Глобални Тенденции

Новини за Bitcoin и криптовалутите

Модератор: Moderators

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот futureworld » 05 Фев 2022, 23:08

filchef написа:Проблема е, че ако Русия навлезе в Украйна, Китай ще навлезе в Тайван и може да стане световна война а щатите не са готови да воюват на 2 фронта - справка Авганистан.


Тия опорки как не ви омръзнаха вече :)
САЩ (както и Япония и Западна Европа) нямат интерес да воюват. На туй отгоре всичко много по-ефективно работи с икономически санкции :)

Ако тия двете навлязат където и да е, може да им се наслаждаваме как се свиват на картата през следващата петилетка. Тук става въпрос за оцеляването на два глупака, начело на двете държави. Е, населението плаща и в момента масрафа ... да пием по едно че сме от правилната страна на оградата :)
futureworld
 
Мнения: 681
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот qbadabaduuu » 05 Фев 2022, 23:17

futureworld написа:
filchef написа:Проблема е, че ако Русия навлезе в Украйна, Китай ще навлезе в Тайван и може да стане световна война а щатите не са готови да воюват на 2 фронта - справка Авганистан.


Тия опорки как не ви омръзнаха вече :)
САЩ (както и Япония и Западна Европа) нямат интерес да воюват. На туй отгоре всичко много по-ефективно работи с икономически санкции :)

Ако тия двете навлязат където и да е, може да им се наслаждаваме как се свиват на картата през следващата петилетка. Тук става въпрос за оцеляването на два глупака, начело на двете държави. Е, населението плаща и в момента масрафа ... да пием по едно че сме от правилната страна на оградата :)


Да, да нали Русия имат интерес от война... :D

САЩ толкова нямат интерес от войни, че след ВСВ не спират да ги водят и провокират :D
Виетнам-Ирак-Сърбия-Афганистан-Ирак-Либия-Сирия и още десетки преврати и цветни революции по целия свят, но САЩ интерес от войни иначе нямат :D
qbadabaduuu
 
Мнения: 446
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот futureworld » 05 Фев 2022, 23:49

qbadabaduuu написа:
futureworld написа:
filchef написа:Проблема е, че ако Русия навлезе в Украйна, Китай ще навлезе в Тайван и може да стане световна война а щатите не са готови да воюват на 2 фронта - справка Авганистан.


Тия опорки как не ви омръзнаха вече :)
САЩ (както и Япония и Западна Европа) нямат интерес да воюват. На туй отгоре всичко много по-ефективно работи с икономически санкции :)

Ако тия двете навлязат където и да е, може да им се наслаждаваме как се свиват на картата през следващата петилетка. Тук става въпрос за оцеляването на два глупака, начело на двете държави. Е, населението плаща и в момента масрафа ... да пием по едно че сме от правилната страна на оградата :)


Да, да нали Русия имат интерес от война... :D

САЩ толкова нямат интерес от войни, че след ВСВ не спират да ги водят и провокират :D
Виетнам-Ирак-Сърбия-Афганистан-Ирак-Либия-Сирия и още десетки преврати и цветни революции по целия свят, но САЩ интерес от войни иначе нямат :D


Май тъгуваш по Живкова България :) Че и бъркаш Путя с Рашастан.
futureworld
 
Мнения: 681
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот qbadabaduuu » 05 Фев 2022, 23:54

Да, много тъгувам за време, за което нямам никакви съзнателни спомени :D
Няма смисъл да коментираме темата щом изпадаме в някакви опорки без никакви доказателства :D
qbadabaduuu
 
Мнения: 446
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот futureworld » 06 Фев 2022, 00:15

Е, аз пък имам съзнателни спомени та сега се забавлявам само с мисълта :)
Обаче мога да ти предложа да поживееш в Рашастан, горе-долу ще ти се наместят и представите - и акъла. Пък и ще ти светне що при удобен случай бягат хората оттам, вместо в обратната посока.
futureworld
 
Мнения: 681
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот filchef » 06 Фев 2022, 00:18

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот qbadabaduuu » 06 Фев 2022, 00:36

futureworld написа:Е, аз пък имам съзнателни спомени та сега се забавлявам само с мисълта :)
Обаче мога да ти предложа да поживееш в Рашастан, горе-долу ще ти се наместят и представите - и акъла. Пък и ще ти светне що при удобен случай бягат хората оттам, вместо в обратната посока.


Аз не искам нито в Русия, нито в САЩ да живея... но и не искам някой да ни въвлича във война.
Ако си толкова голям идеолог отиди в Донбас и смачкай робите на Путин.
Но да влизаме във война, в която първите избягали ще са американците - не благодаря.

И ти толкова ли нищо не научи за последния век и как САЩ водят войните си?
qbadabaduuu
 
Мнения: 446
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот futureworld » 06 Фев 2022, 01:54

qbadabaduuu написа:
futureworld написа:Е, аз пък имам съзнателни спомени та сега се забавлявам само с мисълта :)
Обаче мога да ти предложа да поживееш в Рашастан, горе-долу ще ти се наместят и представите - и акъла. Пък и ще ти светне що при удобен случай бягат хората оттам, вместо в обратната посока.


Аз не искам нито в Русия, нито в САЩ да живея... но и не искам някой да ни въвлича във война.
Ако си толкова голям идеолог отиди в Донбас и смачкай робите на Путин.
Но да влизаме във война, в която първите избягали ще са американците - не благодаря.

И ти толкова ли нищо не научи за последния век и как САЩ водят войните си?


Айде опорката че някой те въвлича във война :) Това и се е случвало вече на България точно веднъж - дали ще се сетиш кога, хайде да ти припомня - когато червените азиатски скакалци цъфнаха неканени на границата на неутрална България в края на ВСВ, окупираха я и я накараха да воюва, докато плюскаха и поркаха за нейна сметка.

Я иди да те инструктират пак - САЩ цветни революции ли предлагат, войни ли водят и т.н. :) А мен не ме мисли, достатъчно ми е че руплата каталяса отново - това ги мори червенухите далеч по-добре, отколкото някой да си жертва здравето и живота да ги убеждава че са пълно капо. Даже ще им съдействам да се отърват от ненужната им собственост по бреговете на Средиземно море :)
futureworld
 
Мнения: 681
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот futureworld » 06 Фев 2022, 01:56



Джуджо дори няма да си губя времето да го слушам, така обясняваше и за вежливите зелени смрадливки в Крим по едно време :) Лъжливото овчарче.
futureworld
 
Мнения: 681
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Глобални Тенденции

Мнениеот qbadabaduuu » 06 Фев 2022, 02:07

futureworld написа:
qbadabaduuu написа:
futureworld написа:Е, аз пък имам съзнателни спомени та сега се забавлявам само с мисълта :)
Обаче мога да ти предложа да поживееш в Рашастан, горе-долу ще ти се наместят и представите - и акъла. Пък и ще ти светне що при удобен случай бягат хората оттам, вместо в обратната посока.


Аз не искам нито в Русия, нито в САЩ да живея... но и не искам някой да ни въвлича във война.
Ако си толкова голям идеолог отиди в Донбас и смачкай робите на Путин.
Но да влизаме във война, в която първите избягали ще са американците - не благодаря.

И ти толкова ли нищо не научи за последния век и как САЩ водят войните си?


Айде опорката че някой те въвлича във война :) Това и се е случвало вече на България точно веднъж - дали ще се сетиш кога, хайде да ти припомня - когато червените азиатски скакалци цъфнаха неканени на границата на неутрална България в края на ВСВ, окупираха я и я накараха да воюва, докато плюскаха и поркаха за нейна сметка.

Я иди да те инструктират пак - САЩ цветни революции ли предлагат, войни ли водят и т.н. :) А мен не ме мисли, достатъчно ми е че руплата каталяса отново - това ги мори червенухите далеч по-добре, отколкото някой да си жертва здравето и живота да ги убеждава че са пълно капо. Даже ще им съдействам да се отърват от ненужната им собственост по бреговете на Средиземно море :)


Виетнам-Ирак-Сърбия-Афганистан-Ирак-Либия-Сирия... не бе не са водили войни САЩ :lol:
БГ военните в Ирак, в чия война загинаха?
абе направо с кеф отидеш в демократизираните от САЩ страни :lol:

ВСВ... добрите американци и англичани, които мятаха кукли бомби и бомбандираха София без да има никакъв смисъл са ОК нали...

а да забравих щом не подкрепям действията на САЩ съм русофил нали :lol: :lol: :lol:
qbadabaduuu
 
Мнения: 446
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

ПредишнаСледваща

Назад към Новини

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin