Как да се справим с феномена ZAX ?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Как да се справим с феномена ZAX ?

Бан от форума
11
20%
Тотално игнориране
9
17%
Кой пък е тоя?
3
6%
На мен момчето ми е приятно
14
26%
Не ми дреме
17
31%
 
Общо гласове : 54

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот ekrem » 23 Окт 2013, 17:10

добави "в този ред на мисли" :mrgreen: и става оригинал
пп: бай bganio по добре да четем малко и да е чисто вместо обем който е ланга
Последна промяна ekrem на 23 Окт 2013, 17:12, променена общо 1 път
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот skrubalov » 23 Окт 2013, 17:11

хахаха. Тази тенденция не я бях забелязал. Взимам забележка
skrubalov
 
Мнения: 263
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:22
Местоположение: Варна

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот cnerd » 23 Окт 2013, 17:57

2GOOD написа:хаха само 7% не знаят кой е :)

единия глас е мой, така че на практика 4%. Предполагам и другите 2 гласа са също някакви такива като мен :) От време на време целия форум свети в жълт ZAX, няма как да не знаеш кой е :)
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот Странник » 23 Окт 2013, 18:23

вечен бан от мен ... както се казва като те питат - добре,ама като не те питат накъде си тръгнал въобще?
Реално моя милост ако няма какво да кажа по даден въпрос си мълча и чета и се уча от писанията на другите.
Но ZAX е болен от болестта херметизъм - ни приема ,ни предава...
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот filchef » 23 Окт 2013, 22:25

Странник написа:вечен бан от мен ... както се казва като те питат - добре,ама като не те питат накъде си тръгнал въобще?
Реално моя милост ако няма какво да кажа по даден въпрос си мълча и чета и се уча от писанията на другите.
Но ZAX е болен от болестта херметизъм - ни приема ,ни предава...


Дума да не става. И аз съм на мнението на @BGanio - кой ще ни забавлява ако не е @ZAX.
Не го съдете строго - младо момче е и има какво да учи - аз гласувах ,че не ми дреме но след като побеседвах с него в една от темите viewtopic.php?f=3&t=384 ми се струва , че бих гласувал даже ,че ми е приятен.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2272
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот Странник » 23 Окт 2013, 22:42

Поощряването на подобно поведение даже ще направи всичко още по-зле.
На мен просто ми омръзна да му чета глупостите.
Ако иска да избива комплекси - да отгърмява в тийнпроблем и там да се изявява
колкото си иска в пълната си светлина и величие.
Реално ако искам да чета глупости и бисери мога да си намеря предостатъчно места из нета за целта.
А какво ще си помисли един начинаещ в бранша човек ако му чете глупостите?
Това което нас откровено ни забавлява за един начинаещ може да се види истина...
Мисля че в този форум има място за шеги или други подобни изяви...но глупостта на един
може да струва дълбоко бръкване в джоба за друг...
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот filchef » 23 Окт 2013, 23:06

Странник написа:А какво ще си помисли един начинаещ в бранша човек ако му чете глупостите?
Това което нас откровено ни забавлява за един начинаещ може да се види истина...
Мисля че в този форум има място за шеги или други подобни изяви...но глупостта на един
може да струва дълбоко бръкване в джоба за друг...

Напълно съм съгласен с теб но все пак мисля ,че трябва да сме по снизходителни към изявите му и да му дадем шанс да се осъзнае. Вярно че го прави по метода проба - 2 грешки ,но все пак нали за това е и тази тема - начинаещите да си имат едно на ум като четат писанията му.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2272
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот Странник » 23 Окт 2013, 23:21

За щастие админа му лепна вече етикета Спамър за да се вижда ясно с какво си имаме работа наистина.В последно време не виждам наченки на осъзнаване.Все още целия свят му е виновен и длъжен за всичко в живота му.Даже още по нахъсан се върна след отсъствието си в неговите разходки из Европа.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот ZAX » 24 Окт 2013, 00:04

cnerd написа:
ZAX написа:П.П. Особено след като някакъв новобранец, който се е регнал месец след като съм спрял да спамя, седнал да ми държи сметка и да вади тема в която никой не е писал от 2 месеца... Дали наистина е новобранец или това му е поредния нов акаунт или просто наистина не е особено умен?

... ей за това не те харесват хората, щото винаги си много ербап, майна.
Това, което човека предложи е добра идея и ако наистина си толкова завладяващ и всички на форума те обичат, апък ти си хипер неоправдан, подобна система за оценяване на постове ще е добре дошла най ама най-най-най-вече за теб.
Кажи сега защо трябваше да подхождаш с негативизъм? По-добре ли ти става, когато наречеш някой "новобранец" или пък "не особенно умен"? По-мъж ли се чувстваш, като влизаш в междуличностни конфликти? Щото принципно аз се чувствам по-мъж когато ги избягвам.
А ти забеляза ли че той започна пръв и аз просто му отговорих подобаващо. Значи той може да ме нарича "тъп" и да поставя под въпрос всичко написано от мен, а аз нямам право да му кажа че не мисля че е достатъчно умен за да може да коментира моя интелект. Очевидно е по-глупав от мен, което не е обида, защото съм по-умен от него. Имам и повече опит. Знам че повечето хора се мислят за по-по-най, но аз мога да си докажа думите, когато, където и както пожелае.

Разбира се всичко това не е от особена важност, до моментът в който този индивид си е позволил, единствено на база глупостта си и без абсолютно никаква друга аргументация да оспорва истинността на твърденията ми по принцип. Без реално да е прочел каквото и да било написано от мен. Нека да посочи поне едно нещо което аз съм написал и не е вярно. Имам доста постове, така че не е като да няма избор. И да, нямам проблем със системата за оценка на постовете, нито пък съм написал нещо против нея, приветствам я дори. Стига разбира се да е обоснована, а такива като него не мисля че са способни на адекватна преценка.

Гледам и модератори има, които ми пращат някакви числа, без абсолютно никакъв коментар. Същия дори е дал обещание че "повече няма да се занимава с мен". И след като не си спазва обещанията и не си държи на думата, а вместо това продължава да злоупотребява с правата си, забравяйки задълженията си, мисля че ми остава единствено да поканя и него на ринга.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот marincho » 24 Окт 2013, 00:13

Нема ли некакви есенни култури по Испания, да ходиш пак да фанеш некой лев?
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: ionicle, Spenchoni, viniamin