Cointerra, wtf?

Новини за Bitcoin и криптовалутите

Модератор: Moderators

Cointerra, wtf?

Мнениеот cnerd » 06 Авг 2013, 18:00

thegenesisblock.com/billionaire-investor-and-samsung-lead-cpu-architect-bet-on-bitcoin-mining/
Дойдоха и изсипаха торбата с големите приказки:
"ASIC-и с 28 nm processor nodes", "Samsung", "NVIDIA", "Nortel", "General Electric", "фафли и кебапчета за всички"...
Кво ще кажете?
Аз лично съм скептичен (да не повярва човек)
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Cointerra, wtf?

Мнениеот marto74 » 06 Авг 2013, 18:12

Сайта им е Убаф.
Като направят чипеца и от него може по-така лоУ кост миньор да сдялкаме
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Cointerra, wtf?

Мнениеот vellen » 07 Авг 2013, 04:50

Sweet! https://bitcointalk.org/index.php?topic=269093.0
1 28nm чип с мощност >500GH/S и консумация <1W.
Цена се очаква към края на месеца,
а чипове - последното 4-месечие на тази година (Септември-Декември)
***
Просто приказка)) Ако излезе истина Марто е нашия човек ;)
vellen
 
Мнения: 136
Регистриран на: 07 Юни 2013, 07:55

Re: Cointerra, wtf?

Мнениеот jkminkov » 07 Авг 2013, 09:02

смехотворно
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Cointerra, wtf?

Мнениеот ZAX » 07 Авг 2013, 09:04

Или ти се плаче?

Защото ако е вярно, всички други проекти директно умират и само този ще има смисъл...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Cointerra, wtf?

Мнениеот marto74 » 07 Авг 2013, 10:17

ZAX написа:Или ти се плаче?

Защото ако е вярно, всички други проекти директно умират и само този ще има смисъл...

Абе пич, що държиш да си трол...
Да си спамер на майтап понякога е забавно , заяждането с всички и всичко обаче е по скоро поведение на трол
Та риши си спамер лиси трол ли си.....

Нищо лично
МИР
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Cointerra, wtf?

Мнениеот skrubalov » 07 Авг 2013, 10:41

vellen написа:Sweet! https://bitcointalk.org/index.php?topic=269093.0
1 28nm чип с мощност >500GH/S и консумация <1W/GH/s.
Цена се очаква към края на месеца,
а чипове - последното 4-месечие на тази година (Септември-Декември)
***
Просто приказка)) Ако излезе истина Марто е нашия човек ;)

Поправка.
@Zax

Зарязвай всички други проекти и събирай пари за този. Само те моля да не ни убеждаваш как и ние трябва да направим същото.
skrubalov
 
Мнения: 263
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:22
Местоположение: Варна

Re: Cointerra, wtf?

Мнениеот cnerd » 07 Авг 2013, 12:28

абе, не му обръщайте внимание на Закса бе :) той си е лаладжия
Начи, ако верно започнат да произвеждат тея чипове, в което, още веднъж казвам, се съмнявам, представяте ли си как ще пийкне трудността декември :)
ще се върнем пак в първи клас
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Cointerra, wtf?

Мнениеот marincho » 07 Авг 2013, 12:40

skrubalov написа:Поправка.
Дори и да направят такова чудо, няма да могат да го охлаждат. 500 W на чип е изключително голяма консумация/жега.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Cointerra, wtf?

Мнениеот ZAX » 07 Авг 2013, 13:36

marto74 написа:
ZAX написа:Или ти се плаче?

Защото ако е вярно, всички други проекти директно умират и само този ще има смисъл...

Абе пич, що държиш да си трол...
Да си спамер на майтап понякога е забавно , заяждането с всички и всичко обаче е по скоро поведение на трол
Та риши си спамер лиси трол ли си.....

Нищо лично
МИР

Нито съм спамер, нито съм трол. Нито имам намерение да бъда. Но след като вече получих титлата, предполагам това ме задължава да изпълнявам задълженията си. В смисъл че със съответната титла идва и съответната отговорност :mrgreen:

Разбирам че нямаш много време и не четеш форумът често, още по-малко пък целия. Но ако го беше направил, нямаше да ми зададеш въпросът точно така. Може би по-скоро щеше да ме попиташ защо се връзвам на троловете. Разбира се @jkminkov далеч не е най-големият, даже съвсем от скоро ме предизвиква. Но за сметка на това компенсира с голямо желание и целенасоченост специално към мен, за разлика от останалите общи тролове, ако мога така да ги нарека. Поради тази причина трупа все повече негативи, но въпреки това чак сега получава подобаващ отговор.

И да, на никой няма да е весело, ако това е истина, е може би на някой с 1000 чипа като него, ще му е най-малко весело. Та по-добре да се смее докато може, че после има много да плаче. Аз я имам 50-100 чипа до тогава, я не. Но за тях ще си плачкам повече и от него, та затова по-добре и аз да се посмея още малко поне, докато може...

Но извън контекства, нима не е вярно че ако това стане, се губи смисъл всичко останало? Нима не казах точно същото:

ComputerNerd написа:абе, не му обръщайте внимание на Закса бе :) той си е лаладжия
Начи, ако верно започнат да произвеждат тея чипове, в което, още веднъж казвам, се съмнявам, представяте ли си как ще пийкне трудността декември :)
ще се върнем пак в първи клас


Защо моето да е тролене, на останалите да не е?! Усещам как накрая на принципа "една лъжа казана 100 пъти" и под натиска на масата ще взема вярно да се превърна в тролче. Щом дори сериозни хора под този натиск започват да си променят мнението за мен, значи всичко е възможно предполагам... Иначе аз трол не съм и няма да стана, просто на хората им е трудно да ме разбират, но грешката е в тях а не в мен. Обясних им какъв е проблемът, но те продължават да ме дискриминират, нападат и убиждат много сериозно, само и единствено защото съм различен.

Тук разбира се аз трябва да подвия опашка и да си замълча, но аз не съм от тези хора. Когато ме ударят по едната буза, не подавам и другата, а после и дупето, моля да ме извините за което!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Следваща

Назад към Новини

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, ionicle, viniamin