Как да се справим с феномена ZAX ?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Как да се справим с феномена ZAX ?

Бан от форума
11
20%
Тотално игнориране
9
17%
Кой пък е тоя?
3
6%
На мен момчето ми е приятно
14
26%
Не ми дреме
17
31%
 
Общо гласове : 54

Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот skrubalov » 31 Юли 2013, 17:29

Моля гласувайте
skrubalov
 
Мнения: 263
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:22
Местоположение: Варна

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот marincho » 31 Юли 2013, 17:55

Гласувах за бан, но мисля че е по-добре, първо да му се даде шанс. Да престане със спама и каруцарските глупости. Оная вечер написах, че пречи на форума - не може да вляза, да натисна на непрочетените и 95% да са негови постове. Направо може да те откаже да четеш. Разбирам с писанията си да помагаше или да пишеше нещо смислено, а то само спам или простотии. Има два-три читави поста от 500... Понякога забавлява, но в повечето случаи изобщо не е така. Нищо лично, но трябва да се замисли. В хардуербг го взеха на майтап, в биткойнталк не съм виждал така да хранят друг член на форума.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот marto74 » 31 Юли 2013, 18:25

marincho написа:Гласувах за бан, но мисля че е по-добре, първо да му се даде шанс. Да престане със спама и каруцарските глупости. Оная вечер написах, че пречи на форума - не може да вляза, да натисна на непрочетените и 95% да са негови постове. Направо може да те откаже да четеш. Разбирам с писанията си да помагаше или да пишеше нещо смислено, а то само спам или простотии. Има два-три читави поста от 500... Понякога забавлява, но в повечето случаи изобщо не е така. Нищо лично, но трябва да се замисли. В хардуербг го взеха на майтап, в биткойнталк не съм виждал така да хранят друг член на форума.

Не съм го мяркал в биткойнталк
Аз гласувах не ми пука, макар че понякога пита из моите теми едно и също по 3 пъти.
На лични в биткойнталк обаче са ме питали така и по 10 пъти
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот ekrem » 31 Юли 2013, 18:34

човек пълен с идеи и.....
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот jkminkov » 31 Юли 2013, 19:06

направи плъг-ин ЗАКС - по 10 поста лимит на ден, а всеки над лимита да се появява след 6 потвърждения по сметката на форума
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот 2GOOD » 31 Юли 2013, 19:55

Аз имам план, който е крайно време да го задействам - казва се спам група с правило 2 поста на ден.

Реално БАН - няма за какво - в смисал не че имаме правила, но дори и да имахме той не ги нарушава единствено множеството офф които прави.

Много е важно да отбележа, че заема много място в базата данни и mysql-а и той се жалва :lol:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот ekrem » 31 Юли 2013, 20:08

2GOOD написа:Много е важно да отбележа, че заема много място в базата данни и mysql-а и той се жалва :lol:

значи за това оня ден форума беше клекнал заради неговите постове :law-policeblue: :scared-shocked:
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот marincho » 31 Юли 2013, 20:25

2GOOD написа:Реално БАН - няма за какво - в смисал не че имаме правила, но дори и да имахме той не ги нарушава единствено множеството офф които прави.

Не се сещам за форум, който позволява това. Спам и офтопик не се толерира никъде.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот 2GOOD » 31 Юли 2013, 20:32

Много побичам пряката демокрация - нека видим вота :)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот ZAX » 31 Юли 2013, 23:00

Колега, спамиш 2 пъти повече от мен : ]

spam.png
spam.png (301.02 KiB) Прегледано 3367 пъти


И забележи дявола чете евангелието!

Иначе и на мен ZAX не ми пречи. Ако не е той форума щеше да седи с 5 потребителя и 10 поста : ]

П.П. @Маринчо, в колко 2 теми ме хранят в биткоинталк и двете са за XPM и всичките ми десетина мнения там са "SCAM" то все едно да влезеш в едната агитка пък да викаш за другия отбор :mrgreen:

Дали ще си мазна п*тка или ще си изразяваш мнението, винаги каквото и да правиш ще има едни 50% които да не те харесват, но и обратното е валидно. Затова предпочитам да казвам каквото мисля. И както колегата @2GOOD се опита да ти обясни, да имаш мнение и да мислиш не е нарушение на правилата, не и в демократична държава, в каквато уж се пънем да бъдем.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Следваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, ionicle, joretouzunov, Kartoff, konqueror, UserX1XO, viniamin