Глобални Тенденции

Новини за Bitcoin и криптовалутите

Модератор: Moderators

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот futureworld » 06 Фев 2022, 19:24

qbadabaduuu написа:Значи утре ако САЩ кажат нападате Русия ти нападаш щото така е демократично и цивилизацията така е решила :lol:

този канал гледал ли си ги?
вероятно Путин е виновен :D

https://www.youtube.com/channel/UCOuf_k ... w/featured


Не ме вълнува дали САЩ така са казали, а защото съм избрал страна и като гражданин подлежа на набор и военна служба в държава членка на НАТО. Ти какво, ще седиш в пандиза ли - след като се скатаеш от призовката? Твой избор. Най-много да се повтори окупацията и да те върнат в 1ви клас червените скакалци пак, сефте.
Гледай канали и се чуди що никой не те е оправил още ;) Винаги ще се намери кой.
futureworld
 
Мнения: 670
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот qbadabaduuu » 06 Фев 2022, 20:29

futureworld написа:
qbadabaduuu написа:Значи утре ако САЩ кажат нападате Русия ти нападаш щото така е демократично и цивилизацията така е решила :lol:

този канал гледал ли си ги?
вероятно Путин е виновен :D

https://www.youtube.com/channel/UCOuf_k ... w/featured


Не ме вълнува дали САЩ така са казали, а защото съм избрал страна и като гражданин подлежа на набор и военна служба в държава членка на НАТО. Ти какво, ще седиш в пандиза ли - след като се скатаеш от призовката? Твой избор. Най-много да се повтори окупацията и да те върнат в 1ви клас червените скакалци пак, сефте.
Гледай канали и се чуди що никой не те е оправил още ;) Винаги ще се намери кой.



Ти може и да си избрал НАТО, но аз не съм.
За членство в НАТО, в България никога не е имало референдум. Пък и не знам Украйна да е член на НАТО, че да имаме някакъв ангажимент по този въпрос.

Интересно е ние като членове на НАТО и съюзници на САЩ защо те ни натискат нас да отстъпим по въпроса за Македония?

Аз не чакам някой да ме оправя, но и не искам да гледам как хората умират в спешното докато чакат да се регистрират...
qbadabaduuu
 
Мнения: 442
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот futureworld » 06 Фев 2022, 21:23

qbadabaduuu написа:
futureworld написа:
qbadabaduuu написа:Значи утре ако САЩ кажат нападате Русия ти нападаш щото така е демократично и цивилизацията така е решила :lol:

този канал гледал ли си ги?
вероятно Путин е виновен :D

https://www.youtube.com/channel/UCOuf_k ... w/featured


Не ме вълнува дали САЩ така са казали, а защото съм избрал страна и като гражданин подлежа на набор и военна служба в държава членка на НАТО. Ти какво, ще седиш в пандиза ли - след като се скатаеш от призовката? Твой избор. Най-много да се повтори окупацията и да те върнат в 1ви клас червените скакалци пак, сефте.
Гледай канали и се чуди що никой не те е оправил още ;) Винаги ще се намери кой.



Ти може и да си избрал НАТО, но аз не съм.
За членство в НАТО, в България никога не е имало референдум. Пък и не знам Украйна да е член на НАТО, че да имаме някакъв ангажимент по този въпрос.

Интересно е ние като членове на НАТО и съюзници на САЩ защо те ни натискат нас да отстъпим по въпроса за Македония?

Аз не чакам някой да ме оправя, но и не искам да гледам как хората умират в спешното докато чакат да се регистрират...


Референдуми има да чакаш, имаш ли лична карта, имаш и задължения, ай честито :)
А за Македония специално проблем няма никакъв, освен опитите на разни убитаци да измъкнат политически дивиденти.

ПП: за спешното и регистрацията не ти е виновно НАТО, те тая опорка вече поведе класацията по хумор, сатира и забава.
futureworld
 
Мнения: 670
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот filchef » 06 Фев 2022, 21:35

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот filchef » 06 Фев 2022, 22:01

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот jkminkov » 06 Фев 2022, 22:08

futureworld написа:
jkminkov написа:сащ вече са тоталитарна държава, не знам защо не го виждаш...

Самия факт за импийчмънт на президента го оборва ;)

Подвежда те превръщането им с супер-сила след ВСВ, световният полицай. Е, идеална държава няма - и светът не е идеален.

Апропо, по темата ей-тоя линк е интересен :)
https://en.wikipedia.org/wiki/Superpower


https://conservative.bg/na-sud-zaradi-c ... i-rasanen/

властта не е в президента, а e корпоративна, затова се опитаха да го свалят, защото искаше да им я отнеме!
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот filchef » 11 Фев 2022, 21:44

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот qbadabaduuu » 11 Фев 2022, 22:04

украйнците трябва да са много глупави, че да не схващат, че ще бъдат използвани за пушечно месо...
qbadabaduuu
 
Мнения: 442
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот filchef » 21 Фев 2022, 21:49



„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот futureworld » 21 Фев 2022, 22:51

filchef написа:




Дори няма да ги гледам, загуба на час и половина от живота ми :)
Рупла и рашки борсов индекс на късо!
futureworld
 
Мнения: 670
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

ПредишнаСледваща

Назад към Новини

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin