Разсекретена е личността на Сатоши Накамото - създателят на

Новини за Bitcoin и криптовалутите

Модератор: Moderators

Re: Разсекретена е личността на Сатоши Накамото - създателят

Мнениеот larry12 » 08 Мар 2014, 11:28

2GOOD написа:Според мен не е той, истинския Сатоши е направил толкова много да остане анонимен, едва ли ще ползва истинското си име.


естествено че не е той , просто съвпадение на имената от там нататък всичко в оригиналната статия е нагласяне на обстоятелствата.... как бил супер умен бла бла бла , да не говорим че принизяват цялата биткойн система на някво неприемливо ниво - създадена онлайн от гийкове като Сатоши-то се отказва от разработки заради Silk Road и т.н. тъмни сайтове ..... :naughty:
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Разсекретена е личността на Сатоши Накамото - създателят

Мнениеот aclass » 08 Мар 2014, 11:44

оригинала на английски дава много повече информация от интерпретацията на български. след като прочетох оригинала разбрах какво е значението на последния пост от Сатоши... преведната статия дори не загатва връзка

всъщност е напълно възможно да е той и никога да не е предполагал какво развитие може да получи този проект
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: Разсекретена е личността на Сатоши Накамото - създателят

Мнениеот filchef » 08 Мар 2014, 12:16

aclass написа:оригинала на английски дава много повече информация от интерпретацията на български. след като прочетох оригинала разбрах какво е значението на последния пост от Сатоши... преведната статия дори не загатва връзка

всъщност е напълно възможно да е той и никога да не е предполагал какво развитие може да получи този проект

Не е той не еее... https://bitcointalk.org/index.php?topic=504715.0
http://news.yahoo.com/man-said-create-b ... nance.html
Последна промяна filchef на 08 Мар 2014, 13:09, променена общо 1 път
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Разсекретена е личността на Сатоши Накамото - създателят

Мнениеот rombeca » 08 Мар 2014, 12:51

Не се карайте, аз съм Сатоши Накамото!
Истинското ми име е Насакото Яката, но сега (след като измислих биткойна), се представям като rombeca, и се дегизирах като си изправих очите.
rombeca
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:21

Re: Разсекретена е личността на Сатоши Накамото - създателят

Мнениеот filchef » 08 Мар 2014, 13:15

rombeca написа:Не се карайте, аз съм Сатоши Накамото!
Истинското ми име е Насакото Яката, но сега (след като измислих биткойна), се представям като rombeca, и се дегизирах като си изправих очите.
:clap: :clap: :clap:
Ми раздай на всеки българин по 100 биткоина както направиха исландеца и индианеца :happy-smileygiantred: :happy-smileygiantred: :happy-smileygiantred: :lol: :lol: :lol:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Разсекретена е личността на Сатоши Накамото - създателят

Мнениеот aclass » 08 Мар 2014, 15:42

всъщност дори да е той, няма да признае, а ако е достатъчно умен може да се направи на ударен колкото си иска
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: Разсекретена е личността на Сатоши Накамото - създателят

Мнениеот 2GOOD » 08 Мар 2014, 16:39

Тъпото е, че няма как да докаже, че не е той.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Разсекретена е личността на Сатоши Накамото - създателят

Мнениеот rombeca » 08 Мар 2014, 20:02

2GOOD написа:Тъпото е, че няма как да докаже, че не е той.


И аз нема как да докажа, че съм"той", ама претендирам :).
rombeca
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:21

Re: Разсекретена е личността на Сатоши Накамото - създателят

Мнениеот ZAX » 09 Мар 2014, 04:41

Добре де, ще ви дам жокер. Сатоши Накамото всъщност имаше един съквартирант който му пречеше на работата и той го беше кръстил Якошиба Накушетка. А от къде знам ли? Ами аз бях този съквартирант :mrgreen:

П.П. https://cryptocointalk.com/topic/7723-w ... formation/
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Предишна

Назад към Новини

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin