Ако смятате да купувате GPU за крипто валути - Scrypt ASIC

Новини за Bitcoin и криптовалутите

Модератор: Moderators

Ако смятате да купувате GPU за крипто валути - Scrypt ASIC

Мнениеот pagubg » 06 Яну 2014, 16:51

http://bitcoini.com/bitcoin-news-124 - добре си направете сметката преди да действате :) Може би вече няма време..
pagubg
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Яну 2014, 16:47

Re: Ако смятате да купувате видео карти за крипто валути...

Мнениеот vurgun » 06 Яну 2014, 16:54

Колега, това "вече няма време", "свърши далаверата", "вече няма смисъл" го слушам от 2011 година, пък както виждаш далавера си има и то доста добра ;)
vurgun
 
Мнения: 19
Регистриран на: 21 Дек 2013, 01:57

Re: Ако смятате да купувате видео карти за крипто валути...

Мнениеот dobo79 » 06 Яну 2014, 17:02

https://bitcointalk.org/index.php?topic ... msg4296057
Ето мнение от първа ръка.Нещата на този етап са-абе дайте ни тука едни 30% от някаква сума,пък ще видим какво ще се получи в крайна сметка.Доколкото разбирам от този адрес са правени някакви измами с визи за чуждестранни студенти и друг път.Клипчето им(http://www.youtube.com/watch?v=69P2RHG2pIA),където някакъв тип говори на английски със странен акцент също не ми вдъхва доверие.Въобще цялата работа ми смърди много.
Последна промяна dobo79 на 06 Яну 2014, 17:25, променена общо 1 път
Аватар
dobo79
 
Мнения: 321
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Ако смятате да купувате видео карти за крипто валути...

Мнениеот pagubg » 06 Яну 2014, 17:09

Мда, затова пускам и темата - за да обсъдим.
pagubg
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Яну 2014, 16:47

Re: Ако смятате да купувате видео карти за крипто валути...

Мнениеот Spoon.Net » 06 Яну 2014, 22:05

и каква сметка да правя .... преордърни шетни. трябва да си тъп или много тъп за да се връзваш на "дай едни пари пък ..." . да предположим че не е измама и вече го има на пазара. я сметни каква е разликата между това "нещо" което може да се ползва само за копане и видео картите който ако ти писне да копаеш или разпродаваш на 60-65% от пазарната цена или пускаш луди кросфайъри и играеш всичко на макс още дълги години. всички знаем че картите ни са се избили за няколко месеца. а това чудо на съвременната техника .. гледам е едричко. ракмаунт тоест .... ако си го купих и нещо ... ама каквото и да е било се прецака може спокойно да си го натресеш на главата и да ти остане траен спомен. поздрави.

п.п. във всяко едно начинание си има риск. ако не си готов да играеш хорото ... не се хващаш !
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Ако смятате да купувате видео карти за крипто валути...

Мнениеот cnerd » 07 Яну 2014, 17:03

Според мен на този етап единствено доказала се вече фирма в производството на ASIC-и (примерно Bitfury или KnC) могат да претендират, че ще започнат и завършат проект за скриптов ASIC.
Разбира се, че има далавера в това, как няма да има. Колко компании направиха луда пара от кирки, кой не би се надъхал да изкарва пари и от кирки за скрипт?
Защо ги няма тогава?
Pre-order за такова нещо... и дума да не става. Всички си научиха урока с тея преордъри, дори и производителите.
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Ако смятате да купувате видео карти за крипто валути...

Мнениеот crab » 07 Яну 2014, 17:18

Точно производителите бая се научиха с тези пре-ордъри, някой лапнаха доста парици без нищо да направят :))

Като излезе, ако ми хареса ще си поръчам ;) ама да платя нещо и да чакам Х време, че за това време ако вложа парите във видеокарти може да съм ги избил. Не виждам къде е клаузата където ако не ми доставят поръчаното в определеният срок ще ми дължат неустойки. Допълнително как ти звучи "ще започне второто или третото тримесечие" - 3 месеца за нищо ги нямат като срок => това има идея за прототип но им трябват много пари да го почнат.

Ама ако ще давам хиляди долари и ще чакам от сега 9+ месеца, дали? като гледам новите серии на АТИ вадят завидни резултати, току виж след 9 месеца се конкурират с това "чудо" и по производителност и по цена. :)
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Ако смятате да купувате видео карти за крипто валути...

Мнениеот Spoon.Net » 07 Яну 2014, 19:19

хах .... това пък изобщо не го коментирам в поста ми по горе. ще се смея с г*** си ако R10 260x с 1024битова памет прави на дефолт честоти 3000кх и е на топ уникалната цена 1000$ във вали, мост, ресет :)))
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Ако смятате да купувате видео карти за крипто валути...

Мнениеот bai-ganio » 02 Фев 2014, 18:36

Spoon.Net написа:хах .... това пък изобщо не го коментирам в поста ми по горе. ще се смея с г*** си ако R10 260x с 1024битова памет прави на дефолт честоти 3000кх и е на топ уникалната цена 1000$ във вали, мост, ресет :)))


r10 докато излезе или тези валути ще струват една голяма О или вече ще е много късно ениуей :).
bai-ganio
 
Мнения: 83
Регистриран на: 07 Дек 2013, 15:50

Re: Ако смятате да купувате видео карти за крипто валути...

Мнениеот Spoon.Net » 02 Фев 2014, 20:25

искаш ли да се обзаложим че грешиш ?

с тоя песимизъм ... много сериозно си объркал форума. пробвай в бг-мама. нищо лично.

п.п. аз имам регистрация там защото съм татко, но там не говорим за бъдещето на валутите ! дано ме разбереш.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Следваща

Назад към Новини

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Dog, filchef, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin