Чудеса от прадавалник

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Чудеса от прадавалник

Мнениеот allsux » 05 Фев 2015, 19:46

ужас, че си има тъпи хора има, обаче съм убеден че някои нарочно така ги пишат :)
Аватар
allsux
 
Мнения: 52
Регистриран на: 19 Дек 2014, 14:13

Re: Чудеса от прадавалник

Мнениеот Spoon.Net » 05 Фев 2015, 21:13

ауууу темата била тъпа .... това е лична обида на религиозна основа
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Чудеса от прадавалник

Мнениеот vih1254 » 16 Фев 2015, 18:43

Spoon.Net написа:http://olx.bg/prodavam-kola-i66458400

паля и отивам на оглед :)))

хестествено и чавела е на фотоса ;)
най ме привлича в обявата почти 100% уникална приятна воня на мазен мангал ....


:lol: :lol: :lol:
Аватар
vih1254
 
Мнения: 7
Регистриран на: 16 Фев 2015, 18:35

Re: Чудеса от прадавалник

Мнениеот larry12 » 16 Фев 2015, 19:13

Оферта към мен от продавалника

Добър ден! Казвам се А**** Д***** от Велико Търново. Имам интересна информация за Вас свързана с МЛМ, интернет и крипто валути. Ако имате интерес моля да ми върнете съобщение или на телефон 089450****.


Здравейте подозирам че става въпрос за ОКCoin, принципно не съм фен на пирамидалният бизнес прикрит като МЛМ но въпреки това слушам предложението ви.


Не знам какво е OKCoin и не става въпрос за него. Все пак така наречения от вас пирамидален бизнес е основен за милиони хора по света. Но в България сме специалисти по всичко и щом става въпрос за изкарване на пари почти всички са на едно мнение ИЗМАМА. Това си е личен проблем на всеки един. Аз не съм човек който убеждава някой в небивалици, зад моите думи седят факти и си има документи за легитимност и всичко останало. Просто предлагам на хората да променят нещо в живота си. Ако вие сте от тези хора бих искал да се срещнем и да ви разкрия малко повече информация.

Поздрави!


Очаквайте продължение :shifty:
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Чудеса от прадавалник

Мнениеот aclass » 16 Фев 2015, 19:16

OneCoin e това :)
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: Чудеса от прадавалник

Мнениеот larry12 » 16 Фев 2015, 20:18

пффф да бе, объркал съм името на монетата.....чакай да му пиша да видим какво ще каже.
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Чудеса от прадавалник

Мнениеот 2GOOD » 16 Фев 2015, 20:35

larry12 написа:пффф да бе, объркал съм името на монетата.....чакай да му пиша да видим какво ще каже.


хахахах ееех какъв маркетинг, каква стратегия. Лошото е че много хора ще се подлъжат и ще захапят куката, заедно с плувка, въдица и такъми :mrgreen: Силно се надяваме да не повлияе негативно на отношението на обществото в Бъглария към биткойн и реалните криптовалути.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Чудеса от прадавалник

Мнениеот larry12 » 16 Фев 2015, 21:08

larry12 написа:
Не знам какво е OKCoin и не става въпрос за него. Все пак така наречения от вас пирамидален бизнес е основен за милиони хора по света. Но в България сме специалисти по всичко и щом става въпрос за изкарване на пари почти всички са на едно мнение ИЗМАМА. Това си е личен проблем на всеки един. Аз не съм човек който убеждава някой в небивалици, зад моите думи седят факти и си има документи за легитимност и всичко останало. Просто предлагам на хората да променят нещо в живота си. Ако вие сте от тези хора бих искал да се срещнем и да ви разкрия малко повече информация.

Поздрави!




:violin: :violin: :violin: :violin: :violin: :violin:

Тва всичките SCI, LR и т.н. използват едни и същи глупости направо съм потресен, някой като почне да ми говори как ще ми промени живота и ще ми разшири мирогледа и почва да ми се с*ре...... :naughty: :naughty:
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Чудеса от прадавалник

Мнениеот larry12 » 17 Фев 2015, 21:51

OneCoin ?


Какво е OneCoin?
:D :D :D Първо OKCoin сега ONECoin не е това! Явно доста са те занимавали с разни неща.


Това имах предвид, OneCoin е пирамида която промотира монета като наследник на биткойн, направена е от българи и т.н. Щом не и OneCoin вече грабна вниманието ми, за какво става въпрос в твоето предложение.


А може ли да направим връзка по Skype за да е по нагледно предадена информацията.
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Чудеса от прадавалник

Мнениеот BGanio » 18 Фев 2015, 01:56

2GOOD написа: и реалните криптовалути.


БУАХАХА
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin

cron