Как да се справим с феномена ZAX ?

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Как да се справим с феномена ZAX ?

Бан от форума
11
20%
Тотално игнориране
9
17%
Кой пък е тоя?
3
6%
На мен момчето ми е приятно
14
26%
Не ми дреме
17
31%
 
Общо гласове : 54

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот cnerd » 05 Авг 2013, 17:43

540 мнения × $0.3 = $162
начи, заксе, докато седиш и си губиш времето тука с писане на постове, у форекса можеше до сега да направиш пари колкото да си купиш направо 2 еруптерчета от ekrem
Освен това, тука хората ти дават бонуси за да не пишеш, там за да пишеш. Ако се преместиш там си е win-win ситуация
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот ZAX » 05 Авг 2013, 20:12

Мда, за форумчето си напълно прав. Но за трейдър не ставам, по-скоро да бях загубил пари колкото за две или повече флашки, за същото време във форекса, но от форумът определено смятам да се възползвам максимално, жалко само че вече нямам толкова много свободно време, така да се каже ваканцията ми е към своя си край :~(
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот cnerd » 06 Авг 2013, 12:34

е, глупости ся.
седи спокойно, училището започва чак Септември месец
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот Spoon.Net » 22 Окт 2013, 20:26

Здравейте. Темата е много забавна макар проблема който създава да не е. Имам предложение с което смятам че кардинално ще се решат проблеми от този род, сега и за в бъдеще. За съжаление е свързано с малко работа на администраторите на форума. Предложението ми е следното : след като даден потребител е коментирал коя да е тема да може да се оценява въпросното му мнение, както и всяко следващо. Да има рейтинг за положителни и отрицателни вотове на съфорумниците към дадения потребител, който задължително да се виждат под аватара му, дори и да няма такъв.
Аз лично ако видя че потребител с 18 + и 3247634 минуса ми е коментирал темата ще си правя сметката за колко чиста монета да приема думите му. Дано съм помогнал.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот ekrem » 22 Окт 2013, 21:02

Spoon.Net написа:Здравейте. Темата е много забавна макар проблема който създава да не е. Имам предложение с което смятам че кардинално ще се решат проблеми от този род, сега и за в бъдеще. За съжаление е свързано с малко работа на администраторите на форума. Предложението ми е следното : след като даден потребител е коментирал коя да е тема да може да се оценява въпросното му мнение, както и всяко следващо. Да има рейтинг за положителни и отрицателни вотове на съфорумниците към дадения потребител, който задължително да се виждат под аватара му, дори и да няма такъв.
Аз лично ако видя че потребител с 18 + и 3247634 минуса ми е коментирал темата ще си правя сметката за колко чиста монета да приема думите му. Дано съм помогнал.

:clap: :clap:
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот 2GOOD » 23 Окт 2013, 00:28

Има няколко подобни мода за phpbb, но нещо не можах да си харесам.. пак ще ги прегледам, но не обещавам кога че съм много назад с проектите. Бях започнал един плъгин, който да лимитира групата (Spammers) до 1-2 пост на ден, което е бонус ;)

Всяка помощ е добре дошла.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4958
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот ZAX » 23 Окт 2013, 01:26

Е тук вече не съм съгласен. Да не ме четат малоумниците нямам против. Да не ме четат и твърде умните или твърде заетите или твърде незнаещите какъв им е проблемът, също няма лошо... Все пак има опция за игнориране, който иска може да я ползва. Но да сложиш 1-2 поста на ден е твърде грубо. Още повече че гласуването е недвусмислено и аз съвсем незаслужено съм с титла спамер. Още повече че това беше отдавна и на повече от 1/3 не им дреме, а много повече от половината не държат да съм баннат. Нали уж беше фен на пряката демокрация. BTW бях баннат с има няма 2-3 гласа за това на времето, хаха... Страшна демокрация, няма що... Т.е. ти не ограничаваш мен, а всички мои фенове :mrgreen:

И като добавим че това беше доста отдавна, сега спамя ли според теб?

П.П. Винаги мога да си направя нов акаунт... Особено след като някакъв новобранец, който се е регнал месец след като съм спрял да спамя, седнал да ми държи сметка и да вади тема в която никой не е писал от 2 месеца... Дали наистина е новобранец или това му е поредния нов акаунт или просто наистина не е особено умен?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот 2GOOD » 23 Окт 2013, 02:16

ZAX написа:Е тук вече не съм съгласен. Да не ме четат малоумниците нямам против. Да не ме четат и твърде умните или твърде заетите или твърде незнаещите какъв им е проблемът, също няма лошо... Все пак има опция за игнориране, който иска може да я ползва. Но да сложиш 1-2 поста на ден е твърде грубо. Още повече че гласуването е недвусмислено и аз съвсем незаслужено съм с титла спамер. Още повече че това беше отдавна и на повече от 1/3 не им дреме, а много повече от половината не държат да съм баннат. Нали уж беше фен на пряката демокрация. BTW бях баннат с има няма 2-3 гласа за това на времето, хаха... Страшна демокрация, няма що... Т.е. ти не ограничаваш мен, а всички мои фенове :mrgreen:

И като добавим че това беше доста отдавна, сега спамя ли според теб?

П.П. Винаги мога да си направя нов акаунт... Особено след като някакъв новобранец, който се е регнал месец след като съм спрял да спамя, седнал да ми държи сметка и да вади тема в която никой не е писал от 2 месеца... Дали наистина е новобранец или това му е поредния нов акаунт или просто наистина не е особено умен?


ZAX Президент !!!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4958
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот Spoon.Net » 23 Окт 2013, 09:22

бенджи ли си, закс ли си или звездния принц ... незнам но си тъп :). ако това в момента е не-спамене при положение че половината постове във форума са твой .... не ми се мисли какво е било преди. не че има нещо лошо да пише човек, но ти пишеш глупости и макар да е излишно ще ти споделя защо. казваш нещо .. добре. но не спираш ... продължаваш да пишеш и 5 реда по долу отхвърляш написаното по горе. Това виждам аз в темите който коментираш и ме вълнуват. Съжалявам че съм лошия човек който ще те запознае с истината но в теб живеят Бенджи и Закс и звездния принц = Шизофрения

п.п. предлагам да се открие сметка за събиране на дарения с цел активно лечение и дано в клиниката няма нет :)
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Как да се справим с феномена ZAX ?

Мнениеот skrubalov » 23 Окт 2013, 09:54

ZAX написа:/... BTW бях баннат с има няма 2-3 гласа за това на времето, хаха...

Грешиш, сладур. Беше баннат с 1 глас. На лс получаваш цифрички, нали? Когато стигнеш до 3 пак ще последва бан. Ама тоя път ще играя контра на 2GOOD, и няма да се съглася да ти махнем бана. Той наистина е твърде добър.
Кога ти давам цифрички ли? Те са вместо предупреждения. Всеки път когато ти намеря пост, който не е свързан с темата и го изтрия ще следва ЛС.

Поздрави

ПС. Съвет: ако се изказваш в 2 -3 изречения от максимално 10 думи, ще си много по-читаем.
skrubalov
 
Мнения: 263
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:22
Местоположение: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Bing [Bot], ionicle, Spenchoni, viniamin

cron