Винаги ли е прав клиентът в България ?!

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Винаги ли е прав клиентът в България ?!

Мнениеот Spoon.Net » 03 Сеп 2014, 10:58

ейййй осра темата. знам че копнееш да ти се подведа по свирката за да може да оревеш света как видиш ли си измамен, но това че се опитваш да пробуташ твоята истина за чиста монета си е твой проблем. успех в начинанията и горко на хората на който си клиент ;)
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Винаги ли е прав клиентът в България ?!

Мнениеот ZAX » 03 Сеп 2014, 11:41

И аз имам много сделки с хора от форума и не само, но ти си единственият който ме е мамил. Разбира се не броим Марто, той измами всички.

Дадох ли ти пари, които върна с няколко месеца закъснение, без да си платиш неустойките които обеща да платиш? Мота ли ме през всичките хубави месеци, докато копа с карти купени с моите пари, а аз заради теб не мога да си купя и освен това плащам лихви, които не само че не покри, но дори не върна поне каквото съм ти дал...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Винаги ли е прав клиентът в България ?!

Мнениеот Spoon.Net » 03 Сеп 2014, 12:04

копал съм с карТИ който са купени с твой пари :) вица на деня. прати кинти с който трябваше да ти купя от трето лице една 7850тка а ти я отказа и поиска дати върна парите и добре че не я купих в петък когато прати пари, че щях да си я окача на стена с гвоздеи, защото в понеделник вече не я искаше а искаше догета в момент в който догето скачаше с часове. след това пък те измамих сигурно когато крипси ми забавиха транзакцията повече от месец с въпросните догета и ти никога не си казал че не искаш пари кеш а догетата когато дойдат ;). защо ли .... защото догето скочи и искаше да избиеш от цялата идиотска ситуация в която аз се занимавах с твойте глупости да ти търся евтина карта ... щото си голям пич и си некадърен да си поръчаш ..... . ще замоля някой модератор да изтрие всичко в тази тема което не е по темата ;). поздрави.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Винаги ли е прав клиентът в България ?!

Мнениеот 2GOOD » 03 Сеп 2014, 12:11

shulio написа:
2GOOD написа:
shulio написа:Не съм толкова навътре в нещата за да мога да съм сигурен, че всичко ще е наред без потвърждение. А и варианта някой да плати с криптовалути е да е подготвен за това. Смисъл да може да преведе койните от телефон или таблет, защото нямам условия и място да правя специален терминал за плащане с койни.


Да да, ти качваш приложението на някакъв евтин таблет и хората си плащат от техните устройства на него, ти само въвеждаш сумата в лева.



Искаш да кажеш, че има приложение за андройд от което да заявя плащане директно в някаква валута, а то си го смята в бтц по курс за момента и праща заявката на клиента ?

То може и на ПоС терминала да го инсталирам, ако не е проблем нещо. Тоест да не ми е нужно 3-то устройство


Не съм го пробвал, но това трябва да свърши работа:
https://play.google.com/store/apps/deta ... hant&hl=en

При този вариант ти си решаваш какво, как и кога да правиш с биткойните. Другите варианти са BitPay и Coinbase

P.S.
===
Трябва да разделя темата :)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Винаги ли е прав клиентът в България ?!

Мнениеот ZAX » 03 Сеп 2014, 13:10

Spoon.Net написа:копал съм с карТИ който са купени с твой пари :) вица на деня. прати кинти с който трябваше да ти купя от трето лице една 7850тка а ти я отказа и поиска дати върна парите и добре че не я купих в петък когато прати пари, че щях да си я окача на стена с гвоздеи, защото в понеделник вече не я искаше а искаше догета в момент в който догето скачаше с часове. след това пък те измамих сигурно когато крипси ми забавиха транзакцията повече от месец с въпросните догета и ти никога не си казал че не искаш пари кеш а догетата когато дойдат ;). защо ли .... защото догето скочи и искаше да избиеш от цялата идиотска ситуация в която аз се занимавах с твойте глупости да ти търся евтина карта ... щото си голям пич и си некадърен да си поръчаш ..... . ще замоля някой модератор да изтрие всичко в тази тема което не е по темата ;). поздрави.

А може и да ги премести в раздела за измами, да ти седят лъжите на стената на срама.

Аз мухльо ти пратих 150 лева отгоре, които ми поиска на заем. Като с всичките тези пари отиде да си купиш карта за теб и дъно. После в понеделник ми каза че пари да ми купих картата нямаш, т.е. изхарчил си всичко. Пари нямаш и карта нямаш... После пък и цената на картата уж се вдигнала до магазинната направо... Чак след това аз ти казах че по-добре да не я взимаш при това положение, а да ми върнеш парите, защото не мога да те чакам повече... Никога не е имало вариант да бъдеш в ситуация да ми купиш карта и да не я искам...

Твоят отговор беше че нямаш пари, но за да ме компенсираш ще пуснеш 2 карти да копаят за мен, докато ми върнеш парите.

След това ми прати някакви коини там смешни, на супер малки порцийки и чак накрая се разбра че си ги смяташ на някакви нереални курсове, но дори при тях не беше върнал и половината пари... Това се случва точно както ти се изрази когато беше "жътвата". Твърдиш как нямаш догета а ми пратиш, понеже сме сключили сделката на 120, пък те станали 170, ама моите видиш ли ти били заключени някъде, пък ти си изкопал нови дето не били моите...

Е аз по твоята логика съм купил сървър от теб за 50 000 лева, като се е променила цената след сключване на сделката, но преди да ми пратиш нещата (там поне закъсня само със седмица, ама иначе зор да ти платя предварително)

Друг път ми ревеш да ти пратя пари да си платиш телефона, аз ти пращам...

После пък догетата след 2 месеца, ако не и повече... В крайна сметка ми върна има няма половината пари и накрая прати една карта за 80 лева след 3 месеца...

Но най-забавното беше момента в който ми пращаш догета за някакви 50 лева и ми ги смяташ на 155, понеже видиш ли те някйога имали пик на толкова...

И в крайна сметка се губят едни 100-150 и то без да смятам обезщетенията които ми дължиш и то без да смятам лихвите които съм платил докато те чакам и то без да смятам капарото дето ми виси в магазина, защото не ми връщаш парите и не мога да си взема картите за които съм го оставил и то без да смятам това което можеха да изкопаят.

В крайна сметка се случи това че аз съм ти дал едни 347 лева в лева (и ми дължеше още най-малко 100 лева компенсации за забавянето, които ти сам определи, а не аз), а ти си ми върнал едни 200-300 лева в коини и боклуци (по курс към момента в който си ми ги пращал), с 2-3 месеца закъснение... И защо според теб трябва да е за моя сметка разликата в курсът, след като ти си закъснял, можеш ли да ми обясниш това? И защо според теб не ми дължиш останалите 100-200 лева?!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Винаги ли е прав клиентът в България ?!

Мнениеот shulio » 03 Сеп 2014, 15:03

2GOOD написа:
P.S.
===
Трябва да разделя темата :)


Ама на 3 :). Една за клиента, една за парите и една за плащания с криптовалути в ресторанти и други места, където трябва да стане бързо плащането
shulio
 
Мнения: 235
Регистриран на: 12 Фев 2014, 14:41

Re: Винаги ли е прав клиентът в България ?!

Мнениеот ZAX » 03 Сеп 2014, 16:20

Даже на 4, че лъжицата като се засили да ти плаща и не може да ти плати 2-3 месеца, а после ти казва че когато се е засилил е щяло да бъде 200 лева, ама при теб са стигнали само 50 докато му се получат нещата, но няма проблем ако си съгласен разликата да е за твоя сметка. А и да не си съгласен той вече ти е срал в хотела и си е заминал... Извинявай ял в ресторанта исках да кажа :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Винаги ли е прав клиентът в България ?!

Мнениеот Spoon.Net » 03 Сеп 2014, 17:37

малииии ти от пишман копач-ревльо явно си се ориентирал към литературата. настоявам да бъде направена тема от най сериозния във форума който плюе всеки и всичко което не му носи пари или компенсации най малко, за това как аз съм го измамил с ... той ще каже с колко лева и съм си направил фермата благодарение на измамата спрямо него. също така ще помоля всеки измамен от мен да пише там че да внимават хората за напред с кого си имат работа :)
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Винаги ли е прав клиентът в България ?!

Мнениеот ZAX » 03 Сеп 2014, 21:55

Мързи ме да дойда да ти строша главата за 100-200 лева, пък и да те лежа после като за човек... Макар че за мен в момента са не малко пари, а и винаги са били...

Много добре знаеш колко грозно ми обърка сметките. Ти може да имаш 10-20 карти и само 1 да е на мой гръб, но на мен това ми костваше 2 карти, когато имах само още 2. И вместо да станат 6, се наложи да си остана само с 4, но да плащам заеми за 6.

До сега си мислех че мизерията те е накарала да си толкова долна п@тка, дете имаш да храниш и т.н. Съжалявах те... Но май наистина си заслужаваш дървото!

Да видиш едно око в кьоравия и него да му извадиш е твоята работа... Долен, гнусен червей си ти... И което е по-лошото, гордееш се с това явно...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Винаги ли е прав клиентът в България ?!

Мнениеот Spoon.Net » 03 Сеп 2014, 22:39

бла бла бла бла ....
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin