ZAX vs davidorento

дъра-бъра

Модератор: Moderators

ZAX vs davidorento

Мнениеот ZAX » 07 Сеп 2014, 22:18

Пич, говориш пълни глупости, прочети как се случват транзакциите.

Модератор:
Темата е разделена, предистория тук:
viewtopic.php?f=36&t=2346
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Grabo подарява биткойни на 4444 клиента!

Мнениеот davidorento » 08 Сеп 2014, 00:56

ZAX написа:Пич, говориш пълни глупости

Мислиш ли ?
davidorento
 
Мнения: 144
Регистриран на: 03 Ное 2013, 14:50

Re: Grabo подарява биткойни на 4444 клиента!

Мнениеот ZAX » 08 Сеп 2014, 10:34

Не е имало проблем в Грабо е това кеото исках да кажа.

1. Ако ти се е бавил SMS, то това е бил проблем от мобилните оператори, как може от Грабо да са виновни че на глобул не се бави, а на другите се бави (по твоите думи). На мен на глобул ми пристигна след 3-5 секунди, но забелязах че е с някакви тиренца в сайта, да не да си ги махал и т.н.?

2. Ако транзакцията се е забавила, т.е. не е била потвърдена така бързо както на теб ти се е искало (при мен коините дойдоха за 1-2 часа), още по-малко това е проблем на Грабо и въобще не ми е ясно защо наричаш това проблем. В зависимост от това какъв портфейл ползваш може да са били видими или не, но всички които аз някога съм ползвал (а дори аз си ги пратих директно към борса и то най-бавната), транзакцията е видна още при първите потвърждения...

3. Е сори, но явно си сляп или неграмотен или и трите, пък ти се сети сам кое е третото. Няма как коините да са ти пристигнали или да пътуват (а те явно са пътували, щом вече са при теб) и ти да не виждаш нищо когато натиснеш линкът който те праща към транзакцията в блокчейна.

Та какво мисля аз не е важно, важното е какво показват фактите, а те са че нито има проблем с твоята транзакция, нито пък със системата на Грабо, не и в този случай, но ти продължаваш нещо да мърмориш и да разваляш темата с безпочвени нападки и обвинения, към един от най-добрите сайтове в БГ, което просто няма как да не ме подразни. Иначе нищо лично, ама кажи си че си сгрешил, извини се и това е.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

ZAX Zone - DO NOT ENTER

Мнениеот davidorento » 09 Сеп 2014, 09:17

ZAX написа:Та какво мисля аз не е важно, важното е какво показват фактите, а те са че нито има проблем с твоята транзакция, нито пък със системата на Грабо, не и в този случай, но ти продължаваш нещо да мърмориш и да разваляш темата с безпочвени нападки и обвинения, към един от най-добрите сайтове в БГ, което просто няма как да не ме подразни. Иначе нищо лично, ама кажи си че си сгрешил, извини се и това е.


Аве момче,кое е казал че Грабо е лош сайт.Напротив,той е най-добрия .Аз го ползвам от години и както казах имам 2 уикенд почивки платени с биткойни.Потвърждават покупката само при 1 потвърждения в Биткойн мрежата.Супер бързо и удобно.
Тоя петък заминавам в Югозападна България с ваучер платен с койни пак :)

Казавам че имат преоблем с промоцията.По точка 1 си прав,проблема е може би в операторите.По точка 2 обаче вината беше само и абсолютно на ГРАБО.След като си потвърдиг смс-а ,тягната система каза че ми е ИЗПРАТИЛА койните което беше лъжа.
Линка който ми даваха да натисна водеше към блокчейна където такава транзакция нямаше !! Ползвам оригиналния QT клиент и там също такава транзакция НЯМАШЕ.
Чак след 16 часа ,явно тогава системата на ГРАБО ги е изпратила, едновременно както може да се досетиш ми се появиха в блокчеийна и в QT клиента.

Така че проблем имаше.И не мисля че си струваше да пиша 10 поста за 4лв :D
davidorento
 
Мнения: 144
Регистриран на: 03 Ное 2013, 14:50

Re: Grabo подарява биткойни на 4444 клиента!

Мнениеот ZAX » 09 Сеп 2014, 11:22

davidorento написа:
dobo79 написа:Да не си дал някой адрес,който не е от твоя портфейл и някой друг да се е почерпил вместо теб. :)

Адреса е мой и като чукна на него я няма транзакцията която Грабо казва че я е изпратил.

Току-що обаче койните пристигнаха/7 потвърждения до сега/ с 19 часа закъснение.Явно на Грабо системата е била претоварена или бъгната

Съжалявам но си противоречиш твърде много в този пост. Значи хем я е нямало, хем пристигнала, последно? Или ти един пост го пишеш за повече време отколкото е необходимо за 7 потвърждения?!

Я дай да я видим тази транзакция, наистина в колко часа е била инициирана?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Grabo подарява биткойни на 4444 клиента!

Мнениеот davidorento » 09 Сеп 2014, 12:15

Аз не знам как трябва да го обясня та и разни дебили да ме разберат :)

След като ми потвърдиха смс,Грабо каза ми е изпратил койните.2-3 часа след това "потвърждение" от Грабо койните ги НЯМАШЕ .Тука става объркването че съм написал "няма я" а не "нямаше я" :) /поста го писах на другия ден/
На другия ден на обед още ги НЯМАШЕ койните.Следобяд проверих и вече бяха изпратени и имаха 7 потвърждения в мрежата.19 часа след като ми потвърдиха смс-а и след като ГРАБО каза пратихме ти койните.

СМС потвърждение на БОБ все още нямам !!!!!! не знам колко десетки часа минаха вече.Може и да е в БОБ проблема,но може и да е в Грабо /частична/ вината .

Има ли грешка/бъг/забавяне сега ми кажи в системата на ГРАБО или не ? да не би да работиш там та ги защитаваш толкова ?

Ами я ми ми кажи ако не си бях сменил номера с глобулски и досега щях да не съм си получил потвърждение и да НЕ СЪМ ПОЛУЧИЛ НИКАКВИ КОЙНИ.

В правилата на промоцията /който няколко пъти вече прочетох/ никъде не пише НЕ ВАЖИ ЗА АБОНАТИ НА БОБ !!!!

Е, като не важи и не съм получил койните /макар да съм изпълнил всички условия / в ГРАБО ли е грешката или в МЕН или в Армеския поп ?
davidorento
 
Мнения: 144
Регистриран на: 03 Ное 2013, 14:50

Re: Grabo подарява биткойни на 4444 клиента!

Мнениеот ZAX » 09 Сеп 2014, 12:46

Бе то не пише и че не важи за абонати от галактиката андромеда, ама ти ако искаш пробвай и с телефон от там : ]

БОБ са най-големите боклуци сред мобилните оператори и следва по подразбиране вината да е в тях... И да от ГРАБО няма как да имат вина за това, особено след като няма проблем с другите мобилни оператори.

Дебил е този който не прави разлика между "няма я" и "нямаше я" и най-вече този който не знае как трябва да обясни за да го разберат : ]

След като не си се изразил правилно си толкова не виновен, колкото от БОБ не са виновни...

И все пак ние от теб искахме просто линк с вече направената транзакция, толкова ли ти е сложно че още не си го дал, да ги видим тези 19 часа за бавяне... Споко! Няма никой да ти открадне 4-те лева!

Ето например моят адрес, разглеждай си го, хаквай си го и т.н.

https://blockchain.info/address/17yzwcx ... Z75J1r7DiV

Виждаш ли къде пише "Public Note: Grabo.bg - Free bitcoins for our 4th anniversary!" ?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Grabo подарява биткойни на 4444 клиента!

Мнениеот davidorento » 09 Сеп 2014, 12:54

Кво да го хаквам тоя пиклив адрес като има някви стинки вътре :D
Линк с лична информация няма да поствам в този форум .За разлика от теб имам доста койни.
Отделно,аз и да ти го дам НИЩО не можеш да разбереш.Понеже не знаеш нито кога съм направил заявката в Грабо,нито кога са ми потвърдили смс,нито кога са "потвърдили" изпращането.

Но ако си толкова ербап /което МНОГО МЕ СЪМНЯВА :D / плащаш 100 лв ,идваш в нас и ти показвам цялата налична информация ! Логове Грабо,транзакции ...ОТ-ДО !!!!

ZAX написа:БОБ са най-големите боклуци сред мобилните оператори и следва по подразбиране вината да е в тях... И да от ГРАБО няма как да имат вина за това, особено след като няма проблем с другите мобилни оператори.


Ебахти логиката :D Първо правиш субективно мнение че БОБ били боклуци.Е да де ама тва е според теб :)
ОТ Грабо пак нямало как да имат вина .Квото и да праявят са САМО И ЕДИНСВЕНО ВИНАГИ ПРАВИ НАЛИ :)

И накрая /особено след като няма проблем с другите мобилни оператори./ откъде ТИ знаеш че нямат проблеми,аз знам че имат такива.

С две думи,цялия ти СПАМЕРСКИ пост е нищо повечит няквави болнави разсъждения,без никакви факти,доказателства и данни.Някви си болни словоизлияния на НЯКОЙ СИ


ПАК ТЕ ПИТАМ за не знам кой си път,ако не си бях сменил номера и след като в правилата на Грабо не пише че промоцията НЕ Е ЗА БОБ в кой е грешката че не съм си получил койните ???????? В МЕН ИЛИ В ГРАБО ??
davidorento
 
Мнения: 144
Регистриран на: 03 Ное 2013, 14:50

Re: Grabo подарява биткойни на 4444 клиента!

Мнениеот ZAX » 09 Сеп 2014, 13:07

Добре де, виновни са че не са добавили точка че промоцията може и да не сработи за хора с IQ под 80 :mrgreen:

Помня някаква лакома американка беше осъдила макдоналдс че си изгорила езика с тяхно кафе... После май бяха сложили някъде надпис да се внимава :mrgreen:

И понеже съм мързелив и не ми се идва до вас, пък и съм беден и реших да си спестя 100 лева и разкарването, след като мога да ти намеря транзакцията само за няколко секунди, а ето я и нея: https://blockchain.info/tx/8a926e37f037 ... 7d728ef6b2 (усещаш ли точно колко си анонимен :mrgreen: ) та получил си коините още преди 2 дни, стига си ревал... Не стига че ти правят подарък, а ти чак и кусури им намираш...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Grabo подарява биткойни на 4444 клиента!

Мнениеот davidorento » 09 Сеп 2014, 13:25

ZAX написа:И понеже съм мързелив и не ми се идва до вас, пък и съм беден и реших да си спестя 100 лева и разкарването, след като мога да ти намеря транзакцията само за няколко секунди, а ето я и нея: https://blockchain.info/tx/8a926e37f037 ... 7d728ef6b2 (усещаш ли точно колко си анонимен :mrgreen: ) та получил си коините още преди 2 дни, стига си ревал... Не стига че ти правят подарък, а ти чак и кусури им намираш...



Ами аз знам как си достигнал до тая уж моя транзакция ама си в грешка.Това не е мой адрес :)

ZAX написа:усещаш ли точно колко си анонимен :mrgreen:

Естествено че знам че не съм анонимен.Целта не ми е била такава иначе щях да взема мерки да СЪМ :)

ZAX написа:Добре де, виновни са че не са добавили точка че промоцията може и да не сработи за хора с IQ под 80 :mrgreen:

Помня някаква лакома американка беше осъдила макдоналдс че си изгорила езика с тяхно кафе... После май бяха сложили някъде надпис да се внимава :mrgreen:


Тук пак може да си поиграем :D имам официален документ от МЕНСА България ,ако искаш може да сложим по едно 100лв на кой е по голям /АКО СИ ЕРБАП :D
davidorento
 
Мнения: 144
Регистриран на: 03 Ное 2013, 14:50

Следваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Hristo, ionicle, Kartoff, Pago85, qbadabaduuu, Spenchoni, viniamin