Росен RGCoins получи присъда от 10 години затвор

Новини за Bitcoin и криптовалутите

Модератор: Moderators

Re: Росен RGCoins получи присъда от 10 години затвор

Мнениеот renter84 » 14 Яну 2021, 16:25

farmdve написа:
renter84 написа:
Herzog написа:
renter84 написа:Апропо Herzog - това дето го каза го знае и баба.


Евалла на баба ти! :)

А ако мислиш, че ако бяха "работили" с Монеро, нямаше да ги хванат означава, че нямаш идея какво и как се случва и с Биткойн и с Монеро движенията! :violin:


Няма да говоря и не съм говорил в стил "ако баба беше мъжка щеше да има дръжка". Вие си мислите, че Росен е отделен случай - така им отърва на бтк маняците. А последната част не мога да я схвана, защото изглежда, че разполагаш с информация дето никой на този свят я няма - само ти. Как въобще можеш да сравняваш проследяванията на бтк и монеро тракзакциите.

Братле, като не ти харесва концепцията за крипто, що въобще продаваш, че и си копал навремето. Като не те кефи, не се занимавай. Ама искаш пари, нали? Ще го плюеш, ама тайно искаш да имаш стотици койни да се пенсионираш рано.


Моля тези, които си мислят, че са хванали бтк за мъдята и само едно знаят въобще да не ми сравняват крипто и цялата му концепция и въобще интернета, валутите и (наскоро даже чух) бъдещето на цивилизацията с бтк. Имате един господ - разбрах го. Друго не сте чули или не искате да чуете - хубо. Като почнат да ви харесват я от нап, я от някой боп, я от фбр, цру, данс и още много много други заради публичните ви транзакции ще запеете друга песен. Много къс ви е погледа и за момента просто ви харесва да манипулирате истината. Дръжте си бтк за шлифера. Едно време вярвах в бтк, защото го рекламираха като бърз, евтин и анонимен и затова се занимавах. А се оказа нито едното.
renter84
 
Мнения: 90
Регистриран на: 16 Юни 2013, 11:51

Re: Росен RGCoins получи присъда от 10 години затвор

Мнениеот farmdve » 14 Яну 2021, 16:31

renter84 написа:
farmdve написа:
renter84 написа:
Herzog написа:
renter84 написа:Апропо Herzog - това дето го каза го знае и баба.


Евалла на баба ти! :)

А ако мислиш, че ако бяха "работили" с Монеро, нямаше да ги хванат означава, че нямаш идея какво и как се случва и с Биткойн и с Монеро движенията! :violin:


Няма да говоря и не съм говорил в стил "ако баба беше мъжка щеше да има дръжка". Вие си мислите, че Росен е отделен случай - така им отърва на бтк маняците. А последната част не мога да я схвана, защото изглежда, че разполагаш с информация дето никой на този свят я няма - само ти. Как въобще можеш да сравняваш проследяванията на бтк и монеро тракзакциите.

Братле, като не ти харесва концепцията за крипто, що въобще продаваш, че и си копал навремето. Като не те кефи, не се занимавай. Ама искаш пари, нали? Ще го плюеш, ама тайно искаш да имаш стотици койни да се пенсионираш рано.


Моля тези, които си мислят, че са хванали бтк за мъдята и само едно знаят въобще да не ми сравняват крипто и цялата му концепция и въобще интернета, валутите и (наскоро даже чух) бъдещето на цивилизацията с бтк. Имате един господ - разбрах го. Друго не сте чули или не искате да чуете - хубо. Като почнат да ви харесват я от нап, я от някой боп, я от фбр, цру, данс и още много много други заради публичните ви транзакции ще запеете друга песен. Много къс ви е погледа и за момента просто ви харесва да манипулирате истината. Дръжте си бтк за шлифера. Едно време вярвах в бтк, защото го рекламираха като бърз, евтин и анонимен и затова се занимавах. А се оказа нито едното.

Моли се ти на твоя господ. Аз на моя.

Казах ти, като не ти отърва, горе има един бутон Излез, натискаш и кой откъде е. А твоите писаници в момента ми изглеждат точно като писанията на някой шизофреник, който отваря щорите да гледа дали ФБР не е отвън с черния бус. Освен ако не си извършил нещо незаконно, няма кой да те пипа и да те търси.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Росен RGCoins получи присъда от 10 години затвор

Мнениеот renter84 » 14 Яну 2021, 17:07

Да купиш или продадеш бтк или което и да е крипто или размениш картофи за пари или боб влиза ли в твоята графа извършени престъпления? Прочети пак заглавието на темата. Това е точно недостатъка на бтк - няма анонимност и всеки може да те манипулира, ограби , излъже, вкара на топло и т.н.. Не случайно обществеността на ЕС избра анонимността за основен приоритет за евентуално диг. евро. Това е което се опитвам да кажа - а вие извъртате мненията ми, триете и редактирате коментарите ми и накрая ме изкарвате, че просто си промотирам валутката и просто фудвам бтк. Отвратително. Навремето всеки, който влизаше в бтк беше защото мразеше монопола, лъжите и манипулациите на банките и тяхното предателство към нашите данни. Днес официално бтк гилдията с пълна сила се стреми да заеме това място.
renter84
 
Мнения: 90
Регистриран на: 16 Юни 2013, 11:51

Re: Росен RGCoins получи присъда от 10 години затвор

Мнениеот filchef » 14 Яну 2021, 20:28

svetli76 написа:Лесни пари честно изкарани няма.Лакомията край няма.Да би мирно седяло не би чудо видяло. И т.н.Няма какво да се коментира,всички имат вина,дали по-голяма или малка няма значение.САЩ се крепи точно на желязната си правосъдна система.Няма ги тия от сорта- той е наш човек,ще даде където трябва.Щом са пострадали хамерикански граждани трябва да има наказани.И Росен явно не е имал нужната информация за да направи сделка и да се оттърве

Не си съвсем прав за нашия човек - голяма част от биткоините по делото са изпрани чрез борсата на сина на председателя на румънската национална банка, който беше арестуван преди Росен и го писаха в световните новини но Росен го отнесе поради липса на политически чадър сякаш той е организатор на цялата далавера.
И да беше действал с някоя от анонимните валути Росен щеше да го отнесе след като румънците които организираха далаверата свидетелстват, че той е обменното бюро, а те са свидетелствали за да им се намалят присъдите - да не мислите, че съдът е следил транзакциите както това е направило ФБР и първо е стигнало до румънската борса.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Предишна

Назад към Новини

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, qbadabaduuu, Spenchoni, svetlim, viniamin