Биорезонансна терапия ;) за хрема?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Биорезонансна терапия ;) за хрема?

Мнениеот cnerd » 24 Апр 2015, 11:44

Досега не съм чула за човек, който наистина да бил болен и да се излекувал на 100% от доктор,
но от опит се случва например с билките на 100% излекуване,
така са се лекували милиони години хората,
а това че преди половин век са измислили формата на хапчето не е направила никой по-здрав.

мале кви неща чета :) Като си говоря с разни сектанти по улиците чувам същите неща
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Биорезонансна терапия ;) за хрема?

Мнениеот farmdve » 24 Апр 2015, 13:45

cnerd написа:
Досега не съм чула за човек, който наистина да бил болен и да се излекувал на 100% от доктор,
но от опит се случва например с билките на 100% излекуване,
така са се лекували милиони години хората,
а това че преди половин век са измислили формата на хапчето не е направила никой по-здрав.

мале кви неща чета :) Като си говоря с разни сектанти по улиците чувам същите неща

E, чакай. Може и да има нещо верно, ето виж примерно наскоро учените октриха лек за резистентния щам на Стафилококи от древна Англо-Саксонска рецепта, демек най-накрая ще го избия от носа си.

http://edition.cnn.com/2015/03/31/healt ... tion-mrsa/
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Биорезонансна терапия ;) за хрема?

Мнениеот kati » 24 Апр 2015, 14:11

търсене за "стафилок"... в оригинални статии дава 18 резултата

Казват, че антибиотиците престават да действат, ако ги пиеш по-малко от седмица или ги спреш преди да са убили тази бактерия.
Виж и за сребърна вода, тя убива около 650 вида микроби, обикновено се ползва след като антибиотикът не става вече,
но трябва също да е по малко и достатъчно дълго (на някой места пише към 20 дни), за да се махне.

Също като гъбичките и бактериите обичат захар, така че може за 20 дни да се комбинира с някоя подходяща неотровна билка за диабет.
Мой познат с чай от зелени листа от арония се оправи от диабет в начален етап само след няколко чая на 100%
Виж и тези, които лекуват кожата, рани и подобни ;) като например похапване на моркови, фъстъчено масло с люспите.

Преведи ми част от статията, ще я добавя на сайта, какво друго има в рецептата освен Чесън и Лют праз лук ?
Казват, че и Хрян много помагал в комбинация с мед, пиши, ако си постигнал резултат :D
Последна промяна kati на 27 Апр 2015, 16:43, променена общо 1 път
kati
 
Мнения: 193
Регистриран на: 23 Апр 2014, 15:39
Местоположение: София

Re: Биорезонансна терапия ;) за хрема?

Мнениеот cnerd » 24 Апр 2015, 15:19

e, какво значение има, нали на предната страница бях писал за гъбата-панацея
тя лекува всичко от рак до далак, друго не ти трябва
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Биорезонансна терапия ;) за хрема?

Мнениеот kati » 15 Май 2015, 15:59

farmdve оправи ли вече "резистентния" щам на Стафилококи? Защото имам още идеи, но няма да ги пиша тук, а на сайта ми.
Пиши ми личен имейл, като кликнеш на името ми
kati
 
Мнения: 193
Регистриран на: 23 Апр 2014, 15:39
Местоположение: София

Re: Биорезонансна терапия ;) за хрема?

Мнениеот kati » 30 Май 2015, 17:37

Някой знае ли къде се продават диворастящи гъби ?
На Женския пазар в София понякога сутрин може да се срещне някой, който е решил да продава по 20 лв/кг
пачи крак, горска печурка, майска гъба, манатарка, челядинка - леки са и за 2 лв може да се направи например супа :D
Има гъби Кладница, обикновена печурка и кралска печурка сравнително често.

По билковите и био магазини има китайски гъби и други обикновено на прах. Някой ги похапват сурови, има и доста рецепти.
По моловете при сушените плодове понякога има и сушени гъби пачи крак, тръбенка, манатарка, челядинка и други, но пресни са по-полезни и вкусни ;)

http://www.bio-produkti.com/index_archi ... a_voda.htm
Живата вода (католит, алкална вода) е по-мътна, сивкава течност, без мирис, с алкален вкус, много мека. След реакцията утайките падат на дъното и водата става прозрачна. Колкото по-лошокачествена е водата, толкова повече утайки се образуват, като в утайките се концентрират и съдържащите се във водата радионуклиди. Така се постига и допълнителен ефект – смекчаване и пречистване на водата. Живата вода е отлично тонизиращо и стимулиращо средство. Тя ускорява биологичните процеси в организма, увеличава кръвното налягане, подобрява усвояването на храната, ускорява обмяната на веществата, подобрява апетита, придава енергия, бодрост. Тя бързо лекува различни рани, от драскотини, раздразнения на кожата, до язви на стомаха и дванадесетопръстника. Живата вода освежава увехналите цветя и след това те дълго запазват свежестта си. Семената, киснати в жива вода преди да бъдат посети, покълват по-бързо, а при периодично поливане с жива вода дават по-добра реколта, която и узрява по-бързо. Живата вода е отлично средство за пране, обезмасляване на повърхности, стимулиране растежа на домашните животни. Освен алкалните свойства, живата вода е заредена с отрицателни заряди около 0,8-0,9 волта. Тя губи свойствата си по-бързо, отколкото мъртвата вода, за около седмица, при условие, че се съхранява в плътно затворени съдове.

Мъртвата вода (анолит, киселинна вода) е безцветна, прозрачна течност с кисел вкус и характерен мирис на киселина. Тази вода е отлично бактерицидно и дезинфекциращо средство. Тя забавя биологичните процеси в организма на човека и животните, понижава кръвното налягане, успокоява нервите, подобрява съня, намалява болките в ставите. При редовно изплакване на устната кухина с нея след ядене, тя разтваря зъбния камък, спира кръвотечението от венците и дезинфекцира устната кухина. Мъртвата вода дезинфекцира много добре бинтове, бельо, дрехи, обувки, различни съдове, хранителни продукти, плодове, зеленчуци, дори помещения и почва. Много ефективно и бързо лекува обикновената хрема, :D болката в гърлото при простудни заболявания, прекратява диарията. Лесно може да се приготви мъртва вода с широко рекламирания pH=5,5, която да се използува за миене вместо скъпоструващи препарати. Мъртвата вода, освен това е заредена с положителни заряди около 0,9-1,1 волта, което усилва действието й. При съхраняване в плътно затворени съдове тя запазва свойствата си 2-3 седмици.

Мисля, че АКТИВАТОР ЗА ЖИВА И МЪРТВА ВОДА С ЕЛЕКТРОД ОТ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
без титаниев електрод е по-добър от този с титан. Или поне всичко, което се натрупва може да е вредно. "Tитанът се използва доста от бижутерите (за часовници, очила). В медицината се ползва като нетоксичен и не се отхвърля от организма (за заместители на стави, зъбни импланти, които могат да траят повече от 30 години). Натрупва се в тъкани, съдържащи силициев диоксид." - някой пробвал ли е случайно това?
kati
 
Мнения: 193
Регистриран на: 23 Апр 2014, 15:39
Местоположение: София

Re: Биорезонансна терапия ;) за хрема?

Мнениеот ggeorgiev » 30 Май 2015, 20:00

Диви гъби си бера сам, виждал съм да продават когато сме ходили на Доспат и Беглика. В момента и всички чукари да обшеташ-гъби няма да намериш.
За останалото - вярваш ли си ? (въпроса е риторичен)
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

Re: Биорезонансна терапия ;) за хрема?

Мнениеот kati » 31 Май 2015, 17:07

Браво, много са вкусни нали ;)
За останалото мисля, че е логично и е много вероятно да е вярно.

Сещам се, че имаше и един случай за човек, който обичаше водата като спортист от другата тема за "постоянно запушен нос"
Сетих се, че има микроби по кожата, които се разпространяват на база прекалено хидратиране.
Има билки със силно отводняващо действие, като например кора от бяла бреза, които решават проблеми по кожата и
може би съответно и хрема или други.

От брезата всичко е полезно - кора, листа, реси. Има брезов сок, който се продава в Руските магазини berezka.bg
Събира се само през пролетта, за България февруари месец, много е полезен и съдържа всички необходими витамини и минерали.
Има вкус почти на ябълков сок.
kati
 
Мнения: 193
Регистриран на: 23 Апр 2014, 15:39
Местоположение: София

Re: Биорезонансна терапия ;) за хрема?

Мнениеот marto74 » 27 Юли 2015, 19:25

Абе тоя форум ,дето имам частично мод права в него още не беше ли за Биткойни или аз не съм разбрал и бил за билки
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Биорезонансна терапия ;) за хрема?

Мнениеот milan_gl » 27 Юли 2015, 21:05

Не е за билки колега ! Дамата има проблеми с душевното равновесие и и даваме воля на словоизлияние че иначе като я разхождат по улиците и хапе хората !!! :doh:
Аватар
milan_gl
 
Мнения: 280
Регистриран на: 18 Яну 2014, 08:27
Местоположение: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin