:09

Re: Битак - предложение !

Мнениеот ZAX » 24 Окт 2013, 05:12

Къпини или кайсии за мен, моля :btc:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51


Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, filchef, Google [Bot], Hristo, ionicle, Kartoff, scorpy, UserX1XO, viniamin