млад меринджей

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: млад меринджей

Мнениеот 2GOOD » 04 Юни 2014, 17:14

CYPER написа:
farmdve написа:Абе какво стана с потребител CYPER? Май той беше един от тези, които имаха бая хилядарки заради Bitcoin и май беше накупил доста ASIC-и.


Потребителят CYPER може да се счита за огромен късметлия, че не е успял да стъпи на нито една мина в ASIC полето :dance:
Всичките ми покупки и инвестиции бяха изключително успешни и в момента си седя върху койните/инвестицията и чакам по-добри времена за курса :)

marincho написа:
farmdve написа:Абе какво стана с потребител CYPER? Май той беше един от тези, които имаха бая хилядарки заради Bitcoin и май беше накупил доста ASIC-и.


Малко ми е кофти английския, но пародията е пълна.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=601855.msg6636941#msg6636941

Даже е онлайн.


Що пък пародия?
Дадох 30K долара за 3 Нептуна и ми върнаха 66BTC при курс 457 :dance:
Който няма акъл нека чака и после копа.


Чудесна сделка, без копане, без жега, без помещения :)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: млад меринджей

Мнениеот vmuser » 04 Юни 2014, 17:23

По-скоро рискова и късметлийска. Вместо да ти посивяват косите да чакаш несретниците с техните забавяния, да си беше спокойно инвестирал паричките в биткойни при нива 392 и да не се занимаваш с глупости. При теб може и да се е получило така, ама други още си чакат, така че това си е като руска рулетка и за нервите не бих го нарекъл чудесна сделка.

Все пак се радвам, че са се развили нещата така :)
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: млад меринджей

Мнениеот CYPER » 04 Юни 2014, 17:50

vmuser написа:По-скоро рискова и късметлийска. Вместо да ти посивяват косите да чакаш несретниците с техните забавяния, да си беше спокойно инвестирал паричките в биткойни при нива 392 и да не се занимаваш с глупости. При теб може и да се е получило така, ама други още си чакат, така че това си е като руска рулетка и за нервите не бих го нарекъл чудесна сделка.

Все пак се радвам, че са се развили нещата така :)


Чак косите не са ми посивявали, напротив бях сравнително спокоен, че ще ми върнат парите.
Очевидно не искат да афектират пазара с огромния брой койни, който копаят и предпочитат да си изчистят задълженията към клиентите си.
А за да си инвестирам парите при нива 392 е трябвало да получа първо USD refund, което не се знае кога щеше да стане.
В края на краищата няма как човек да уцелва винаги най-добрите моменти :roll:
CYPER
 
Мнения: 136
Регистриран на: 01 Авг 2013, 19:22

Re: млад меринджей

Мнениеот ZAX » 04 Юни 2014, 19:40

Spoon.Net написа:ееее ще те съдя за авторско право !!
аз прекарах няколко безсъни месеца пред машините и зад поялници и вече гордо мога да заявя че хардуера ми е платен с пари от него самия. сега си имам камара играчки :)

Не е съвсем така, платен ти е по-скоро с кражби, лъжи и измами... Или поне една от играчките ти е за моя сметка и лихвите са на мой гръб...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: млад меринджей

Мнениеот menemeto » 20 Авг 2014, 13:25

Мисля, че времето на лесното копане отмина. Иде времето на борсите, спекулациите и на тези които са готови да инвестират значителни суми в рискови операции.
menemeto
 
Мнения: 24
Регистриран на: 25 Фев 2014, 22:56

Предишна

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin