Как да се справим с феномена ZAX ?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Как да се справим с феномена ZAX ?

Бан от форума
11
20%
Тотално игнориране
9
17%
Кой пък е тоя?
3
6%
На мен момчето ми е приятно
14
26%
Не ми дреме
17
31%
 
Общо гласове : 54

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот BGanio » 04 Ное 2013, 18:43

ZAX написа:Каква е разликата :mrgreen:


Разликата че ти пак може да си коментираш всички теми, само дето нема да е в самата тема и само който го интересува твоето мнение ще проверява в специалния радел за него
+ тва Всеки който те чете може да прехвърли част от мнението ти в оргиналната тема като цитат, като се предполага че ще извади само същественото и ще спести всичко останало от което явно много хора се дразнят.
Аз съм сигурен че във все още скромният ни форум почти всички ще четат и жълтия раздел - зависи само кой ще си признае :)
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот Spoon.Net » 04 Ное 2013, 19:03

ако искате вярвайте,но познавам човек от чиято уста чух "чакай да видя какво е писал закс" ... бях втрещен но това не го прави по малко истина. та в тоя ред на мисли смятам че бан не е решение, но пък "спамер-ленд" е чудесна идея :)))
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот ZAX » 04 Ное 2013, 19:04

Това е една много добра идея. Аз съм за :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот IvJorell » 08 Ное 2013, 01:11

Здравейте на всички,

Може да съм нова, но специално се регистрирах само заради феномена Закс 8)
По-интересно е при извора на вицовете, отколкото разваления телефон след това :)

+1
Spoon.Net написа:ако искате вярвайте,но познавам човек от чиято уста чух "чакай да видя какво е писал закс" ... бях втрещен но това не го прави по малко истина. та в тоя ред на мисли смятам че бан не е решение, но пък "спамер-ленд" е чудесна идея :)))
Аватар
IvJorell
Spammer
 
Мнения: 86
Регистриран на: 08 Ное 2013, 01:03

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот ZAX » 08 Ное 2013, 01:20

IvJorell написа:Здравейте на всички,

Може да съм нова, но специално се регистрирах само заради феномена Закс 8)
По-интересно е при извора на вицовете, отколкото разваления телефон след това :)

+1
Spoon.Net написа:ако искате вярвайте,но познавам човек от чиято уста чух "чакай да видя какво е писал закс" ... бях втрещен но това не го прави по малко истина. та в тоя ред на мисли смятам че бан не е решение, но пък "спамер-ленд" е чудесна идея :)))

И фенки имам вече :dance:

Добре дошла. Раздавам и автографи :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Предишна

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], filchef, Google [Bot], ionicle, Kartoff, UserX1XO, viniamin