bitcointalk.org спря регистрациите на нови потребители

Новини за Bitcoin и криптовалутите

Модератор: Moderators

bitcointalk.org спря регистрациите на нови потребители

Мнениеот filchef » 17 Окт 2013, 00:17

Това от скоро ли е заради хакерската атака или по принцип някой трябва да се откаже за да заемеш мястото му или пък е с покани ако е с покани моля някой да ми прати една.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: bitcointalk.org спря регистрациите на нови потребители

Мнениеот 2GOOD » 17 Окт 2013, 01:22

Не знаех, че са спрели регистрациите. 100% е заради хакерската атака, предполагам ще ги пуснат.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: bitcointalk.org спря регистрациите на нови потребители

Мнениеот filchef » 21 Окт 2013, 00:38

Ще помоля някой от колегите които имат регистрация там да попита админите на bitcointalk.org кога се очаква да пуснат отново свободно регистрациите на нови акаунти и ако няма да е скоро дали не може да ме регистрира някой админ и какво е нужно за това.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: bitcointalk.org спря регистрациите на нови потребители

Мнениеот 2GOOD » 21 Окт 2013, 01:03

filchef написа:Ще помоля някой от колегите които имат регистрация там да попита админите на bitcointalk.org кога се очаква да пуснат отново свободно регистрациите на нови акаунти и ако няма да е скоро дали не може да ме регистрира някой админ и какво е нужно за това.


Лично съобщение до екипа е мисля не нужно. По-скоро потърси из форума тема в която се разискват регистрациите, ако няма такава ще направим една ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: bitcointalk.org спря регистрациите на нови потребители

Мнениеот filchef » 21 Окт 2013, 11:50

2GOOD написа:Лично съобщение до екипа е мисля не нужно. По-скоро потърси из форума тема в която се разискват регистрациите, ако няма такава ще направим една ;)


Оказа се прав вече има въпроси на тази тема https://bitcointalk.org/index.php?topic=309871.0 както и обява от администратора https://bitcointalk.org/index.php?topic=308728.0
Всичко е заради хакерската атака.Понеже последния пост е от 13 октомври ако може да пуснете едно питане как върви проблемът с регистрациите и дали скоро ще бъде решен да не би админа да е забравил за него все пак сме 21.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: bitcointalk.org спря регистрациите на нови потребители

Мнениеот filchef » 27 Окт 2013, 00:08

Най сетне пуснаха регистрациите но имат бъг в капчата и не си я сменя от линка им и при кратка парола също те връща но капчата остава същата така,че който бърза да се регистрира щото пак могат да я спрат докато оправят тоя бъг.Пуснах известие в руския форум за начинаещи сега ще пусна и в английския.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: bitcointalk.org спря регистрациите на нови потребители

Мнениеот ZAX » 27 Окт 2013, 00:32

Не съм писал там от 2 месеца и ха да питам нещо и ми съобщи че последния ми пост е бил твърде скоро (преди по-малко от 29 секунди) и трябва да почакам още малко... Интересно кой ли има като моето IP или пък ми ползва акаунта или още са яко сбъгясани... След минутка ме пусна да пиша.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51


Назад към Новини

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, viniamin