Bitcoin не работи достатъчно добре

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Bitcoin не работи достатъчно добре

Мнениеот kati » 19 Мар 2015, 11:31

Никой от клиентите ми не иска да плаща в биткойни
Всички са традиционно настроени и си гледат само тяхната област
Как се обяснява на фирмите как и къде се плаща и защо курс купува и продава е различен от например bitcoini.com
Какво като няма такси след като ти взимат процент с разликите в курс купува и продава?
kati
 
Мнения: 193
Регистриран на: 23 Апр 2014, 15:39
Местоположение: София

Re: Bitcoin не работи достатъчно добре

Мнениеот flavius » 19 Мар 2015, 12:54

така е... затова и цената е $260, а не $26000. Има си проблеми, които се разрешават един по един и е нужно време.
flavius
 
Мнения: 65
Регистриран на: 10 Окт 2013, 12:27

Re: Bitcoin не работи достатъчно добре

Мнениеот larry12 » 19 Мар 2015, 20:28

Биткойн си работи достатъчно добре.....не прави подобни заключения на база на твоят неуспех да го използваш.
Ако не се лъжа ти беше със сайта с лечебните билки, камъни и т.н., сайт с доста тесен таргет от хора 99% от които дори не са чували за биткойн....как очакваш някой да ти плати с него което няма идея какво е и най-вероятно не притежава...... :doh:
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Bitcoin не работи достатъчно добре

Мнениеот rossen » 07 Апр 2015, 11:28

от всичките ИТ фирми с които съм работил от 2009г. насам познавам само няколко съсадмина, които ползват BTC и то защото копаят. Програмистите хич не ги и бърка. Сравнявам ИТ фирмите, просто защото криптовалутата е иновация в сферата, но тази иновация ще се приеме в гражданския свят много много трудно.
http://www.cointech.net
ах колко е топло в моя дом с майнърите за биткойн :)
Аватар
rossen
 
Мнения: 265
Регистриран на: 13 Ное 2014, 07:50

Re: Bitcoin не работи достатъчно добре

Мнениеот cnerd » 07 Апр 2015, 13:35

rossen написа:от всичките ИТ фирми с които съм работил от 2009г. насам познавам само няколко съсадмина, които ползват BTC и то защото копаят. Програмистите хич не ги и бърка. Сравнявам ИТ фирмите, просто защото криптовалутата е иновация в сферата, но тази иновация ще се приеме в гражданския свят много много трудно.

ми, добре (въпреки, че не мога да се съглася с нищо, което каза)... и кво?
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Bitcoin не работи достатъчно добре

Мнениеот crab » 07 Апр 2015, 14:25

Предлагам да организираме стачка на жълтите павета пред парламента!

Чух че и фераритата нещо не вървят , не ги карат много. ;)
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Bitcoin не работи достатъчно добре

Мнениеот ZAX » 07 Апр 2015, 14:47

Така е, притежава само който копае, много е зле работата в момента... Реално за какво се ползва биткоин освен за купуване на нови миньори?

Аз лично си пазарувам навсякъе където го приемат и имам интерес или поне го правех докато го произвеждах, а сега да отида да си купя, че после да платя на различна цена, е айде няма нужда...

В банката нямам такса за да си заредя парите в сметката, нямам и такси за плащане в интернет, не че нещо ама биткоин се провали от гледна точка на това...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Bitcoin не работи достатъчно добре

Мнениеот BAUAR » 07 Апр 2015, 17:29

Т.е. искате да кажете, че Bitcoin няма никакво бъдеще! И пика, който го имаше в края на 2013 вече никога няма да се види! Даже по-лошо - може да си стане на нивата от 1-2 5 $ и накрая на умре?!
Аватар
BAUAR
 
Мнения: 160
Регистриран на: 16 Юли 2014, 11:39

Re: Bitcoin не работи достатъчно добре

Мнениеот ZAX » 08 Апр 2015, 18:02

Не знам за колегите, но не, аз не съм казал това. Идеята която стои зад него е добра, но не мисля че се прилага адекватно!

1. Разбира се че може да умре, може и 0 да стане, както всяка фиат валута може да умре, така и тази може.

2. Може друга да я измести от първото място.

3. Всичко може.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51


Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Sando_83, veznata, viniamin