Как да пазарувате с отстъпка определена от вас :)

Новини за Bitcoin и криптовалутите

Модератор: Moderators

Как да пазарувате с отстъпка определена от вас :)

Мнениеот 99ufo99 » 03 Юни 2014, 10:55

В живота на всичко се намира цаката ;)
Докъто големите компании като ebay , amazon и други retail търговци, умуват дали и кога да вкарат биткойните като официално платежно средство, предприемчиви хора създадоха ниша :) и то доста изгодна за купувачите.

Изгледайте клипчето от сайта, идеята е страхотна.



https://purse.io

На практика си пазаруваш каквото и да е от амазон с отстъпка по твой избор ;) плащайки за това директно с BTC.
Аватар
99ufo99
 
Мнения: 209
Регистриран на: 13 Яну 2014, 21:08

Re: Как да пазарувате с отстъпка определена от вас :)

Мнениеот eMarked » 03 Юни 2014, 11:11

Това е много добро! Стига да разполагаш с биткойни, де :D
eMarked
 
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Май 2014, 22:43

Re: Как да пазарувате с отстъпка определена от вас :)

Мнениеот 2GOOD » 03 Юни 2014, 12:00

Идеята наистина е много добра.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4958
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Как да пазарувате с отстъпка определена от вас :)

Мнениеот vellen » 03 Юни 2014, 17:54

По-добре недейте. Чувал съм за подобни услуги. Нещата обикновено се поръчват от посредник с крадени кредитни карти на Ваш адрес (име).
После идват ония със значките и почват да Ви забавляват. ;)
Не говоря за конкретния сайт, а просто за такава престъпна схема.
vellen
 
Мнения: 136
Регистриран на: 07 Юни 2013, 07:55

Re: Как да пазарувате с отстъпка определена от вас :)

Мнениеот marincho » 03 Юни 2014, 22:04

Такива предложения има много в биткойнтоук, от поне година. Че и с по-големи отстъпки. Схемата по която се прави не я знам.
Малко е наивно обаче, да се вярва че някой ще си купи ВТС от мен, на цена с 30% по-висока от пазарната.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Как да пазарувате с отстъпка определена от вас :)

Мнениеот filchef » 04 Юни 2014, 01:14

marincho написа:Такива предложения има много в биткойнтоук, от поне година. Че и с по-големи отстъпки. Схемата по която се прави не я знам.
Малко е наивно обаче, да се вярва че някой ще си купи ВТС от мен, на цена с 30% по-висока от пазарната.

Ще си купи и още как - с крадена кредитна карта.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2270
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Как да пазарувате с отстъпка определена от вас :)

Мнениеот 99ufo99 » 05 Юни 2014, 12:39

Риск има ако се прави схемата директно м/у продавач и купувач във форум да речем.

Когато е през сайта, малко трудно ще стане , да ти дойдат у вас, и да ти приказват глупости. Има си процедура по регистрация и на двете страни, като всеки си носи отговорност за истинността на данните и начина на плащане. Цялата сделка е на светло, проследими са заявките и т.н. така че да ти вменят вина, или да ти препишат кражбата на кредитна карта, е смешно и безпочвено.
Аватар
99ufo99
 
Мнения: 209
Регистриран на: 13 Яну 2014, 21:08

Re: Как да пазарувате с отстъпка определена от вас :)

Мнениеот cnerd » 05 Юни 2014, 13:08

Колеги, кви кредитни карти кви 5 лева? Всичко минава през ПейПал и Ибей, ако има някакъв fraud, ПейПал покрива загубата и след това му мисли.
За момента няма разплащателна система в света с по-добър fraud prevention от PayPal.
Освен това, парите се освобождават от ескроу когато стоката бъде получена, което значи, че в нито един момент вие не сте застрашени от фрауд.
(това разбира се изключва възможността хората, които притежават сайта да духнат с парите, това е май единствената възможност да се набутате, но тя е малко вероятна)
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Как да пазарувате с отстъпка определена от вас :)

Мнениеот 2GOOD » 05 Юни 2014, 13:37

cnerd написа:Колеги, кви кредитни карти кви 5 лева? Всичко минава през ПейПал и Ибей, ако има някакъв fraud, ПейПал покрива загубата и след това му мисли.
За момента няма разплащателна система в света с по-добър fraud prevention от PayPal.
Освен това, парите се освобождават от ескроу когато стоката бъде получена, което значи, че в нито един момент вие не сте застрашени от фрауд.
(това разбира се изключва възможността хората, които притежават сайта да духнат с парите, това е май единствената възможност да се набутате, но тя е малко вероятна)


Е аз в амазон плащам само с CC, или нещо не съм видял бутона PayPal
http://www.amazon.com/gp/help/customer/ ... =201132710
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4958
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Как да пазарувате с отстъпка определена от вас :)

Мнениеот cnerd » 05 Юни 2014, 18:39

Дае, мноо съм смотан, прав си, че в Амазон няма пейпал. В смисъл, не че няма, пак може да се плаща с PayPal Debit Card, което е същото, но няма IGOR.
Във всеки случай, останалата част от поста ми пак е в пълна сила. При положение, че се релийсва от ескроу когато стоката бъде получена, фрауда не е наш (на потребителите) проблем.
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48


Назад към Новини

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, Spenchoni, viniamin

cron