Пуснаха българска крипто-валута “Левкойн”, ще ни спасяват с

Новини за Bitcoin и криптовалутите

Модератор: Moderators

Re: Пуснаха българска крипто-валута “Левкойн”, ще ни спасява

Мнениеот Mateev » 30 Дек 2017, 15:27

"Пълната лудница" около левкойна я създадох аз. Веднага след пускането на обявата започнах да копая с около 70 сървъра с общо около 1000 процесорни ядра. От всички новоизкопани блокове при мене идваха може би 90-95%. Тоест освен мене някъде из България копаеха не повече от още 4-5 човека, при това със слаби компютри. Тази офанзива от моя страна продължи малко повече от 1 денонощие, през което време си изкопах около 6000 лева, и вдигнах сложноста малко над 1 милион.

С това се изчерпи интереса ми към ЛевКойна и постепенно започнах да си пренастройвам компютрите да копаят Монеро. Освобождавайки криптовалутата от моите копачи всъщност намалих сложноста до под 800 000, но това изглежда мотивира други хора да започнат да копаят, и сложноста започна да нараства отново. В момента вече не копая (може тук-там да е останала някоя работна станция, но до края на деня ще ги затворя всичките).

Та това е моята история и моя "принос" към старта на новата критовалута. Признавам си, че аз създадох огромния начален бум в копаенето до нива, до които самите разработчици се учудиха. След това обаче спрях да копая, за да може и други хора да си изкопаят евтини левкойни.

Да ви кажа и една информация, която може би не я знаете. Когато ЛевКойна беше пуснат за копане, вече имаше изкопани около 9500 блока, което означава, че разработчиците първо са си изкопали за себе си около 40 000 левкойна и чак след това са пуснали мрежата за публичен достъп. Аз също си изкопах малко над 6000 ЛевКойна и сега съм на второ място по "богатство" след разработчиците. Сега чакам да видя какво ще изкопаят другите. Нека да се похвалят ......
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Пуснаха българска крипто-валута “Левкойн”, ще ни спасява

Мнениеот ixch » 31 Дек 2017, 00:41

Mateev написа: вече имаше изкопани около 9500 блока, което означава, че разработчиците първо са си изкопали за себе си около 40 000 левкойна и чак след това са пуснали мрежата за публичен достъп.


Premine scam. Легитимността вече не клони към нула, а е бетонирана 0.
ixch
 
Мнения: 199
Регистриран на: 07 Апр 2014, 13:20


Re: Пуснаха българска крипто-валута “Левкойн”, ще ни спасява

Мнениеот LEV » 23 Фев 2019, 00:24

Бих купил Левкоини.
Дайте цена и предложение.
Пишете ми лично.
Благодаря
LEV
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Фев 2019, 00:22

Re: Пуснаха българска крипто-валута “Левкойн”, ще ни спасява

Мнениеот Herzog » 23 Фев 2019, 10:45

LEV написа:Бих купил Левкоини.
Дайте цена и предложение.
Пишете ми лично.
Благодаря


Имам 10 000 бройки.
Продавам ги по левче парчето!
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Предишна

Назад към Новини

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, filchef, ionicle, Kartoff, scorpy, tedik, viniamin