Групова поръчка ASICMiner Erupter Blades

FPGA, ASIC, scrypt ASIC

Модератор: Moderators

Групова поръчка ASICMiner Erupter Blades

Мнениеот nightyj » 07 Юни 2013, 14:13

2 шера купени, остават 8 от първия блейд и 10 от втория

piit79 от bitcointalk продава AsicMiner Erupter Blades на цена от 45 BTC + цената на доставката до България. Предимствата са, че блейда ще дойде в рамките на седмица, няма да има митнически такси, приема escrow през John, ето и линк с темата му https://bitcointalk.org/index.php?topic ... msg2393338 .

Предлагам да направим групова поръчка и да стопанисвам устройствата, като таксата ще бъде 10 процента от добива. Говорил съм с piit79 и е готов да го изпрати до България с escrow на John. Предлагам всяко едно устройство да се раздели на шерове от по 10, като цената за шер ще бъде 4.7, това е приблизителната цената с таксата за John + доставката и закупуване на необходимия хардуер, ако е по-ниска ще се върнат част от коините.
Пример - закупувате 1 шер при скорост на устройството 13Gh/s , плащате 10 процента такса стопанисване, получавате 1170Mh/s скорост за 4.7 коина , плащанията ще стават на седмица или на три дни както се уточним допълнително, като се разделят изкараните коини според шеровете. Рисковете са, че устройството може да изгори, а ние няма да имаме гаранция, ако се забавим някой друг може да го купи на тази примамлива цена, след огромното вдигане на трудността, много хора са се изплашили, че устройствата им ще загубят стойността си, аз ще участвам с 1 шер. Предлагам до ден да се уточним колко човека искаме да участваме, ако се съберем за поръчка на един блейд се свързвам с John и piit79 и уреждам нещата, ако имате въпроси може да се свържете с мен на 0896755833.
Последна промяна nightyj на 07 Юни 2013, 17:21, променена общо 2 пъти
nightyj
 
Мнения: 548
Регистриран на: 29 Май 2013, 21:00
Местоположение: Харманли

Re: Групова поръчка ASICMiner Erupter Blades

Мнениеот redblue » 07 Юни 2013, 14:25

Здравей, и аз гледах обява вчера, и си мислих същото като теб за груп бай. Лично мога да участвам с 4 шера, от покупката на флашките ( ако разбира се 2GOOD се съгласи да ми върне инверстираните биткойни). Ако може да дадеш малко повече информация за хостинга, в кой град ще бъде, интернет връзка, температура в стаята?
redblue
 
Мнения: 100
Регистриран на: 28 Май 2013, 22:37

Re: Групова поръчка ASICMiner Erupter Blades

Мнениеот nightyj » 07 Юни 2013, 14:37

От Харманли съм, използвам интернет на булсатком, като цялата мрежа е изградена с оптика до потребителя, един от малкото градове в които те са си направили собствена мрежа, а не са използвали наличната, нямам проблем с прекъсвания на интернета и тока. Стаята в която ще седят устройствата е с постоянно включен климатик и температура от около 24 градуса . USB стиковете предлагат много по-сигурна инвестицията и са ваша собственост, не могат да бъдат сравнени с блейда, не е коректно да се оттеглят поръчки.

Малко повече за мен - на 27 години съм от град Харманли, магистър-инженер по телекомуникации, занимавам се главно с изработка на аудио устройства - усилватели, саунд карти и модификации на такива, имам от няколко години магазин в ибей със 100 положителен рейтинг, може да го погледнете тук http://stores.ebay.com/NVKaudio?_rdc=1 . Разполагам с лабораторна измервателна апаратура и ще мога да следя блейдовете да бъдат в отлично здраве.

В момента мога да закупя до 7 блейда - два от piit79 и 5 от dogie, говорил съм и с двамата и чакат отговора ми.
nightyj
 
Мнения: 548
Регистриран на: 29 Май 2013, 21:00
Местоположение: Харманли

Re: Групова поръчка ASICMiner Erupter Blades

Мнениеот 2GOOD » 07 Юни 2013, 15:47

redblue написа:Здравей, и аз гледах обява вчера, и си мислих същото като теб за груп бай. Лично мога да участвам с 4 шера, от покупката на флашките ( ако разбира се 2GOOD се съгласи да ми върне инверстираните биткойни). Ако може да дадеш малко повече информация за хостинга, в кой град ще бъде, интернет връзка, температура в стаята?


Нямаш никакви проблеми - преди да сме направили поръчка може да се откажеш и да ти върна койните - по всяко време.

Миналата седмица и ние коментирахме подобна схема ето го и моето предложение: viewtopic.php?f=21&t=3&start=20#p98 като цяло blade е по-изгодно, но няма как да стане вечно, иначе 10% е добър вариант и за двете страни. Успех.

Поздрави
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Групова поръчка ASICMiner Erupter Blades

Мнениеот nightyj » 07 Юни 2013, 17:22

2 шера са купени.
nightyj
 
Мнения: 548
Регистриран на: 29 Май 2013, 21:00
Местоположение: Харманли

Re: Групова поръчка ASICMiner Erupter Blades

Мнениеот nightyj » 08 Юни 2013, 16:52

Темата за триене.
nightyj
 
Мнения: 548
Регистриран на: 29 Май 2013, 21:00
Местоположение: Харманли

Re: Групова поръчка ASICMiner Erupter Blades

Мнениеот 2GOOD » 08 Юни 2013, 17:08

nightyj написа:Темата за триене.


Аз ще я изтрия, ама какво стана?!!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Групова поръчка ASICMiner Erupter Blades

Мнениеот nightyj » 08 Юни 2013, 17:40

Само три човека ми писаха, не мога да задържам поръчките на хората, написах да ги дават на другите.
nightyj
 
Мнения: 548
Регистриран на: 29 Май 2013, 21:00
Местоположение: Харманли


Назад към Специализиран Хардуер ASIC

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin