Групова поръчка ATX To DC Power Adapter (колкото толкова)

FPGA, ASIC, scrypt ASIC

Модератор: Moderators

Групова поръчка ATX To DC Power Adapter (колкото толкова)

Мнениеот ZAX » 23 Ное 2013, 23:07

Гледам че тези пичове са копирали на Марто платките, не ги е срам...

Та да вземе и той да копира това от тях освен :mrgreen:

Ама понеже му свиди и няма да го включи в инвентара, викам да си поръчаме сами, да не се окажем пак в небрано лозе като дойдат бълк фюритата.

https://www.blackarrowsoftware.com/stor ... apter.html

Изображение

в описанието пише че могат да се захранят 12 фюрита като неговите с това, но не пише дали и готините кабелчета от следващите снимки ги има в цената, надявам се да има поне по 1, но по-скоро да са по 0

Изображение

все пак е хубаво и той да потвърди че стават, а още по-хубаво е да почне да ги произвежда и продава, изглежда супер елементарно за направа това устройство и кабелчета да пусне няма да е лошо!

Изображение

Но до тогава, ако въобще осъзнае необходимостта от това на време, все пак вече има над 5 продукта и още не го е осъзнал... И понеже не ми се дават още $40 за доставка, на нещо което струва само $20, т.е. не искам да го плащам тройно защото ми трябва само 1 бройка. Ако има и други желаещи да си купят, предлагам да си поделим транспортните разходи. А те са следните:

$40 независимо от количеството.

Доставката е в рамките на 2-3 работни дни с DHL.

Примери:

Пешо 5 броя $120, Гошо 3 броя $72, Тошо 2 броя $48.

Пешо 50 броя $1020, Гошо 30 броя $612, Тошо 20 броя $408.

Видимо на едро не се пести кой знае колко, но на дребно 100 души по 1 платка биха платили $2040 заедно, но $6000 по отделно.

П.П. Не държа аз да организирам поръчката :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Назад към Специализиран Хардуер ASIC

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Dog, filchef, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin