Трябва ми помощ със забравена парола - плащам

FPGA, ASIC, scrypt ASIC

Модератор: Moderators

Трябва ми помощ със забравена парола - плащам

Мнениеот chichotoshe » 07 Яну 2018, 08:23

Имам портфейл за криптовалута - Reddcoin с около 235000 монети от 2014.

https://bitinfocharts.com/reddcoin/wallet/4565

Оказа се, че цената им е почти 6500$ днес. Трябва ми някой да ми помогне с разкодиране на портфейла. Паролата, която бях сложил и която много пъти съм ползвал не работи.
Плащам 1/4 от монетите, ако някой ми помогне.

С Уважение
chichotoshe
 
Мнения: 8
Регистриран на: 05 Дек 2017, 06:27

Първо

Мнениеот jamiemirror » 07 Яну 2018, 14:05

май има ъпдейт на самия уолет:

https://www.reddcoin.com/category/wallet/

Пробвай, архивирай естествено .ДАТ файла, както е описано. Пиши ако работи паролата отново след това.
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Трябва ми помощ със забравена парола - плащам

Мнениеот jkminkov » 07 Яну 2018, 21:28

трябва да се ползва стара версия и да се вземат частните ключове, не да се ъпгрейдва портфейла, явно е пропусната междинна версия/може да са няколко/.
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Трябва ми помощ със забравена парола - плащам

Мнениеот filchef » 08 Яну 2018, 00:26

jkminkov написа:трябва да се ползва стара версия и да се вземат частните ключове, не да се ъпгрейдва портфейла, явно е пропусната междинна версия/може да са няколко/.

Той дат файла е съвместим за всички версии така че може да действа смело и с новата версия на портфейла особено ако са направили форк на софтуера за отстраняване на някой бъг може за това да не може да праща (да не му приема паролата), а частните ключове не може да ги извлече без парола.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Трябва ми помощ със забравена парола - плащам

Мнениеот chichotoshe » 08 Яну 2018, 08:00

Благодаря за отговорите. Ще опитам със стара версия. :) Моят портфейл е бая стар. Не е невъзможно да съм пропуснал нещо.
chichotoshe
 
Мнения: 8
Регистриран на: 05 Дек 2017, 06:27

Re: Трябва ми помощ със забравена парола - плащам

Мнениеот filchef » 08 Яну 2018, 13:58

chichotoshe написа:Благодаря за отговорите. Ще опитам със стара версия. :) Моят портфейл е бая стар. Не е невъзможно да съм пропуснал нещо.

Защо със стара - ползвай най новата.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Трябва ми помощ със забравена парола - плащам

Мнениеот chichotoshe » 15 Яну 2018, 21:03

filchef написа:
chichotoshe написа:Благодаря за отговорите. Ще опитам със стара версия. :) Моят портфейл е бая стар. Не е невъзможно да съм пропуснал нещо.

Защо със стара - ползвай най новата.


Не става. Не бачка паролата. А съм отключвал и заключвал портфейла много пъти с нея.
chichotoshe
 
Мнения: 8
Регистриран на: 05 Дек 2017, 06:27

Re: Трябва ми помощ със забравена парола - плащам

Мнениеот filchef » 16 Яну 2018, 01:08

chichotoshe написа:
filchef написа:
chichotoshe написа:Благодаря за отговорите. Ще опитам със стара версия. :) Моят портфейл е бая стар. Не е невъзможно да съм пропуснал нещо.

Защо със стара - ползвай най новата.


Не става. Не бачка паролата. А съм отключвал и заключвал портфейла много пъти с нея.

Ми то затова се правят няколко копия на дат файла на различни флашки и отделно се дъмват частните ключове за да се избягват такива инфекции.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49


Назад към Специализиран Хардуер ASIC

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, George, ionicle, Spenchoni, svetlim, viniamin