За стимул - биткойн банкомат в Хага

Новини за Bitcoin и криптовалутите

Модератор: Moderators

За стимул - биткойн банкомат в Хага

Мнениеот pyksli » 04 Апр 2014, 14:20

един приятел току що ми я пусна това е в Хага
atm.jpg
atm.jpg (37.42 KiB) Прегледано 1917 пъти
pyksli
 
Мнения: 92
Регистриран на: 22 Авг 2013, 19:41

Re: За стимул

Мнениеот SkyLLeNd » 04 Апр 2014, 14:35

Супер искам да виждам повече такива снимки.. чао чао банки
Against the system!
Аватар
SkyLLeNd
 
Мнения: 121
Регистриран на: 06 Фев 2014, 18:46

Re: За стимул - биткойн банкомат в Хага

Мнениеот ekrem » 04 Апр 2014, 23:24

Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: За стимул - биткойн банкомат в Хага

Мнениеот loshomir » 06 Апр 2014, 12:06

Според мене биткойн банкомат е добра новина, но по - добрата новина ще са биткойн пос терминали при търговците. Как чакам момента в който ще мога да си купя бензин примерно с биткойни! А защо не и с лайткойн или догекойн!
loshomir
 
Мнения: 27
Регистриран на: 24 Мар 2014, 21:38

Re: За стимул - биткойн банкомат в Хага

Мнениеот larry12 » 06 Апр 2014, 13:26

надали някога ще си купиш каквото и да е с доге..... всъщност до ден днешен не мога да осъзная как толкова хора повярваха в тая малоумна монета Доге...
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: За стимул - биткойн банкомат в Хага

Мнениеот dharma » 07 Апр 2014, 14:35

Трябва да се направи банкомат, от който освен, че може да се купват биткойни, да могат и да се теглят конвенционални валути, би било доста удобно.
Изображение
Аватар
dharma
 
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Апр 2014, 13:23
Местоположение: София

Re: За стимул - биткойн банкомат в Хага

Мнениеот ZAX » 08 Апр 2014, 05:33

larry12 написа:надали някога ще си купиш каквото и да е с доге..... всъщност до ден днешен не мога да осъзная как толкова хора повярваха в тая малоумна монета Доге...

90% от хората са пълни идиоти ~10% са не чак до там идиоти, а има и един клонящ към 0 процент хора, които имат нещо в главата, но догето никога не се е целило в малцинствата, то се прицели в останалите 90%, малоумни кучкари. Накопаха и надуха балона, забогатяха от това само опредлеени предварително подготвени хора + много малък процент късметлии или разумни хора, но отново нямаше достатъчно време за по бедничките и после ПУК. Аз и не съм очаквал друго : ]

Което не пречеше да си го копая и продавам на момента, когато беше с най-голям профит. За тези които са повярвали и са инвестирали, сори...

Аз даже в BTC не вярвам все още... Но дано някой ден получи реално обезпечение и да не е толкова подвластно на спекула. Това ще стане с много кръв източена от бедните хорица които вярват, но така е с всички пари...

П.П. Всъщност ти имаш ли по-добра идея, какво да се копае, защото след като догето умря, бях малко на промоцията в кекса на LTC, после пуснах и на BLTZ една седмица и след това ги спрях окончателно и чакам следващата измишльотина и така...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: За стимул - биткойн банкомат в Хага

Мнениеот larry12 » 08 Апр 2014, 11:14

нямам идея кое може да се окаже доходоносно , факт е че след доге-то не сме виждали такъв голям pump&dump. аз също го копаех но в момента в който стигна към 280 смених почти всичко за BTC , в момента си чопля Лайтове с надеждата на есен/зима да ги продам на добра цена. поне доходода е това което показват калкулаторите машините ми са стабилни и не се занимавам с нищо.
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: За стимул - биткойн банкомат в Хага

Мнениеот ZAX » 08 Апр 2014, 13:00

Да, чудесно е когато можеш да си позволиш това, но смятам че доста от нас имат текущи сметки. Айде заеби парите за живот, ами тока и нета за машинките, а който е взел и някой друг кредит за техника : ]

Много бих се изкефил да си "хостна" машинките някъде и да ги забравя... Но за тази цел ще трябва автоматично да ми дърпат от портфейла таксата, а останалото от банкоматчето. Интересно колко ли време има до тогава...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51


Назад към Новини

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin