Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Новини за Bitcoin и криптовалутите

Модератор: Moderators

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот dimitar_dsk » 28 Яну 2019, 23:26

MañanaMoney написа:
2GOOD написа:https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/oshte-edin-balgarin-e-zastrashen-ot-ekstradirane-v-sasht.html

Видеото от сутрешния блок на бТВ с участието на Виктория Йосифова


Изгледайте цялото видео и ще забележите, че дори водещият, който е неук по темата с биткойн, се чатна за около две секунди след като Виктория му разказа за сделките, които е водил баща й и попита "Е нали това е онлайн валута -защо се търгува с кеш на ръка?!"

Или както аз и още много хора се чудеха - как ще преборим кеш парите, ако ги използваме за да търгуваме с биткойн.

Просто безумно.

Та самият водещ се сети, че е малоумно с онлайн валута да се търгува посредством офлайн кеш и срещи.

Другото, което сбърка Виктория беше, когато спомена, че има множество сделки с кеш, при което е повече от ясно, че тези сделки не са документирани никъде и няма как да докаже пред НАП колко пари са минали на ръка така - което само означава, че след това видео НАП може да се самосезира.

Въобще не проумявам как някои хора искат да променят Системата като играят по старите, НЕЙНИ правила!?!?!??!





замълчи моля те - говориш пълни глупости !
dimitar_dsk
 
Мнения: 10
Регистриран на: 22 Яну 2017, 00:38
Местоположение: София

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот nikolayr680 » 29 Яну 2019, 07:01

Не разбирам и защо когато румънеца ( собственик на LTC Gear ), който изчезна с парите на хората ( няколко десетки милиона ), щатите не се засилиха да го издирват, да искат екстрадиция и да върнат парите на хората, още повече като той се укрива и престъплението беше от явно по-явно, а Росен, който по всичко личи, че не е наясно какво се е случило бива едва ли не разпънат и ще поеме цялата вина за нещо, за което не е виновен. Кога някой ще накаже тези глупаци се чудя вече! :(
nikolayr680
 
Мнения: 47
Регистриран на: 11 Окт 2014, 16:13

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот marcoin » 29 Яну 2019, 09:29

От това което разбрах по темата срещу Росен нямат нищо, по скоро той ще им бъде свидетел че тоя румънец му е продал биткойни и би трябвало да го пуснат след това.
marcoin
 
Мнения: 174
Регистриран на: 08 Май 2015, 21:50

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот steffo » 29 Яну 2019, 10:28

Свидетелите не ги екстрадират.
steffo
 
Мнения: 89
Регистриран на: 27 Юли 2014, 18:35

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот 2GOOD » 29 Яну 2019, 11:12

Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот nightyj » 29 Яну 2019, 13:06

Не виждам да има новина за Росен по международните крипто сайтове, ютуб канали или блогове.
nightyj
 
Мнения: 548
Регистриран на: 29 Май 2013, 21:00
Местоположение: Харманли

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот filchef » 29 Яну 2019, 19:30

steffo написа:Свидетелите не ги екстрадират.


Според мен единствения изход ако наистина го екстрадират е адвокатът му да поиска да го конституират като защитен свидетел срещу действителните извършители на кражбата след като произхода на биткоините е бил от легитимна американска борса.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот 2GOOD » 29 Яну 2019, 20:36

filchef написа:
steffo написа:Свидетелите не ги екстрадират.


Според мен единствения изход ако наистина го екстрадират е адвокатът му да поиска да го конституират като защитен свидетел срещу действителните извършители на кражбата след като произхода на биткоините е бил от легитимна американска борса.


Всъщност ДА, за този аспект не се бях замислил - реално те са купени от USA, а от където и да са купени, той няма как да знае произхода им - не е разследващ орган.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот nickoyto » 29 Яну 2019, 21:59

Понеже съм пазарувал биткойни от RGCoins, това прави ли ме съучастник с румънците в САЩ? И ако да ще ме разследват ли и мен? По тази логика, трябва да ме разследват и за наркотици, оръжие, склоняване към проституция, тероризъм и куп други престъпления понеже всеки ден пипам пари, за които нямам никаква идея от къде идват и на къде отиват. Това е голям абсурд, който трябва да бъде поправен с освобождаването на Росен! Ако не, искам и мен да екстрадират в Щатите.
nickoyto
 
Мнения: 3
Регистриран на: 13 Ное 2013, 20:09

Re: Екстрадират Росен RGCoins заради схема за пране на пари

Мнениеот - Invincible » 30 Яну 2019, 08:12

С приятели подписахме петицията общо 8 пъти, дано се направи нещо по въпроса...грозна картинка е станало, дано оправдаят човека.
- Invincible
 
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Юли 2018, 05:04

ПредишнаСледваща

Назад към Новини

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, MadDog, mincho, Sando_83, Spenchoni, svetlim, viniamin