Благотворителна акция с биткойн

Новини за Bitcoin и криптовалутите

Модератор: Moderators

Благотворителна акция с биткойн

Мнениеот stamen » 21 Ное 2014, 09:15

Здравейте,

Искаме да осъществим малка благотворителна акция с биткойн. От една страна, каузата (за демократично образование) си заслужава напълно и е в унисон с каузата на биткойн (липса на йерархия), от друга страна може да покажем как биткойн може да освободи подобни благотворителни акции от съмненията по това, колко са събрани и къде са отишли парите.

Събитието няма да промотира никой определен биткойн бизнес или компания у нас, а биткойн като цяло.

Мисля, че ако всеки, който има биткойн адрес, даде по 50 стотинки, ще е повече от достатъчно.

Търсят се 700 лева, адресът на кампанията е
1DemEd1iyoiA6rrPsTY2iURsQrppBr9zHT

Благотворителен концерт в полза на „Общност за демократично образование“

Сдружение „Общност за демократично образование“ е организация с идеална цел, работеща в сферата на алтернативното и свободното образование с фокус върху демократичното образование – образователна форма при която, ученикът е в центъра на образователния процес, открива силните и слабите си страни, расте и се развива в своята страст и вроден талант и води обучителния процес с близка менторска подкрепа. Едно демократично училище осигурява холистично развитие на личността, като освен академични познания, фокусира и върху меки умения – себепознание, осъзнатост, отговорност, междуличностно общуване, екипност и емпатия и др. Именно основаването на такова демократично училище, легално функциониращо в България, е дългосрочната голяма цел, която сдружението си е поставило. За стигането до тази цел обаче трябва да се мине през множество по-малки стъпки, включващи популяризация, широка обществена дискусия, изграждане на стабилна мрежа, работа с общността, с преподаватели, институции. Всичко това тече в момента като дейност на сдружението и ще бъде надградено в създаването на полудневен център за работа с деца на демократичен принцип – малък прототип на мечтаното училище. На 2-ри декември 2014 г. Ще се състои първото събитие с цел набиране на средства за основаването на този център – благотворителен концерт с участието на изявени български изпълните. С настоящето ви каним да станете част от случването на новите идеи в образованието като подкрепите финансово организирането на благотворителния концерт под надслов „ДА на новите идеи в образованието!“:

Дата и час на провеждане:
2 декември 2014 г., начало: 20:00 ч.


Място на провеждане:
Клуб Terminal 1
ул. „Ангел Кънчев“ 1
София
капацитет: 500 души

Изпълнители:
Hypnotic
Преслава Пейчева
Rubikub
Sentimental Swingers
BELOSLAVA

Медийни партньори: Радио FM+, Radio Fresh, JAZZ FM, B Radio, в-к НОВИНАР, MikaMagazine.com, Avtora.com, tochka.bg, Novinite.bg
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

Re: Благотворителна акция с биткойн

Мнениеот zigzag » 21 Ное 2014, 14:23

Това ми прилича на глупост.
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

Re: Благотворителна акция с биткойн

Мнениеот stamen » 22 Ное 2014, 05:52

zigzag написа:Това ми прилича на глупост.


жалко.....

отзвукът обаче е доста голям и много хора искат да знаят как се плаща с биткойн, така че поне за мен е неочакван успех за биткойн.
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

Re: Благотворителна акция с биткойн

Мнениеот kopacha » 22 Ное 2014, 09:57

Не е глупост това, образователната ни система е глупост! Винаги съм казвал, че трябват генерални промени върху нея. Дано това да бъде началото...
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Благотворителна акция с биткойн

Мнениеот zigzag » 22 Ное 2014, 20:06

kopacha написа:Не е глупост това, образователната ни система е глупост! Винаги съм казвал, че трябват генерални промени върху нея. Дано това да бъде началото...


Децата да определят какво, кога и колко да учат. Смешка. Децата са несъзнателни, те не могат да преценят, кое е добро за тях и кое не. Много възрастни хора има, които остават такива докато умрат. Живеят несъзнателен живот. Все едно пациентите да решават, как да ги лекуват лекарите. За това решенията трябва да се вземат от компетентни хора. От специалисти в областта. :mrgreen:

Тия училища частни ли са, държавни ли са?

Тия демокрации са ала бала прах в очите . "Демоса" ако е лош материал ... всичко става помия.
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51


Назад към Новини

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, Hristo, ionicle, viniamin