Крещялка 2

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Крещялка 2

Мнениеот niki » 24 Яну 2024, 21:19

Sando_83 написа:Тука ви е мястото и на тримата така ми харесва.


Научи ли английския бе Сандо, преди време по ми харесваше като беше млад и зелен ... :mrgreen:
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 24 Яну 2024, 21:39

niki написа:То това е ясно че действа така, лошото е че и шефа проявява такива наклонности...


Първо оправи си правописа - запетайка се слага пред, "че" а не където ти хареса - на мястото на твоята запетайка трябваше да поставиш или тире или точка защото свършва едната мисъл и почва друга - то вярно, че на писаното от доктор нищо не му се разбира, но това доколкото знам се отнася за ръкопис, а не за печатен текст.
И второто по маловажно е, че получаваш седмица почивка за нападки срещу мене и шефа.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2272
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот knj » 25 Яну 2024, 12:49

Тука голям купон се вихри :mrgreen:
knj
 
Мнения: 118
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 09:35

Re: Крещялка 2

Мнениеот iwonow » 25 Яну 2024, 12:56

Купон е верно. Ама малко в стил -ИТАР-ТАСС,май беше. xD

https://faktor.bg/bg/articles/zashto-nashite-rusofili-obichat-balgariya-kakto-pedofilat-obicha-malki-detsa
iwonow
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Ное 2017, 15:21

Re: Крещялка 2

Мнениеот jority » 25 Яну 2024, 17:54

Филчев пак си измисля някакви причини само и само да спре доктора. Иначе в чата разправя, че не бил такъв човек.
jority
 
Мнения: 10
Регистриран на: 06 Ное 2021, 13:18

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 25 Яну 2024, 18:19

iwonow написа:Купон е верно. Ама малко в стил -ИТАР-ТАСС,май беше. xD

https://faktor.bg/bg/articles/zashto-nashite-rusofili-obichat-balgariya-kakto-pedofilat-obicha-malki-detsa


Ники ти ли си :mrgreen:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2272
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 25 Яну 2024, 18:26

jority написа:Филчев пак си измисля някакви причини само и само да спре доктора. Иначе в чата разправя, че не бил такъв човек.


И какво си измислям написаните черно на бяло нападки срещу мене и шефа - това ако беше в някой друг форум той щеше да получи перманентен бан.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2272
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот futureworld » 26 Яну 2024, 01:50

jority написа:Филчев пак си измисля някакви причини само и само да спре доктора. Иначе в чата разправя, че не бил такъв човек.


Остави го филката, виж че сам спами целия форум с линкове от ПИК, МИК и ТАСС ;)
futureworld
 
Мнения: 682
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 26 Яну 2024, 10:36

futureworld написа:
jority написа:Филчев пак си измисля някакви причини само и само да спре доктора. Иначе в чата разправя, че не бил такъв човек.


Остави го филката, виж че сам спами целия форум с линкове от ПИК, МИК и ТАСС ;)


Ми като видите, че са въпросните източници и други, които не ви харесват и изнасят просто ги подминавайте - не е казано, че трябва да ги четете.
То ако не съм аз да пускам по някой линк форумът ще е мъртвило - бях се отказал по едно време и бях спрял да пускам линкове, и със седмици никой не пишеше в него.На вас не ви пука какво ще стане с форума, но аз все пак нося някаква отговорност като модератор.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2272
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот qbadabaduuu » 26 Яну 2024, 12:29

правилните медии 3 дни мълчаха за имотите на Василев и Лорер :lol:
qbadabaduuu
 
Мнения: 450
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: ionicle, Spenchoni, viniamin