Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Новини за Bitcoin и криптовалутите

Модератор: Moderators

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот MañanaMoney » 27 Яну 2019, 20:40

Herzog написа:
MañanaMoney написа:На кого са нужни лични срещи, документи, преписи и т.н.


Добре, изпрати ми 10BTC и аз веднага ще ти преведа фиатните кинти!
Адрес за BTC да ти пращам ли или вече размисли? :)



Не съм размислил, защото все още продължавам да мисля логично.

Има хиляди начини как да се застраховаш, ако нямаш доверие на човека отсреща.

Иначе директен въпрос към теб - къде го намери този, който пръв изпраща койните и после получава парите, да го ползвам и аз????

Не се чувствай длъжен да отговаряш на риторичния въпрос.

Иначе като ти сложат бележниците и най-вече като ти конфискуват биткойните или парите за тях - ти ще си този който ще поразмисли.

Да не говорим, че ако не са полицаи, а други лица при личните ти срещи, може и повече да си изпатиш.

Но всеки прави своя избор.

Аз просто описах моя.
Купувам/продавам биткойн и малка част от другите видове криптовалути.
MañanaMoney
 
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Дек 2017, 01:21

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот AJB » 28 Яну 2019, 09:54

Семейството на Росен стартира онлайн петиция за спиране на екстрадицията му.

Можете да я подкрепите тук.
Ако имате идея или начин да помогнете, можете да се свържете с Йосифови и през форума - линк.
Аватар
AJB
Editor In Chief
 
Мнения: 170
Регистриран на: 11 Фев 2015, 23:17

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот vamp111 » 28 Яну 2019, 12:33

петицията е качена и в другия форум
vamp111
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Яну 2019, 00:53

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот steffo » 28 Яну 2019, 13:23

Доколкото разбрах спиране на екстрадицията у нас е юридически невъзможно. Възможен е отказ от екстрадиция, а такъв не е направен в случая на Росен. Екстрадицията е допусната от СГС, обжалвана е пред САС, който я е потвърдил.
steffo
 
Мнения: 89
Регистриран на: 27 Юли 2014, 18:35

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот drep_de_kristne » 28 Яну 2019, 13:28

според вас ако се съберем в знак на протест и вдигнем врява дали ще помогнем? дали ще ни чуе държавата и ще се намеси. много Е несправедливо това което се случва, знам че голяма част от хората тук сме клиенти на ер джи и всеки от нас може да бъде поставен в подобна ситуация. Вярвам и че ако се организираме ще сме не малка група хора. аз съм с две ръце ЗА. СВОБОДА ЗА РОСЕН ЙОСИФОВ. Други желаещи?
drep_de_kristne
 
Мнения: 37
Регистриран на: 10 Яну 2017, 21:16

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот FaciraRevolution » 28 Яну 2019, 14:18

Последно има ли новини за екстрадицията и потвърдена ли е окончателно? Йосифов не е бил пряк извършител в тази група (румънци) доколкото разбрах, а единствено обвинен за съучастничество поради осребряването на биткойните на един от участниците от тази група в кеш. Наистина е много кофти обвинен , не му е работа да търси произхода на койните...

Както каза един колега по-назад САЩ са много строги в защитата на собствените си граждани, което не можем да отречем.
FaciraRevolution
 
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Ное 2017, 11:10

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот nightyj » 28 Яну 2019, 14:41

По какъв друг начин можем да помогнем на Росен освен с попълването и разпространението на петицията пусната от семейството му ?
nightyj
 
Мнения: 548
Регистриран на: 29 Май 2013, 21:00
Местоположение: Харманли

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот 2GOOD » 28 Яну 2019, 14:53

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi- ... sasht.html

Видеото от сутрешния блок на бТВ с участието на Виктория Йосифова
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот MañanaMoney » 28 Яну 2019, 18:38

2GOOD написа:https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/oshte-edin-balgarin-e-zastrashen-ot-ekstradirane-v-sasht.html

Видеото от сутрешния блок на бТВ с участието на Виктория Йосифова


Изгледайте цялото видео и ще забележите, че дори водещият, който е неук по темата с биткойн, се чатна за около две секунди след като Виктория му разказа за сделките, които е водил баща й и попита "Е нали това е онлайн валута -защо се търгува с кеш на ръка?!"

Или както аз и още много хора се чудеха - как ще преборим кеш парите, ако ги използваме за да търгуваме с биткойн.

Просто безумно.

Та самият водещ се сети, че е малоумно с онлайн валута да се търгува посредством офлайн кеш и срещи.

Другото, което сбърка Виктория беше, когато спомена, че има множество сделки с кеш, при което е повече от ясно, че тези сделки не са документирани никъде и няма как да докаже пред НАП колко пари са минали на ръка така - което само означава, че след това видео НАП може да се самосезира.

Въобще не проумявам как някои хора искат да променят Системата като играят по старите, НЕЙНИ правила!?!?!??!
Купувам/продавам биткойн и малка част от другите видове криптовалути.
MañanaMoney
 
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Дек 2017, 01:21

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот Shmitkata » 28 Яну 2019, 19:22

shock17 написа:... Издаваше фактури и касови бележки за всичко. Като купуваш и продаваш на място искаше лична карта винаги. ....


Явно се документират сделките в кеш, той предлага услуга за обмяна на BTC<->кеш и е нормално да има колкото се може повече методи за плащане...
Shmitkata
 
Мнения: 48
Регистриран на: 30 Окт 2015, 16:25

ПредишнаСледваща

Назад към Новини

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin